girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • medya (0)

18. Ilk olarak kendisini youtube anasayfamda stranger things için yaptığı dizi yorumu ile izlemiştim. Komikti, begendim. Arada bir takip ettikçe nedense aşırı zorlama bir coolluk, komiklik (kısaca yapmaciklik) gözüme batmaya başladı (mean girls' deki regina' nın annesi resmen). Malum kozmetik mağazası ile yaptığı video ve birbirinden saçma kendini haklı çıkartma nedenleri sıraladığı neden onlarla video çektim diye anlattığı hikayeleri de tuzla biber oldu (ukalalık ve çok bilmişlik kokuyordu açıkcası) kendisini de pek çok youtubera yaptığım gibi her mecradan engelleyerek tepkimi belli ettim (dağ dağa küsmüş dağın haberi yok ama içim rahat en azından)

Tanım; cool ve sempatik olduğunu düşünen sosyal medya kişisi.

23 haziran 16:37

17. Yılmaz sisters’la olan videosunda dalga geçtiği, hani ironiyle kendisi gibi anlattığı karakter tiplemesi var ya. Tam olarak kendisi o. Fazla belli ediyor öyle olduğunu ,gerçekten.

En farklı benim, en marjinal benim kafasında olsa da eskisi gibi kanmıyor kimse bunlara. Artık kimin ne olduğu çok belli.

16 haziran 11:40

16. watsons rezilliğinde; sanki o gün,orada olayı yaşayan kendisiymiş gibi öyle kendinden emin anlatımı olan bir hanımefendi ki,olayın gerçek mağduru bile kendinden şüphe edebilir ''acaba ben böyle bir şey yaşadım mı?'' diye.Şaşkınlıkla izledim o storileri(evet malesef izledim ve bir daha yüzünü görmemek üzere engellenenler listesinde yerini aldı)..

Tamam sen haklısın,watsons sana en doğru açıklamayı yapmış,güvenlikçiler watsons'sın değil avm'ninmiş..ha ok, problem yok onlar kızı hırsızlık şüphesiyle iç çamaşırlarına kadar herkesin içinde soyabilir.Biz de bir şey sandıydık.

Paranın yüzü ak derler,ne doğru bir lafmış.

13 haziran 07:53 13 haziran 07:56


15. ben biraz gözünün önündekini göremeyen biriyim. hani bi insanın çıkarını samimiyetini neyi neden yaptığını sorgulayamıyorum. iyi sanıyorum ama gözümün önündeki halini yorumlayan biri olduğunda bi aydınlanma yaşıyorum sadece.

şimdi bunu neden söyledim genelde hiç bir sosyal medya ünlüsüne artık hangi alanla ilgili olursa olsun nefret beslemem. yargılamak zaten değil de hani bak şöyle yapmış bu yakışmadı filan da demem. tamahkar bir yapım var.

ama ilk kez bu kadın beni kendinden soğuttu yani. bu kadar iticilik olamaz. iticilik dış görüntüsüyle ilgili değil bu arada. hayatta durduğu yer ile ilgili. şimdi ben bile böyle düşündüğüm için kendimden iğreniyorum aslında özür dilerim ama kendisi mi çok negatif kızı da böyle. yani küçücük bebek elbette bi kötü bakmıyorum çocuğuna asla. ama mutsuz çocuk gülmüyor gülümsemeyi beceremiyor. annesine çekmiş demek istemiyorum ama etrafındaki herkesi kendisinden uzaklaştıran bir kadın.

melis-uraz kaygılaroğlu çifti ne kadar saf mutlularsa çocukları da o kadar saf ve masum geliyor bana. ki bu çiftle çok yakın arkadaşlardı baya takipten filan çıkardılar birbirlerini.

neslihan atagülle de çok yakındı. nikah şahidiydi hatta. onunla da bozuştu. ya ben eskiden beri takip ederdim ama anne olduktan sonra daha da dibi görmekte kendileri.

herkesin hayatına kimse karışamaz aslıcım biliyoruz aynen. ama kızını biraz daha pozitif duygularla yetiştirmelisin. gösterdiğin sevginin samimiyetine inanmıyorum..

11 haziran 12:29

14. Gencecik bir kıza iftira atarken asla sesi titremeyen, reklamcı hanımefendi.

Geçen günlerde bir story serisine denk geldim sanırım watsons reklamı yapmış ve insanlar eleştirmiş o insanlara cevap niteliğinde birkaç kelam etmiş. Dinlerken beynime kan sıçradı bir insan nasıl bu kadar omurgasız olur anlam veremiyorum. Diyor ki ben iletişim kurdum watsons'la ben reklam yapmak istedim. Öyle her duyduğunuza inanmayın, o olayın içeriğini bilmiyorsunuz vs daha epey konuştu ama sözün özü buydu. Gencecik bir kızı dinlemeden, kanıtlara inanmadan watsons savunucusu olmuş. Dersin ki arkadaşım böyle bir olay var evet yanlış ama ben devam ediyorum çünkü zaten amacım reklam alıp para kazanmak yine bir derece anlarım fakat bunca olay dönmüşken hala böyle boş boş konuşmak midemi bulandırıyor. Kendisi de bir kadın bir kız bebek annesi bu nasıl iki yüzlülük? Kazanmayıver 3 kuruş para oradan. En kafa benim, en farklı benim, dobrayım ayağına ya reklam yapıyor ya insanlara laf sokuyor ama gerçekten böyle insanlara artık prim verilmemeli. Kendisi nasıl sinirleniyor kocası üzerinden ünlü olmaya çalışıyor dendiğinde ben bir bireyim, ayakları üzerinde durabilen bir kadınım diye bık bık konuşuyor destek bekliyor ama gencecik bir genç kadına yapılan şeyleri ya yalan olarak ya da watsons sorumluluğu dışında görüyor anlamıyorum. Sen o genç kadına el uzatacaksın, birileri senin kızına, diğerleri başka birilerine biz böylece susmamayı öğreneceğiz, böylece gelen geçen kadını ezemeyecek, insanlar tacizin ne demek olduğunu öğrenecek ama yok buradan para kazanamazsın değil mi? her yerden engelledim yanlışlıkla bile fotoğrafı karşıma çıksın istemiyorum. Öyle ben yemek yapmayı bilmem, kuulum, bebek de bakarım reklam da yaparımla kafa kadın olunmuyor. Önce iyi ve vicdanlı bir insan ol devamı gelir.

10 haziran 16:33

13. Aşşşırı aşşşırı yüksek bir kadın,bunun elinde olmadığından filan bahsetmişti bir videosunda.evet bu bir doğuştan gelen karakter fakat bu karaktere aşşşırı bir de ego yüklediği takdirde(ünlü oyuncu karısı ve ünleri çeşitleri derecelerde değişen arkadaşlar) ciddi bir antipati yaratması olası ki zaten kendisinin de aşşşırı eleştiri aldığı kısım bu.Aslı'm azıcık sakinlik be.

9 mayıs 10:53

12. ben severek takip ediyorum. annelik ile ilgili videolari bana cok hitap etmese de anlatimi, konusmasi samimi geliyor. mutlu gorunuyor kadin daha ne olsun. daha cok mutluluk saglik diliyorum kendisine.

28 kasım 2017 16:05


11. başıma bir iş gelmeyecekse sevdiğim şahıstır. ego patlaması yaşayan youtube camiasından sonra kendi halinde, ne olduğunu, evde gerçek yaşantısını göstermekten çekinmeyen birisi. hani şu samimiyetsiz vlogcu tayfadan bahsediyorum. ben seviyorum, ailesi de aşırı tatlış, sevgi üzerine kurulu olduğu çok belli, kasıntı tavırlar yok.

28 kasım 2017 15:18

10. allah korusun bir daha videosuna falan denk gelirim, dağlara taşlara. kötü yorumları okuduğu videosunu açma gafletinde bulundum da kendime daha yeni gelebildim. şaka bir yana neden kendine bunu yapmış da rezil etmiş anlamadım. en kafa en cool en harbi benim imajının altında kocaman bir kompleksler yığını var. sinirden damarları patlayacaktı. bir taraftan asabi asabi gülüşler. uzanıp saçımı başımı yolacak zannettim.

28 kasım 2017 01:24

9. bu kadın şey değil mi ya, "ben aşşırı kafa ve harbi bi kızım, ofsaytı, reboundu hepisini bilirim, asla narin değilimdir" tribinde olanlardan. kusura bakmasın ama bence kıro olmak samimiyet falan değil şimdi. yani bu abla biraz 90'lar arabeskliğinde takılı kalmış gibi. bu harbi kız olayını bebeğinde de uygulamaya çalışıyor bence. aslı hanım diyor ki, ben kızımı böyle gelenekselleşmiş kız bebek kıyafeti olan pembiş şeyleri giydirmiyorum. tamam buraya kadar güzel, ama sorun şu ki bu abla bunu bence toplumsal cinsiyet kalıplarını yıkmak için değil de, "ooo benim kızım çok harbiii, aşşşırı kaffaa, zaten büyüyünce de repçi olsun" mantığıyla söylüyor.

ha bide bence sosyal medyaya biraz ara ver bacım, ben kocamın sayesinde ünlü olmadım diye diye binlerce kez kocanın adını zikrettin ama sen bilirsin. öptüm kıpsss

27 kasım 2017 18:19