sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (12)
 • medya (1)

12. daha önce hiçbir aussie ürünü alıp denememiştim. ta ki almanya'da "gratis testen" yani ücretsiz deneme diye bir şey olduğunu öğrenene kadar. markalar zaman zaman bunu yapıyorlar ve siz ürünü satın alıp kasa fişini firmaya gönderiyorsunuz. ürün tutarını ve posta masrafını size geri ödüyorlar. böylece ürünü bedavaya kullanmış, denemiş oluyorsunuz. muhteşem değil mi? almanya'daki süslülere duyurulur.

geçen ay aussie böyle bir kampanya yapmış. 5 farklı ürün kategorisinden birer tane yani toplam 5 ürün bedava alma hakkınız var. ben de bir şampuan, bir saç kremi, bir saç bakım yağı, bir kuru şampuan ve bir saç spreyi olmak üzere 5 kategoriyi de satın aldım. toplam 20 euro'dan fazla ödedim, ki bazı ürünler %50 indirimdeydi. şimdi bu para bana iade edilecek.

saç spreyi hariç ürünleri henüz deneme fırsatım olmadı. saç spreyi ise dehşet! daha sıkarken havada yakaladı saç tellerini. wella alıyordum hep ama bu ürün 5 katı fiyat olmasına rağmen sanırım artık bunu alıcam. her gün kullanmıyorum nasıl olsa, uzun süre gider diye düşünüyorum. wella kapağının çabuk bozulması ve pek bir işe yaramaması ile beni sinir ediyordu.

2 temmuz 2018 18:30 2 temmuz 2018 18:31

11. Miracle moist serisinin macademia yağlı olan saç kremini aldım, kuru saçlar için yazıyordu üstünde.

Benim saçlarım kalın telli, kuru ve kabarık o yüzden saç kremine hep ihtiyaç duyuyorum. Ama bu krem bende hiçbir işe yaramadı resmen. Her zamanki miktarda aldım elime ve saçımın bir tutamına bile yetmedi, saç kremini sürdükten sonra hemen o anda bile bi yumuşaklık hissi oluşur, o oluşmadığında anladım zaten ise yaramayacağını. Bolca sürüp uzuuuunca bekletince çok az ise yarıyor ama pantene'in saç kreminin yanından geçemez.

25 mayıs 2018 13:08

10. Gönlüm hep seni arıyor, neredesin sen? 

19 ekim 2017 13:44

9. Mega şampuan olanı saçtan her türlü maddeyi arındıran benim için saçı gıcır gıcır yapan şampuandır. Bu yüzden haftada bir olmak üzere kullanıyorum. Heleki yağ bakımlarını arındırmakta favorim.

24 aralık 2016 00:31 26 aralık 2016 20:44

8. Avustralya halkına verilen isim, gaza geldiklerinde şöyle bağırırlar: "Aussie Aussie Aussie, Oi Oi Oi!"

7 aralık 2016 11:26

7. hacim veren kuru şampuanını denedim. hacim verişi ve yağlı görüntüyü gidermesi açısından çok memnun kaldım. Ama bu nasıl ağır bir kokudur arkadaş. bu soğuklarda kapı pencereyi açıp evi havalandırdım kokusu çıksın diye. saçlarımdaki koku bir süre sonra geçer diye umut ettim ancak nafile. yıkayana kadar saçta bıraktığı koku da geçmiyor. Koku umrumda değil ben işlevine bakarım diyenlere tavsiye ederim.

7 aralık 2016 05:30

6. İçeriğine göz yumduracak kadar güzel kokan şampuanları olan marka.

Miracle moist serisini kullanıyorum. Bitince almak için watsons indirimini bekliyorum. Üç dört ayda bir yüzde kırk indirim yapıyorlar.

12 ekim 2016 22:14

5. Saç kremini ve sıvı bakım spreyini kullandığım marka. Saç kremi fena değil, saçı gerçekten çok az bi miktarla açabiliyorsunuz, ki benim saçlarım dalgalıdır çok düğüm olur, ona rağmen bana mısın demiyor, hemencecik açıyor. şişesi uzun süre gidiyor, kokusu çok güzel.

Sıvı bakım kreminide duştan sonra ıslak saça ya da gün içinde sabahları uçlarına sıkıyorum. Onun da kokusu güzel, saçıma iyi geldi. Tek sıkıntı içerikleri... Almadan önce içeriğe bakmamıştım, rastgele denemek için aldım ikisini de. sonra biraz araştırdım bayağı, içeriği pismiş. her ürünü kullanan aynı şeyi söylemiş.Bittikten sonra yeni ürün arayışına geçeceğim galiba ama içerik konusunda bu kadar sıkıntısı olmasaydı kesinlikle diğer ürünlerini de denerdim. şu an eldekileri bitirmeye çalışıyorum.

6 ocak 2016 01:26 ed.1 şubat 2016 00:56

4. Markanın "luscious long" isimli uzun saçlarımın hak ettiği ilgiyi bana sağlayacağını vadeden şampuanını watsons'dan alıp kullanmıştım. O dönem saçlarımın keyfinin gayet yerinde olmasının da etkisiyle beğenip 2 kutu bitirmiştim. Kokusunu özellikle çok beğenirim şekerli sakız gibidir. Kullanım sonrası verdiği yumuşaklığı sevdim, o dönem boyasız olan saçımda krem kullanmama gerek kalmadan tarama kolaylığı da sağlamıştı. Kısacası kendisi, yokluk anında tekrar karşılaşsak tekrar bağrıma basabileceğim bol sls, silikon türevleri içeren market şampuanıdır.

12 ağustos 2015 12:07

3. İçeri dolayısıyla kullanmaktan kaçındığım marka. Yeteri kadar içeriği pis ürün var hayatımda. Başka bir taneye daha yer yok

26 eylül 2014 23:47