yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (33)
  • medya (0)

  33. Emine Bulut cinayeti üzerine tüm futbol kulüplerine statları kadınlar olarak doldurmalıyız, sesimizi duyurmalıyız çağrısından sonra bir kaç instagram hesabı tarafından etkileşim kasmakla itham edilmiş kişi. Dönüp kendilerine şöyle bir bakmanın sırası geldi galiba artık. Kötü niyetli ya da etkileşim amaçlı böyle birşey yaptığını düşünmüyorum ama neticede birçok kişi tarafından samimiyeti sorgulanmış. Sosyal medya pazarlamacılarından artık herkese öylesine gına gelmiş ki düşünülen ilk şey etkileşim kasmaya çalıştığı oluyor maalesef. Kendisi dijital ajans sahibi olarak bu işi bir gözden geçirmeli bence.

  24 ağustos 2019 17:52

  32. okan bayülgenin programında söylediği benim zamanım yok abi hop storyde koy linke svip ap (gizlinot: swipe up demek istedi lol) yap al bitsin cümlesiyle kulaklarımı ve gözlerimi kanatan şahıs.

  18 haziran 2019 17:04

  31. nasıl bir cüretle ve tam olarak neyine güvenerek kitap çıkardığını anlayamadığım hanımefendi... ülkenin her noktasında kimbilir ne yetenekler destek bulamadığı için sesini duyuramaz, yazısını yazamazken bu hanımefendi göz kamaştırıcı vasıfsızlığı ve çılgıncasına pompalanan reklamı ile kitap yazabiliyor, bastırabiliyor ve raflara koyabiliyor.

  gerçekten geldiğimiz durum içler acısı.

  16 şubat 2019 01:16


  30. melis kaygılaroğlu ve aslı kızmaz iticiliği diye bir şey var ki, bana telefonumu duvara fırlattırmak istiyor neredeyse. ikisine de engeli bastım. bio'suna 'ben ve arkadaşlarım beni çok hoş buluyoruz' minvalinde salak bir şey yazmış. iki kat itici.

  tanım: ne iş yaptığını bilmediğim ve sürekli 'ben çirkin değilim' imajı yaratmaya çalışan, aşk-i memnu'daki nihat'ın gerçek hayattaki aşırı pozitif eşi.

  ekleme: bu iki iticinin yanında bir de elvin levinler var, bu üçü resmen ölüm grubu. bermuda şeytan üçgeni adeta. nasıl da yazmayı unuttum.

  23 kasım 2018 23:39 23 kasım 2018 23:41

  29. Tanım” Az çalışıp çok kazanmak istiyorum.”  cümlesiyle bana bir anlık durgunluk yaşatıp direkt unfollow butonuna bastığım blogger kişisi.İnanılmaz dürüst inanılmaz insani inanılmaz net bir düşünce ama daha dün 4,5 saat boyunca sinüzit komplikasyonu sonucu orbital abse gelişen 4 yaşındaki çocuğun gözünü kurtarabilmek için kbb ve gözden 5 hocanın can telaş uğraştığı bir ameliyattaydım. Ben bunu önce kendime sonra hocalarıma sonra da tüm gerçekten emek vererek para kazanan (az veya çok farketmez) herkese hakaret kabul ediyorum. Eğlence sektörü tamam hoş ama bu kadar alakasız kişilerin ortalıkta dolanması sonucu bu cümleler kurulabiliyor rahatlıkla işte.

  8 kasım 2018 22:06 8 kasım 2018 22:07

  28. kendisinin ünlü biri olduğunu şu an öğrenerek şok geçirdim.çünkü bozcaada caz festivalinde görevli iken kendisinin ve ilker kızmazın polaroid fotoğraflarını çekmiştim.çok eğlenceli bir gruplardı ve benimle iletişimleri de çok tatlı ve kibardı.

  şimdi burada yazılanları görünce profiline baktım ve farkettim ki kendisi youtuber,blogger ve de ilker kızmazın eşiymiş.

  çok üzüldüm çünkü gerçekten talihsiz açıklamalarda bulunup videolar çekmiş.halbuki ilk defa tanışanların bile pozitif enerji alacağı,tatlı bir kadın kendisi.

  umarım bu tepki çeken agresif imajını düzeltip gerçek hayatındaki gibi enerji verebilir insanlara.

  23 ekim 2018 19:08

  27. Ayaklı nefret makinası.

  Her an herkese,her şeye,her yere atarlanır,üfürükten takipçilerine güvenip ifşa gücüyle hayata tutunur.

  iç huzuru bir gün bulması dileğiyle..

  23 ekim 2018 11:43


  26. Harflerin üstüne basmak ne kelime direk güreşen şahıstır kanımca. Valla yapma çok itici oluyo

  22 ekim 2018 23:36

  25. son storyleri ile beni kendisini takipten cikarmaya itmistir. 

  trafikte kendilerine carpmak uzere oldugunu soyledigi bi kadinin yuzunu direkt cekmeye calisip (kadin telefond konustugu icin gorulmuyor tam) bize carpiyodu diye o kadar takipcisine ifsa ediyor kadini aklinca. oncelikle sen kimsin? ne hakla kadinin videosunu cekebiliyorsun? evet kaza yapmaniza sebep olucakmis sinirlenmissin anliyorum ama kadinin suratina zoom yapmak neden? 

  bir de yine baska birine sinirlenerek diyor ki ‘yil olmus 2018 arabada sigara icmek ne yaaa.’ senin arabanda mi iciyor?

  s a n a n e. 

  sana ne. 

  bazi insanlar cok takipci sahibi olmanin ne demek oldugunu, sirf size katilan/seven binlerce insan var diye sevilmeyen bir davranisa saygisizca yaklasmanin en az bu davranis kadar yanlis ve takipcilerini kotu sekilde kullanmak oldugunu anlamiyorlar. 

  22 ekim 2018 23:09 22 ekim 2018 23:12

  24. O kadar gıcık ki, enis arıkan nasıl bu kadar samimi bu arkadaşla anlamak mümkün değil. Eniscim kaliteni düşürme yahu! Bırak melodi elbirliler kanka olsun.

  (gizlinot: Yakın zamana kadar takip ediyordum ama artık yakama yapışmışlık hissi verdiğinden bıraktım takibi)

  11 ekim 2018 15:58 ed.11 ekim 2018 19:05