girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (41)
  • medya (1)

41. Son bölümden sonra gelen fragmanla dedikoduları sonlandırmıştır

13 kasım 23:43 13 kasım 23:43

40. ufak tefek cinayetler kesinlikle bu kadının miladıdır,bundan sonra ne iş yaparsa yapsın bu dizinin ekmeğini daha uzun yıllar yer gibi görünüyor.

9 kasım 18:19

39. aldığı maaşı 30 bin az 100 bin çok diye yorumlamayacağım, setlerin ne kadar yorucu olabildiğini ve iş güvenliği hiçe sayılarak saatlerce oyuncuların çalıştırıldığını biliyorum o yüzden kendisi aldığı ücreti az bulduysa haklıdır, bir bildiği vardır. 

ama umarım şuanki maaşını az bulup sonrasında daha da az maaşla çalışmak zorunda kalmaz. demek istediğim evet yetenekli bir oyuncu ama “Merve Aksak” karakterine kadar bu kadar göz önünde değildi, sonrasında da bu kadar ilgi çeken bir karakterde oynayabileceğini zannetmiyorum. azla yetinmeyip sonu bulamayanlardan olmasın isterim.

8 kasım 19:19


38. Haftalık 30 bin bu kadar izlenen bi dizi için oldukça normal bir fiyat bence tabi ki bu fiyati beren saat beğenmeseydi hepiniz e haklı dicektiniz ama şu an aslihan gurbuz de o ayarda ve o popularitede bir oyuncu. Ben de bir mühendis olarak aylarca çalışsam bu parayı anca kazanıyorum ama her zaman birileri bizden az iş yapıp daha çok kazanıcak hayat bu. Avukat olup kazandığı parayı beğenmeyenlere önerim siz de yapabiliyosanız oyunculuğa yönelin.

Edit: ayrıca alttaki bir girdiye katılıyorum bu sektörde dönen paralar için 30 bin çok masum bir miktar.

8 kasım 18:24 8 kasım 21:19

37. Ücrette anlaşamadığı için diziyi bırakacağı yönündeki haberleri az önce okuduğum oyuncu. esasında ben bu kadını pek sevmem ama bu konuya objektif bir yorumda bulunacağım. Utc ilk başladığında haftalık ücretinin 30 bin TL olduğunu okumuştum doğrudur yanlıştır bilemem ama astronomik ücretler aldıkları muhakkak. Kadın babasının hayrına oyunculuk yapmıyor diyenler olmuş elbette haklılar ama aylık 100 bin kazanmayı hak etmiyor bence. Yani biz senelerce dirsek çürütelim avukatı staj ücreti olarak 2 bin TL'ye ikna edemeyelim Aslıhan haftalık 30 bini beğenmesin. iyi iş valla ne diyim

8 kasım 15:15 8 kasım 15:15

36. Merve aksak rolünü aslıhan'dan baskasi oynayamazmış gibi geliyor bana.

Öyle yakışmış ki öfkesi hüznü mutluluğu resmen gözleriyle yaşıyor kadın...Ve tabi ki osman sonantla aralarında ki elektrik türkiyenin 100 yıllık enerji ihtiyacını karşılar cinsten..Pes !

10 ekim 04:05

35. Denmesi gereken tüm güzel şeyleri süslüler söylemiş zaten ama ben de çok farklı bir enerji görüyorum bu kadında. Yani gözleri ışıl ışıl, ne giyse ne yapsa yakışıyor ayrı bir havası var. Ayrıca utc'yi izleme nedenimdir, osman sonant ile dizide çok güzel enerjileri var bence. Gerçektede shiplemeye başladım ikisini ( ilişkileri varsa shiplemeyi hemen bozuyorum)

7 ekim 00:21


34. bu kadar abartmasak mı acaba ? hani mazallah mert fırat vakası olur felan :-/

bu kadının çok sevilme sebebi sanırım kiloları ile ilgili bedeniyle ilgili sarf ettiği sözler yoksa öyle aşşırı aşşırı bir tarafı yok :-/ bu abartının sebebini zerre anlamadım hakikatten. milletçe birini göklere çıkarmaya bayılıyoruz gerçekten. sonra bir hayal kırıklığı oluyor ve herkes kin kusmaya dalga geçmeye başlıyor pfffff

2 ekim 23:34 7 ekim 10:42

33. kendisini her gördüğümde behlül haznedar'ın meşhur "gözlerin dudakların alev alev çağırıyor yangınlara" dizelerini (gizlinot: swh) aklıma getiren, başarılı kadın oyuncu. 'hükümet gibi kadın' rollerinde özellikle devleșiyor, tamamını izlemedim ama denk geldiğim kadarıyla kösem'deki karakteri ateş ediyordu resmen.

dudaklarını aşırı beğeniyorum bir de. fincan gibi hem ufak hem her ruj yakışıyor. üç maşallah ile uğurluyoruz kendisini (gizlinot: swh).

2 ekim 23:14

32. Kor filmindeki sahnelerini hiç yakıştıramadığım oyuncu.

1 ekim 09:00