yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (322)
  • medya (16)

  322. Çocuğunun saçlarını açıcı ile platin sarıya kadar açıp bebek saçları adeta yakmış. Üstelik önceki postlara bakıldığında zaten kızılımsı bir kumrallığa sahip bebeğin 1 yaşından sonra aşama aşama platin sarıya kadar açıldığını görebiliyoruz. Diplerden kendi saçları gelmeye başlayınca "ay çucuma nazae ettiniz saçları kumrallaştı" diyerek ancak kendisini kandırır.

  (link: https://www.hizliresim.com/stcj0c3 )

  17 eylül 23:11

  321. Senelerdir istediğini belirterek bıçak altına yatıp sıkılaşmak için operasyon geçirdi. Ne güzel adına çok sevindim insanın imkanı varsa yapmalı. Ancak o kadar uğraştıktan sonra hala yağ oranı yüksek olan gıdaları ağırlıklı bir şekilde yediğini görüyorum (storylerde gösterdiği kadarıyla). O kadar emek,acı ve para ziyan olacak be aslım diye bir uyarırdım arkadaşı olsam

  6 haziran 16:05

  320. Story'de Esinin once bira ictigini sonra araba kullandigini paylasti. Cevirmede hohlatmazlar insss.

  5 haziran 16:28


  319. eşiyle birlikte sabahtan akşama kadar ve hatta geceleri aylaklık etmek ve tıkınmak dışında bir şey yaptıklarını görmediğim insta mom

  26 mart 00:34

  318. Kendisini seviyorum dobra bir kadın ve kendine güveniyor güçlü olması hoşuma gidiyor. Ancak bence çok saldı kendini çocuktan sonra. Benim de minik bir bebeğim var bebekle bakımlı olmak çok zor insan motive olamıyor vs bunlaro anlıyorum. Yine de bu kadar kendini salmış olmasına gerek yok. Eşi de öyle birbirlerini gazlayıp yiyip içiyorlar sanırım sürekli. Bunu sadece kilo olarak söylemiyorum hayat tarzı olarak söylüyorum. Hareket yok, sürekli sağlıksız beslenme var. Aslı güzel bir kadın hem de çok kendini toparlayabilir ama o gücü. bulamıyor sanırım doğumdan sonra hemen yapmayınca da yapışıp kalıyor malesef. Ama genç ve güçlü bir kadın azıcık silkinip kendine gelebilir. Giyim kuşam daha hareketli fit bir hayat kendisine yakışacaktır diye düşünüuorum. Kendiyle barışık ama yine de eski hallerini özlediğini düşünüyorum.

  1 temmuz 2021 10:30

  317. zaman zaman sempatimin arttığı, zaman zamansa itici bulduğum bir influencer. kızı lila'ya bayılıyorum, bana modern family'deki lily'i hatırlatıyor hem cool hem şirine halleriyle. sokakta bulduğu yaşlı köpek dino'yu sahiplenişini de ayrıca takdir ettim. ailecek kasıntı olmayışları da hoşuma gidiyor. "aman sponsorluk gelir mi, aman tepki çeker miyim" diye düşünmeden gündemle alakalı yaptığı yorumlardaki tavrını da seviyorum.

  ancak artık yaptığı makyajlarla çok fazla ilgilenmiyorum. yıl olmuş 2021, hala 2015'teki gibi full coverage ve smoky eye makyajlar yapıyor. artık özel gün makyajları bile bu kadar porselenimsi değil sevgili aslı, o güzel çillerine özenen herkes kahverengi göz kalemleriyle yüzüne çiller yapıyor hatta. sen neden tersine? tamam herkes trendleri takip etmek zorunda değil ama biraz da çeşitlilik görmek istiyor insan, hele mualık eğitimi olan ve bu işi yapmış birinden.

  4 mayıs 2021 14:16

  316. bugünkü storylerini izleyince sempati duydum kendisine.eşiyle yol kenarında buldukları ve muhtemelen sahipleri tarafından terkedilmiş 7 yaşındaki dünya tatlısı bir köpeğe yuvalarını açmışlar bugün. sanırım şu anda geçici olarak evlerine alsalar da tam kapanmadan önce bir hayatın kurtulmasına vesile olmuşlar. 

  29 nisan 2021 16:45 29 nisan 2021 16:46


  315. Bugün igtv videosu yüklemiş takma kirpik efekti diye gerçekten fail bir video. Önce kirpik kıvırıcı sonra maskara bazı uyguladı kirpiklerine. Bunların üstüne bir kat maskara sürdü (üstünden geçti tabi ayrılsın diye ).1 dk Bekleyip ikinci katı sürdü. Ve sonuç kötü oldu.kendi kirpikleri zaten uzun ona bile yakışmadı topaklanmış gibi durdu. Bir de bunu video olarak paylaşmak. Dolgun takma kirpik yazarak hem de.

  ilgili medya:
  3
  20 şubat 2021 21:32

  314. Eskiden takip ettiğim influencer. Sponsorlu bir makyaj videosunda yeni açılmış göz kalemine "o kadar seviyorumki küçücük kaldı bitmek üzere" demesi çok garip gelmişti. O videodan sonra takibi bıraktım.

  12 ocak 2021 14:23

  313. diğerleri gibi her gün 9357 kere yukarı kaydırın demek yerine, "Agu sözlük"ü kurarak internet dünyasına bir şeyler katmaya çalıştığı için sempatimi kazanan influencer. Umarım bu projesi hayal ettiği gibi devam eder, güzel bir fikir bence.

  ben de kendisini bazen gereksiz atarlı(gizlinot: daha uygun bir kelime bulamadım) buluyorum. yine de akıllı, güzel, modern bir genç kadın olduğunu düşünüyorum. en azından link delisi tayfaya bakınca daha samimi ve normal geliyor.

  11 ocak 2021 10:22