yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • medya (1)

  20. Bugün tesadüfen en son attığı videoyu izledim şu eşinin doğup büyüdüğü Bayrampaşa semtinde çektikleri video . Şunu söyleyebilirim kadın sosyetenin içinde doğmuş ve yetişmiş biri olarak gerçekten eşinin ailesinin yaşam tarzının içine girdiğinde hiç eğriti durmuyor çok guzel uyum sağlıyor bence ardanın ailesininde aslıhanı çok sevme sebebi bu . Ben aileleri ve kendilerinden güzel bir enerji aldim zaten çocukları aşırı tatlı

  13 ekim 13:32

  19. Parfüm tercihleri yorumlamaya başladığımdan beri bir iki kişi ünlüleri de yorumlamamı istedi ama ben dayanaksız yorumlamak istemiyorum. Aslıhan doğan'ın bir çantamda ne var videosunda parfümünü görmüştüm ve beni çok şaşırtmıştı. Calvin Klein beauty kullanıyormuş kendisi. Beauty dümdüz bir yasemin parfümü. Yasemin notasını seviyorsanız eğer mutlaka bir şans verip deneyin. Güzel bir parfümdür ben beğenirim. 

  Ama aslıhan doğan veya aslıhan turan o koyu fondöteni, gölgeli makyajı, simsiyah saçları ile bana daha farklı çağrışımlar yapıyor. O yasemin seviyorsa (benim de parfümde en çok sevdiğim notalardan biridir.) ben de ona thierry mugler alien'ı imza kokusu olarak seçerdim. Odunsu, amberli bir yasemin parfümü. Alien bana tam olarak aslıhan doğan gibi bir kadın çağrıştırır her zaman. 

  15 ağustos 22:57

  18. Kendisini hiç hiç sevmem. Youtube hesabı açmış, canı sıkılan açsın sıradan izlesin videolarını. Yani insanın bu kadar da olmaz dediği her şeyi yapıyor, şaşkınlıktan kahkaha atıyorum her seferinde.  iki lafından biri futbolcu eşi olmak, anne olmak ile ilgili. Kendisini bir birey olmaktan önce bir sporcu eşi olarak görüyor, dünyanın en zor şeylerinden biriymiş futbolcu eşi olmak mesela öyle diyor. Ev turu videosu çekmiş, sandalyeyi gösterirken arda sporcu olduğu için arkalıklı bir sandalye aldık diyor, o derece yani skslsmzkzk. 

  Hayat tarzı çok farklı olmasına rağmen, satır aralarına muhafazakarız biz imaları ekliyor. Eşinin ve babasının doğallıktan hoşlandığını, bu yüzden estetiği olmadığını -dolgu botoks hariçmiş- iddia ediyor, buna neremle gülsem bilemedim. Estetik yaptırmışsın işte bariz belli, hala niye doğallık savunuculuğu yapıyorsun. 

  25 temmuz 23:07 25 temmuz 23:11


  17. annemin konken arkadaşlarından biri 1980lerde yeniden doğmuş, ama aynı hayatı yaşıyor gibi bir hayat.

  20 temmuz 02:42

  16. Buradaki entrylerden sonra merak edip videosunu izledim. Kadın sanırım cilt bakımına tepki olarak doğmuş. Akşam rutini şöyle; 

  Yıkama, nemlendirme, bepanthene madecassol tarzı merhemlerle ikinci kat, serum, gazlı bez ile misel su uygulama, kapanış. Yani tabi ki yüz kendisinin yüzü isterse tonik olarak turşu suyu, nemlendirici olarak vanilyalı puding bile sürebilir kimseye laf düşmez ama bilirkişi edasıyla insanlara tavsiye verince komik olmuş. Galiba zengin özgüveni bu, ben fakir olduğum için yabancısıyım tabi. 

   

  Bir de videoyu açtım bir yandan oje sürüyorum o yüzden ekrana bakamadım, jelin markası zeyno baci, kremin markası zeyno baci falan diyor Allah allah hiç de duymadım bu markayı diyorum kendi kendime. Heralde Bodrum, Alaçatı'daki butik krem sabun dükkanlarından falan diye düşündüm, meğer zein obagi demek istiyormuş.

  Edit: Video bitti, Yalnız hakkını verelim saçları muhteşem. 

  15 haziran 00:16 15 haziran 00:48

  15. gazlı bezin gerçekten gazlı olduğunu zannettiği, göz makyajına dokunmadan yüzünü köpürtüp yıkadığı, ardından yağlı makyaj temizleyiciyle göz makyajını çıkarmaya çalışıp simmmsiyah kirpik dipleriyle videoya devam ettiği, bepanthol, hametan, madecassol, d vitamini gibi evde ne varsa karıştırıp yüzüne sürdüğü, (gizlinot: bu kadar zenginlik içinde bir de) misel suyu makyajını temizledikten ve cildini nemlendirdikten sonra "tonik" zannederek sürdüğü videoyu izledim. hayretler içindeyim. resmen gazlı bez için "yüzüme gaz sürmek istemediğimden gazlı bezleri havalandırıyorum" dedi ya. sdghjfdghdjkd sinirim bozuldu.

  14 haziran 14:53

  14. cilt bakım rutini adlı videosuyla şoka uğratmıştır.

  reklam mı yapıyorsun yoksa gerçekten o ürünlerden bazılarını kullanıyor musun anlamadım ama bir sürü ürün sürüp sonra da tonik dediğin temizleme suyu ile silmek nedir.... 

  bilgili bilgili konuşuyor birde gülmemek için kendimi zor tuttum, şaka mı bu. Ayrıca cilt bakım rutinim diyip gözünü temizlemeden öylece bırakması neyin nesidir, gözünde kalem simsiyah rimel duruyor, temiz olmayan cildine bir takım ürünler sürüyor falan hahaha. Bu kadar mı çekiniyorsun insanların makyajsız olmanla ilgili tepki vermesinden....

  14 haziran 11:46 14 haziran 11:49


  13. Youtube'da 'Cilt Bakımı Rutini' paylaşımını izledim. Tonik - nemlendirici sırası konularına hiç girmek istemiyorum herkes kendi cildine iyi gelecek olan bakımı daha iyi bilir.

  Ancak gazlı bezin gerçekten gazlı olduğunu ve gazlı bezi havalandırmaz ise gazı yüzüne süreceğini düşünüyor. Wikipedia teyze olmak istemiyorum ama  'Gauze' kumaşın tipidir, gazla bir alakası yoktur ve steril olması için paketlenmiş olarak satılır. (link: https://en.m.wikipedia.org/wiki/Gauze Gauze)

  8 haziran 22:31 8 haziran 23:56

  12. O dudakları kendine nasıl yakıştırıyor hayret doğrusu.

  31 mayıs 20:54

  11. bence aslıhan hanım Victoria Backham olmak istiyor. arda takıntısı bu sebepten. yıldız (!) bir futbolcu ile evli olmak istiyor. 4-5 çocuğum olsun istiyorum demesi de bana bunu düşündürüyor, aynı victoria gibi..

  yüzü, poz verişi filan da bana victoria'yı çağrıştırıyor.

  18 ağustos 2020 14:01