yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (37)
  • oylar (14)
  • medya (0)
  2

  37. Advanced white olanını kullanıyordum bende. İlk aldığımda tüpü bitirene kadar aşık olmuştum süper leke çıkarıyordu ve beyazlatıyordu sonra uzun süre indirim bekleyim derken almadım eve sensodyne girdi bu süreçte, bende unuttum bu ürünü haliyle. Aradan 1 yıla yakın zaman geçti indirimde görünce hevesle aldım çok memnundum diye ama ne olduysa tekrar aynı verimi alamadım. İlk kullandığım zaman çok güzel beyazlatmıştı, ikinci kullanımımda sadece anlık leke çıkardı ve sarı dişlerim kaldı geriye, tekrar sensodyne beyazlatıcı olana döndüm, ben kesinlikle sensodyne beyazlatıcı serilerde çok daha iyi verim alıyorum beyazlatıyor dişlerimi.

  24 eylül 13:38

  4

  36. beyazlatma konusunda ciddi anlamda fark olduğunu söyleyebilirim. içerisinde tuz oranı yüksek ve bu yüzden diş etlerime de zarar vermedi fakat ön dişimde dolgum var ve bu dolgumu aşındırdığını düşünüyorum. dolgumun üzerindeki parlaklığı gitti ve bu beni endişelendiriyor. indirimden 3 adet almıştım, bittikten sonra yine indirimden aldığım splat diş macunlarını deneyeceğim. bir daha alır mıyım emin olamadım. ama eğer dolgu problemim olmasaydı benim gibi orta beyazlıkta dişleri olanlar için gayet ideal bir diş macunu, tavsiye ederim.

  24 eylül 13:18

  5

  35. advance white kullanıyorum. beyazlatma konusunda çok başarılı bir diş macunu. uzun süreli kullanımlarda dişlerdeki lekelerde bile etkili oluyor. verdiği temizlik hissinden de çok memnunum. kesinlikle denenmesi gereken bir ürün.

  2 haziran 02:32 2 haziran 02:35


  5

  34. normalde pronamel kullanıyorum. indirimde yakaladıkça alıyordum ancak son dönemlerde indirime denk gelemez oldum. arkadaşım tavsiye etmişti, indirimde bulunca aldım bende. beyazlatma etkisi için bir şey diyemem çünkü pronamelın da beyazlatması çok güzeldi. bu yüzden fark gözlemleyemedim. tadını sevdim, fırçalama sonrası bıraktığı ferahlık hissi çok güzel. pronamel müadili oldu. artık hangisi indirimdeyse onu alırım. tavsiye edilir.

  30 nisan 11:09

  33. yaklaşık bir aydır advanced white'ini listerine'in advanced white gargarası ile birlikte kullandığım dış macunu.

  çoğu girdinin aksine ben dişlerimdeki renk değişimini ilk birkaç kullanımda gördüm, ancak bir süre sonra bu beyazlama durdu ve diş rengim stabil kaldı.

  ancak genel olarak birkaç ton beyazlattığını ve dişlerimi güzel temizlediğini düşünüyorum. sensodyne'i bırakıp temelli bu macuna geçeceğim sanırım.

  19 nisan 21:07

  4

  32. Advanced white olanı piyasadaki fiyat/performans olarak en iyi diş macunlarından biri. Dişte hassasiyete sebep olmuyor, düzenli kullanımda yarım ile bir ton arası bir renk açılmasını sağlıyor ve en önemlisi gerçekten temizlenmiş hissi veriyor. 

  Dişlerime taktığım ve farklı farklı diş macunlarını denediğim bir dönemde en çok etkisini gördüğüm bu oldu. (gizlinot: rocs, splat, marvis ve diğer 3d parlaklık vaat eden diş macunları arasında) 

  17 ocak 23:02

  4

  31. advanced white kullanıyorum bi süredir yarıdan az kaldı gibi. herhangi bi hassasiyet sızlama vs problemim hiç olmadı bazı süslüler böyle sorunlar yaşamış. tadında vs de bir sorun yok rahatsız edici bi tadı yok bence. beyazlatma konusuna gelirsek bi fikrim yok zaten sigara çay vs tüketen biri değilim o yüzden yorum yapamıyorum bi şey fark etmedim. ama indirimleri takip edin. dişlerimi indirimli aldığım pahalı diş macunlarıyla şımartmayı seviyorum :'))

  11 ocak 19:52


  5

  30. Güzel bir diş macunu, cidden diş tonunu 1-2 ton açıyor kısa sürede. İndirimde denk gelince alıyorum ben. 

  16 eylül 2019 16:07

  4

  29. Orijinalde karbonat üreticisi olan şirket, karbonatın diş beyazlatma için de kullanılıyor olduğunun bilincine varıp diş macunu üretmeye başlamışlar ve hatta daha pek çok alanda da ürünleri bulunmakta.

  2 sene önce bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine alıp denemiştim. Karbonatlı olduğuna dikkat etmediğim için ilk fırçalamamda çok şaşırdığımı hatırlıyorum. Ben daha naneli aktif bir içerik bekliyordum sanırım. Ağızda bıraktığı tada alışınca severek kullanmıştım hassasiyet başlangıcına kadar. Hassas dişler için olanını sadece rosemann'da gördüm ve asla indirime girmediğinden deneyemedim, indirimde yakaladığımda mutlaka deneyeceğim. Beyazlatmasından memnundum ben. Anneme de ben tavsiye ettim o dönemde ve o da kullanmaya başladı ve hala severek kullanıyor. Onda hassasiyet gibi bir durum da olmadı. Ben de şimdilerde eve gittiğim zamanlar kullanıyorum kısa süreli..

  9 mayıs 2019 20:11

  28. yaklaşık bir aydır advanced white olanını kullanıyorum. kullandığım diş macunları içinde gerçekten en etkili olanı bu oldu. öyle mucizevi bir beyazlatma yapmayacağını biliyorum ama yine de beklediğimden iyi çıktı farkı görebiliyorum. ancak bende biraz hassasiyet yarattı bu yüzden bir süre ara verip yeniden kullanmayı düşünüyorum

  12 nisan 2019 14:32