yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (86)
  • medya (0)

  86. senelerdir ara ara açar özellikle makyaj, saç, masaj asmr videoları izlerim; gerçekten uykumun gelmesine yardımcı oluyor çünkü. dün gece yine uyku tutmayıncA youtube'da gezinirken -kefenlenme- asmr videosuna denk geldim. başlığı da "seni kefenliyorum". e ama yok artık daha neler arkadaşlar ya.

  21 şubat 20:51

  85. Diğer asmrlara bakmadım ve ilgimi çekmedi de yemek asmr videolarına sardım bu aralar. Bir süre izledikten sonra fark ettim ki sadece yemek yiyişleri için izliyormuşum. Sesi tamamen kısınca da aynı hipnozlukla izledim. Yemeğe bu kadar düşkün olmamam gerekiyor... (gizlinot: şişkoluk :( diyette ve sporda istikrarsızlık :( )

  9 ekim 2019 00:03

  84. Kedi asmr videolarını kendimden geçerek izliyorum <3

  5 mayıs 2019 17:54


  83. Tanım: beyni rahatlattığı hatta uyku problemi yaşayan insanların uykuya rahat dalabilmelerine yardımcı olduğu söylenen şu ara popüler olan bir tür :D

  Hiç ilgi alanım değildi aslında ama dün youtube'da Gibi Asmr diye bir kanalın uyku için olan bir videosuna rastladım. Fısıltı ve rahatlatıcı konuşmalarla geçen bir videoydu ve sahiden değişik şekilde uykumu getirdi. Şu yemek yemeli ağız seslerinin olduğu videolar sahi rahatsız edici ama uyku için belki de yardımcı olabilen videolar mevcut diye düşünüyorum. Değişik bir tecrübeydi benim için :D

  17 mart 2019 14:08

  82. Bana bu etkiyi yapan şey hannibal dizisi olmuştu. Uyku problemi çektiğim bir dönem Bi arkadaşım çok güzel bir dizi ama çok güzel uyutuyor izle bence demişti ben de öyle başladım izlemeye, gerçekten merakla izlesem de Bi anda uyuyordum. O zamanlar asmr olduğunu anlayamamıştım ama sonradan bunun bende ki etkisinin bu olduğunu anladım. Başrolündeki adamın hareketleri yemek yapması konuşması tavırları falan bende bu etkiyi yarattı açıkçası. Deneyin derim

  17 mart 2019 00:25

  81. Başımı çok ağrıtıyor. Çok saçma buluyorum ayrıca bu videoları. O yemek yerken ağızdan ses çıkarma videoları hele.

  3 mart 2019 14:15

  80. Resmen bağımlısı oldum, itsblitzzz videoları izlemeden uyuyamıyorum.

  2 mart 2019 15:14


  79. Yaklaşık bir yıl kadar önce öğrendiğime göre uyku problemi yaşayan insanların hafif sesler eşliğinde uyumasını sağlayan olguymuş. Normalde Yemek seslerine katlanamayan ben, uyumak için değil, sofrada bana eşlik etsin diye;

  1. (link: https://www.youtube.com/channel/UCVVAnxQ2YMC_qlc7QfPA2YQ Yemek ve doğa sesleri için)

  2. (link: https://www.youtube.com/channel/UCp4LfMtDfoa29kTlLnqQ5Mg sadece yemek sesleri için)

  linklerini verdiğim kanallara abone oldum. Deniz üzümü, donut, tobiko yumurtası, zencefil turşusu ve makaron yenirken çıkan seslere bayılıyorum! Bunları izlediğim için karşıma öneri olarak mikrofon yalanan, mikrofona tık tık vurulan, üzerinde fırça gezdirilen garip kanallar da çıkmıştı, onları hiç sevmedim. Başka kanala da abone olmadım, Bu iki kanal bana yetiyor.

  12 şubat 2019 00:01

  78. benim sinirimi bozan kısmı türk youtuber'ların asmr makyaj videoları çekmesi. belki asmr'ı başka şekillerde tanısaydım böyle olmazdı ancak şu an için hem duygu özaslan'ın hem de yağmur vardar'ın yaptığı şekliyle asmr'dan nefret ettim. gereksiz ses çıkartıyorlar tribine girip hiç odaklanamıyorum videoya.

  11 şubat 2019 05:22

  77. yaklaşık 1 yıl önce resmi olarak keşfettiğim ama yıllar öncesinden ismini bilmesem de farkında olduğum şey. hatırlarsanız 10 yıl falan önce televizyonda ürün tanıtım reklamları olurdu uzun uzun, en az yarım saat sürerdi. sahrap soysal'la adını hatırlamadığım bir adam yapıyordu sık sık. yok elektrik süpürgesi yok vakumlu bilmemne falan. neyse ben onu izlerken de böyle mal gibi televizyona kilitlenirdim, garip bir şekilde hoşuma giderdi, uyuşurdu beynim uykum gelirdi falan sdkfjslkş sapık mıyım neyim diye düşünüyordum hatta o zamanlar.

  mesela aynı hissi şeyde de duyardım, biz lisedeyken oyun gibi bir şey uydurmuştuk. arka sırada oturan arkadaş ağzı kapalı kalemle sırtımıza bir şeyler yazar gibi yapardı, biz o kelimeyi/cümleyi anlamaya çalışırdık. o kalem o kadar uyku getirirdi ki anlatamam... saçınızla oynanınca vs de hissedilen bir şey bu. tabii artık sırtımla saçımla oynayacak işsiz bulamıyorum o yüzden youtube videolarına düştüm.

  en triggerlandığım asmr türleri tapping (özellikle uzun ve bakımlı tırnaklarla yapılıyorsa), mukbang (yenilen yemeğin türüne göre değişiyor yalnız, bazılarını izlerken tiksinti duyabiliyorum), soap cutting, bir de ambalaj hışırtısı falan, bilemedim şimdi ne diye geçiyor ismi. sevdiğim youtuber hesaplarını da paylaşayım tam olsun. özellikle uykunuzun gelmediği geceler yatağa girip kulaklıkla dinlemenizi tavsiye ederim.

  (link: https://www.youtube.com/channel/UCbpfb0DCFzjsQ18aQQXXyIA tırnakları vs harika, müthiş güzel bir kız (tapping, mouth sounds, lipgloss application vs sevenler mutlaka baksın))

  (link: https://www.youtube.com/channel/UCp4LfMtDfoa29kTlLnqQ5Mg mukbang sevenler bakmalı)

  (link: https://www.youtube.com/user/ASMRSURGE yaratıcı bir adam, özellikle mre videoları çok başarılı)

  (link: https://www.youtube.com/channel/UCHrKd8ElaVdk7OBQAgx8JrQ baya özenli videolar çekiyor)

  (link: https://www.youtube.com/user/GentleWhispering bu kadın da baya ciddiye alıyor yaptığı işi)

  8 şubat 2019 20:30 8 şubat 2019 20:32

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar