girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • medya (1)

21. önünden her geçişimde oda kokusu için uğruyorum, oda kokuları gerçekten çok güzel. ancak içeride birden fazla koku olunca tıkanıyorum, hemen alayım da çıkayım diyorum.

13 ağustos 16:10

20. Kolonyalarının hastası olduğum marka. 4-5 farklı şişe bitirdim, en sonuncusunun dibinde biraz kaldı. Bitmesin diye kullanmıyorum koklayıp kapatıyorum.

12 ağustos 21:20

19. Bugün baktım ki fragranticaya kokularını ve notalarını koymuşlar. Alt üst orta notalar filan gayet düzgün, detaylı şekilde girilmiş. Kokularını, kolonyalarını kullananlar fragrantica’ya girip değerlendirme yaparlarsa ne hoş olur. Ben de bir an önce yapacağım. 

9 ağustos 22:34


18. inanılmaz güzel kokulu kolonyalara sahip marka, eldeki kirlilik hissi yerini avuç öptürecek kadar temizliğe bırakıveriyor sanki :(

23 ekim 2017 21:44

17. yaklaşık bir ay önce yeni çıkan jardin imperial parfümünü alıp çok sevdiğim marka. çok değişik, acayip derecede orijinal bir koku olduğunu düşünmesem de hoşuma gitti. aslında noble bouquet'e bakmaya gitmiştim capacity mağazasına, fakat oradaki tatlı çalışanları julide hanım denememi önerdi. bir koluma noble bouquet'i bir koluma jardin imperial'i sıktım. noble bouquet jardin imperial'in yanında kayboldu gibi neredeyse. çok daha baskın bir koku yani. aslında çok baskın kokular tarzım değildir ama nedense onu alasım geldi, yani insanı boğan bir kokusu yok. ama gayet kalıcı. parfümü ilk aldığımda sitelerinde daha yoktu, ben de içeriğini merak edip atelier rebul'a mail attım, hemen dönüp uzun bir mail atmış bana sağolsun marka müdürü nil hanım. bu arada daha önceki girdilerde arkadaşların yazdığı gibi tester konusunda gerçekten çok cömertler. alışverişimde bir sürü kolonya testerı verdiler. gül kokusuna bayıldım, onu da alacağım.

hayvanlar üzerinde test edilmeyen parfüm bulma telaşıma ilaç gibi gelen atelier rebul'a hem bu sebeple, hem de müşterilerine gösterdikleri özen için teşekkür ediyorum. böyle saygın türk firmaları göğsümü kabartıyor şahsen. umarım dünyada daha çok tanınırlar (çin pazarına girmeden tabi).

22 ekim 2017 23:03 22 ekim 2017 23:51

16. dark spice olan kolonyanın kokusu bir harika ama kalıcılığı hakkında aynı şeyi söyleyemeyeceğim. kalıcılığı da artarsa çok güzel olur.

31 ağustos 2017 01:10

15. Rebul'ün lavanta kolonyasını dedem hatırlayabildiğimden beri traştan sonra parfüm niyetine kullanır, benim için çok çok özel bir yeri vardır. Ben de zaman zaman parfüm bulamadığımda sürerim. Ama beni bu marka konusunda mutlu eden şey, Türk markalarının da imaj ve kalıcılık konusunda gelişebileceğini göstermesi. Aşağı yukarı yüz yıllık bir marka sanırım, ve hala devam ediyor. Böyle kalıcı dükkanlar sadece avrupada olabiliyor sanırdım ve üzülüyordum açıkçası. Rebul çok başarılı bir marka imajı çalışmasından geçirilmiş ve rafine kimliğini çok güzel korumuş. Kolonyalarından sonra parfümlere, ev kokularına, mumlara, tütsülere el atmış. Body mistler, kreminden serumuna, toniğinden nemlendirici yüz spreylerine kadar kapsamlı cilt bakım ürünleri çıkartmış. Ambalajlar, dükkanların içi, kioskların görünümü şahane. İşin güzel yanı, fiyatlar da kaliteye göre uçuk değil. Yaptıkları işe gerçekten hayranlık duyuyorum. Umuyorum diğer türk firmalarına da bu yönüyle örnek olur. Kısa zamanda cilt bakım ürünlerini denemek istiyorum.

30 ağustos 2017 13:31


14. lemon grass&honey ve rose intense kolonyalarına bayıldığım marka. 50 ml olanları %50 indirime girmişken iki tane alıp çıktım. limon-turunçgil notalarını çok seven biri olarak lemon grass&honey adıyla bile beni tavlamışken kokusunu duyunca hemen aldım. ikinciyi ne alayım diye düşürken armadadaki çalışanları gül kokulu olanı önerdi, gül kokusunu hiç sevmediğimi söylememe rağmen ısrar edince denedim ve bayıldım gerçekten. hiç öyle gül gül kokmuyor, yasemin ve şakayık notaları ile desteklenmiş çok güzel bir koku. bir de el kremini aldım mandalinalı, onu denemedim henüz deneyince yazacağım onu da. yanında 6 adet kolonya testerı verdiler, onlardan da muguet ve magnolia yı çok beğendim, bir dahakine onları alacağım. kısaca kendilerini, kokularını ve çalışanlarını çok beğendiğim firma.

15 şubat 2017 17:30

13. Geçenlerde iki edc parfumlerinden sipariş vermiştim. amber edc intense ve rose edc intense. Rose ellerinde yokmuş kalmamış. Yasemin yollayalım dediler kabul ettim. Bu iki parfümle beraber iki parfüm, bir şampuan ve bir peeling testerı yollamışlar. Bonkör bir firma. Ayrıca paketleme çok özenli ve şıktı. Fiyatlar edc olduğu için çok uygun. Zara almaktansa bunlar daha uygun ve kalıcı. Hem de türk malı.

Parfümler edc olmasına rağmen oldukça kalıcı. Özellikle amber çoook güzel sıcacık bir kışlık koku. Öyle zor kullanılan ağır amber kokularindan değil. Yasemin de güzel ama biraz tekdüze bir koku. Bahar için uygun.

Son kullanma tarihleri parfumlerin kutularının altında yazıyor. Benimkiler 2019 .

Özetle kesinlikle önereceğim bir marka..

29 aralık 2016 22:28

12. Çok eskiden Tüneldeki dükkanda sivilce tedavi terkiplerimi yaptırırdım:) kolonyaları enfes!

28 temmuz 2016 02:30