0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar ()
  • medya (0)

1. Görkem karman'ın son videosunda gösterdiği ve uyguladığı soyucu bir temizleyici. Makyajımı tam anlamıyla temizlesem bile bununla yine kir çıkıyor dedi. Aveda'nın sitesinde pek bir açıklama yok nasıl kuklanıldığına dair. Sadece ölü hücreleri temizleyerek cildi pürüzsüzleştirdiği yazıyor. Aslında böyle bir ürüne ihtiyacım var ama görkem çok övdüğü şeyden bile iki gün sonra vazgeçiyor, emin olamadım o yüzden. Bir de tam olarak makyaj temizleyici bir ürün değil bu. Makyaj temizlendikten sonra bir de bununla geçmek lazım ama her akşam yüzümü peeling etkili bir ürünle soymak doğru gelmedi bana. 150 ml fiyatı 89 lira. İyi yorumlar görürsem almayı düşünüyorum şimdilik.

Ukde(yazar: vanilladreams)

3 haziran 2017 12:55

2. Dun capacity magazasinda testerini denedim. Yuzumde makyaj olmamasina ragmen oyle seyler cikti ki yuzumden! Hemen satin almadim, ama almayi dusunuyorum cunku Eve geldigimde cildimin daha aydinlik oldugunu gordum. Duzenli kullanimda kesinlikle ise yarayacagindan umutluyum.

29 haziran 2017 13:45

3. görkem karman'ın videosunda görüp sipariş vermiştim. 3-4 gün içinde geldi.hemen hemen 3 aydır da kullanıyorum. öncelikle kokusu biraz garip,doğal içerikli olduğundan sanırım. yine de pek takılmadım buna. gerçekten de makyajımı misel suyla,sonrasında jelle temizlememe rağmen bununla silince az da olsa birikinti,makyaj kalınıtısı görüyorum pamukta.  arındırıcı olarak görevini iyi yapıyor ama cildi aman aman düzeltme,siyah notaları,beyaz butonları temizleme,pürüzsüzleştirme gibi etkilerini deneyimlemedim. 89 tl verince biraz daha etkili ir sonuç bekliyor insan.bitene kadar kullanıp tekrar almayacağım üründür.

3 eylül 2017 21:20


4. Cilt bakımı konusunda benim yorumlarım genelde olumsuz oluyor, bu tonik de benim katır inatlı cildime yaramadı.

Zeynep seyhan’da görmüştüm ilk, kendisine her konuda çok güvenirim nedense. Daha sonra da görkem karman’da gördüm, ikisi de çok övdüler. Biraz bekleteyim, daha çok kullanan çıksın, daha çok yorum okuyabileyim dedim ve sonra kendimi istinyepark erdem kıramer’de buldum. Ürünün vaatleri ölü deriyi temizlemek ve daha canlı, daha pürüzsüz, daha rafine bir ten rengi ortaya çıkarmak. Aldığım günden beri çok düzenli kullanıyorum. Yalnız kullananların cildi aşırı kirli de, benim piremses bebeksi cildim mi çok temiz? Benden zerre kir çıkmıyor, pamuğa bakınca renginde hiçbir değişme olmuyor. Öyle narin de silmiyorum, ama bir şey çıkmıyor işte. Bana sanırım aşırı güçlü ürünler lazım, olmuyor, hep hayal kırıklığı. :( Dibinde çeyreği kaldı ama etkisi olmadı. Alanların çoğu da memnun, cilt bakımı konusunda yorumlarıma asla güvenmeyin. :d Çünkü bende hiçbir şey işe yaramıyor, size yarayabilir. :d

30 ocak 01:07 30 ocak 02:01