4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (2)
  • medya (1)
5

4. Yağlı ve akneye eğilimli ciltlerin için geliştirilmiş bir temizleme suyu. 

Bu ürünle hiç makyaj temizlemediğim için bu konuda bir yorumum yok ama makyajsız ciltte kirleri baya arındırdığını söyleyebilirim. Yüzümü yıkayıp, arkasından bu suyu kullandığımda bile pamuk üzerinde kirlerin arındığını gördüm. Alerji, yanma veya sivilcelenme yaşamadım, tam tersine yüzüme iyi geldi. 

21 haziran 23:27

3. göz makyajı silmeye uygun değil, gözleri yakıyor. cilt için henüz deneyimlemedim ama muhtemelen iyidir, temizleme jeli yüzüme çok iyi geliyor çünkü.

7 haziran 19:53

2. Severek kullandığım markaya ait memnun kaldığım misel sudur. Tek kötü yanı alkol içermesi. Sırf bu sebeple tekrar almayı düşünmüyorum.

23 mayıs 22:56


4

1. Avene cleanance serisi yağlı ciltlere uygun bir seri. Misel suyun içinde ilk sırada termal su var. Sonra salisilik asit, sebum dengeleyici birtakım içerikler var. T bölgesi silmek için kulanıyorum. Yanaklarımı gerdiğini hissettim. Göz makyajımı silmek için kullanmayı düşünmüyorum. Alkol (gizlinot: Içerik listesinde ortalarda )ve parfüm de içeriyor. Makyaj temizlemekten çok tonik gibi kullanacağım. Özellikle alın, burun ve çene hattıma.

ilgili medya:
1
22 mayıs 23:10