sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (28)
 • medya (0)

28. melis kaygılaroğlu ve aslı kızmaz iticiliği diye bir şey var ki, bana telefonumu duvara fırlattırmak istiyor neredeyse. ikisine de engeli bastım. bio'suna 'ben ve arkadaşlarım beni çok hoş buluyoruz' minvalinde salak bir şey yazmış. iki kat itici.

tanım: ne iş yaptığını bilmediğim ve sürekli 'ben çirkin değilim' imajı yaratmaya çalışan, aşk-i memnu'daki nihat'ın gerçek hayattaki aşırı pozitif eşi.

ekleme: bu iki iticinin yanında bir de elvin levinler var, bu üçü resmen ölüm grubu. bermuda şeytan üçgeni adeta. nasıl da yazmayı unuttum.

23 kasım 23:39 23 kasım 23:41

27. Tanım” Az çalışıp çok kazanmak istiyorum.”  cümlesiyle bana bir anlık durgunluk yaşatıp direkt unfollow butonuna bastığım blogger kişisi.İnanılmaz dürüst inanılmaz insani inanılmaz net bir düşünce ama daha dün 4,5 saat boyunca sinüzit komplikasyonu sonucu orbital abse gelişen 4 yaşındaki çocuğun gözünü kurtarabilmek için kbb ve gözden 5 hocanın can telaş uğraştığı bir ameliyattaydım. Ben bunu önce kendime sonra hocalarıma sonra da tüm gerçekten emek vererek para kazanan (az veya çok farketmez) herkese hakaret kabul ediyorum. Eğlence sektörü tamam hoş ama bu kadar alakasız kişilerin ortalıkta dolanması sonucu bu cümleler kurulabiliyor rahatlıkla işte.

8 kasım 22:06 8 kasım 22:07

26. kendisinin ünlü biri olduğunu şu an öğrenerek şok geçirdim.çünkü bozcaada caz festivalinde görevli iken kendisinin ve ilker kızmazın polaroid fotoğraflarını çekmiştim.çok eğlenceli bir gruplardı ve benimle iletişimleri de çok tatlı ve kibardı.

şimdi burada yazılanları görünce profiline baktım ve farkettim ki kendisi youtuber,blogger ve de ilker kızmazın eşiymiş.

çok üzüldüm çünkü gerçekten talihsiz açıklamalarda bulunup videolar çekmiş.halbuki ilk defa tanışanların bile pozitif enerji alacağı,tatlı bir kadın kendisi.

umarım bu tepki çeken agresif imajını düzeltip gerçek hayatındaki gibi enerji verebilir insanlara.

23 ekim 19:08


25. Ayaklı nefret makinası.

Her an herkese,her şeye,her yere atarlanır,üfürükten takipçilerine güvenip ifşa gücüyle hayata tutunur.

iç huzuru bir gün bulması dileğiyle..

23 ekim 11:43

24. Harflerin üstüne basmak ne kelime direk güreşen şahıstır kanımca. Valla yapma çok itici oluyo

22 ekim 23:36

23. son storyleri ile beni kendisini takipten cikarmaya itmistir. 

trafikte kendilerine carpmak uzere oldugunu soyledigi bi kadinin yuzunu direkt cekmeye calisip (kadin telefond konustugu icin gorulmuyor tam) bize carpiyodu diye o kadar takipcisine ifsa ediyor kadini aklinca. oncelikle sen kimsin? ne hakla kadinin videosunu cekebiliyorsun? evet kaza yapmaniza sebep olucakmis sinirlenmissin anliyorum ama kadinin suratina zoom yapmak neden? 

bir de yine baska birine sinirlenerek diyor ki ‘yil olmus 2018 arabada sigara icmek ne yaaa.’ senin arabanda mi iciyor?

s a n a n e. 

sana ne. 

bazi insanlar cok takipci sahibi olmanin ne demek oldugunu, sirf size katilan/seven binlerce insan var diye sevilmeyen bir davranisa saygisizca yaklasmanin en az bu davranis kadar yanlis ve takipcilerini kotu sekilde kullanmak oldugunu anlamiyorlar. 

22 ekim 23:09 22 ekim 23:12

22. O kadar gıcık ki, enis arıkan nasıl bu kadar samimi bu arkadaşla anlamak mümkün değil. Eniscim kaliteni düşürme yahu! Bırak melodi elbirliler kanka olsun.

(gizlinot: Yakın zamana kadar takip ediyordum ama artık yakama yapışmışlık hissi verdiğinden bıraktım takibi)

11 ekim 15:58 ed.11 ekim 19:05


21. Melis kaygılaroğlu ve bu kadın evlere uzak valla. Postlarına bakınca en mükemmel ana, en mükemmel kadın onlar, en mükemmel koca ve çocuk da onlarda. (gizlinot: Gereksiz ünlümsü kişiler )

11 ekim 13:56

20. Tek kelimeyle açıklanabilecek bir kadın. İTİCİ. Her şey fazla çok fazla. Uçlarda yaşamak mutluluk çılgınlık vs vs. Çok abartı annecim

11 ekim 00:26

19. Bu hanım hakkında bir iki kelam etmek isterim. nasıl bir anda bu kadar markaların aranan yüzü, naziko'nun anası oluverdi bilmiyorum ancak VW ile yaptığı işbirliği sonucu "aşırı" samimiyetsizliği ve "biz en iyiyiz, en eğlenceliyiz, cool anne babayız biz" kisveleri altında beni markadan da kendinden de hatta evlilik kurumundan da soğuttu diyebilirim. Kadına bakınca gördüğüm tek şey abartılı iticilik. Onu bile "aşırı" yapıyor, o derece.

Bir kadın olacak acımasızca eleştirmem gerekirse, çirkinlik değil konu ama "aşşırı" pis geliyor bana. elleri, kollar, ağzı pis bildiğin.

4 ekim 15:21