yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (310)
  • medya (12)

  310. Gündeme cuk oturan bir tweet atmış: “attention whores gonna seek attention in any case.don’t feed them.”  Aşırı haklısın Aslı.

  21 eylül 16:51

  309. Minik kızı lila doğmuş. Allah analı babli sağlıklı huzurlu mutlu büyütsün. Nasıl güleryüzlü bir bebek maşallah :)

  13 ağustos 14:57

  308. Hamile göbeğini açıkta bırakan fotoğraflarının altında çok seviyesiz yorumlar dönüyor..insanlar neden koydun vırt zırt diye saçmasapan yorumlar yaparken aslı da mütemadiyen “yallah arabistana” yorumunu yapıştırıyor. neden herkese laf yetiştirme çabasındasın ki? Zaten yorumları sınırlandırmışsın, o kısıtlı yorumlardan da hoşuna gitmeyenleri cımbızlayıp laf dalaşına girmenin gereği yok.. aslıyı samimi bulmuyorum zaten her an içinden cennet mahallesindeki pembe çıkacak gibi bir izlenim yaratıyor bende. 

  15 mayıs 11:03


  307. Sanırsm kızı olacakmış 

  12 mayıs 15:40

  306. Bebeğinin cinsiyetini açıkladigi videodan geliyorum. Çok cahilce konuştuğunu düşünüyorum. Tamam hamilelikte pozitif kalmak önemlidir ama doktorların dediğini çok dinlemedim tamamen cinsiyete odaklandım tarzı bi sonuç çıkıyor konuşmalarından. 

  12 mayıs 15:21 12 mayıs 15:21

  305. Evet evlenmeden hamile kalman kimseyi ilgilendirmez. Kimisine göre yanlış kimsine göre doğrudur , bu konu kimseyi ilgilendirmez. Günah vs.boyutu kişiseldir. Yargılamak bize ve tabiki de kimseye düşmez. Fakat gel gelelim şu konuya ne zaman kendisine evlenmeden önce hamile kaldığı ile ilgili en ufak bir yorumda bulunulsa instagram ya da farklı bir ortamda aşırı uç tepkiler veriyor ? Az once hadi soru sorun bana demis . Insanlarda dogal olarak hamilelik konusunu sormus. 2 aylık evlisin ama en az 4-5 aylık hamilelik cinsiyeti vs belli diyorsun. Eee o zaman madem bu kadar gelecek yorumlara tepki verecektin neden ortalığı döktün bu konuyu. Ya da böyle tepki alacağın belliydi zaten göz önünde olan birisin hamile kalman kendi tercihindi. Açık ol yorumlara denebilir sadece. Ya da evlendikten sonra hamile kalmış havası ile dolanma,insanlar salak degil sonucta. Bir sey sorudugunda agzini büke büke kacamak cevaplar vs vermen de komik duruma dusmeni sagliyor sadece. Açık açık ortada işte. En başta da dedigim gibi isteyen evlenince hamile kalsın isteyen evlenmeden. Hamile kalindi diye de kimse evlenmek zorunda da değil ayrıca. Toplumsal yargılar da saçma. Ama eger yorumlara acik bir ortamda iş yapıyorsan, üstüne hadi bana sorun sorun diyorsan bu tepkiler niye ???

  Not: Ne zaman hamile kaldığı zerre kadar umrumda değil. Tek sinir olduğum konu bunu insanlar ona söylediği zaman inkar etmesi ve soru sorun diye kendisi çanak tuttuğunda insanlar da bu konuyu sorduğunda insanları salak yerine koyması. Yoksa geri kalan hiçbir şey bizi ilgilendirmez. Kendimizin ne olacağı belli mi sonuçta. Kınama kimseyi demişler.

  28 nisan 20:44 28 nisan 20:52

  304. Off bırakın bu ayakları ya :d bir ortamda bile bilmemkim hamile kalmış evlenmeden dendiğinde deli gibi dedikodusunu döndürüyorsunuz hatta yadırgıyorsunuz. Türk toplumundayız ve böyle şeyler normal değil. Aslı için konuşmuyorum şu an şimdi tepki gösterenlere karşı aşırı modern görüşleri savununanlara diyorum 

  28 nisan 19:10


  303. bir şeyleri bilmeden konuşmanın ne kadar kolay olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiş youtuberdır. "korunma yöntemi diye birşey var :d" okuduğum en komik yorumlardan biri. bunu yazan süslüye şunu sormak istiyorum, siz de yatak odalarında mıydınız o sırada, şahit oldunuz mu korunmadıklarına da bu kadar emin bir şekilde yazıyorsunuz? soru-cevapta bile kaç kere gördüm "korunuyorduk ama hamile kaldım" cümlesini. bu olabilen bir şey, internette küçük bir araştırma yapsanız görürsünüz bolca örneğini zaten.

  hadi ben de yatak odalarında değildim, bilemem belki de korunmamışladır ama "cinsel hayatın varsa ve evlenmeden hamile kalmak istemiyorsan neden korunmuyorsun ki" kadar net bir yorum yapmak aşırı saçma gerçekten.

  umarım sağlıkla kucaklarına alırlar bebeklerini.

  28 nisan 17:25

  302. Yok evlendiğinde zaten hamileymiş,yok zaten ailesi açık görüşlüymüş evlenmeden de doğurabilirmiş..Bazılarını gerçekten anlayamıyorum ya,insanların özel hayatını rahat bırakın Allah aşkına.Bu kadar iyi biliyorsanız siz yapın o zaman..Evlendiği tarihten hamile kaldığı tarihi bulup çıkarıp bu varsayımları yapan işsizlere de helal olsun diyorum:d Gerçekten eleştiren,yerinde yorum yapan süslülere zaten lafim yok burasının amacı o,ama bazıları gerçekten çizgiyi aşıyorlar.Bu eleştiri değil düpedüz saygısızlık.Azcık özel hayata saygı,azcık!!

  26 nisan 20:24

  301. Bu kız da niye bu kadar kilo aldı diye düşünürken meğer hamileymiş taşlar yerine oturdu =D bebişini sağlıkla kucağına alsın, turuncu ailesi büyüyor

  24 nisan 14:35