yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (209)
  • oylar (87)
  • medya (2)
  5

  209. Dermatoloğumun önerisiyle tanışıp yazın başından beri bittikçe aldığım bir yüz yıkama jeli. Kullanmadan önce t bölgem aşırı yağlanıyordu ve bugüne kadar ne denediysem yağlanmamı kontrol altına alamamıştım. Bir temizleme jeliyle cildimin normale döneceğini söyleseler gülerdim muhtemelen ama benim cildimde işe yaradı. Karma yağlı ciltlerin memnun kalabileceği, biodermanın temizleme jeline göre cildi daha az kuruttuğunu düşündüğüm bir ürün.

  20 mart 14:39

  4

  208. yaklaşık bir aydır kullanıyorum galiba artık yorumlayabilirim.

  öncelikle cildim yağlı bir ciltti ama senelerdir temizle,maske vs derken artık normal cilt tipine döndüğünü düşünüyorum, haliyle yorumlarımı şu anki cilt tipim üzerinden yapacağım.

  öncelikle bu jel oldukça kurutan bir jel. bu yüzden yağlı ciltlerin aşık olma olasılığı yüksek. benim şu anki cildimde ise yüzümü fazlaca kurutttu. yanaklarım,burnum ve hatta alnım bile pul pul oldu ve cildimi de gerdi. yüzde ne varsa oldukça iyi temizliyor, makyaj kalıntısı vs bırakmıyor.

  mevcut olan cilt bozukluklarıma (gizlinot: akne ve akne lekeleri, siyah noktalar vs) şu anlık bir etkisini görmedim. birkaç ay sonra bu girdiyi tekrar editlerim.

  16 şubat 13:05

  5

  207. Çok hassas bir cildim var, kullandığım ürünlere hemen tepki veriyor. Avene ürünlerini çok yakın bir arkadaşım kullanıyor. Tavsiyesi üzerine aldım ve memnun kaldım. Tek pompa ile bütün yüzümü gayet güzel yıkıyorum, bu yüzden hemen bitmiyor. Sebum sorunu hiç yaşamadım. Bitti, tekrar aldım. Biterse yine alırım. (gizlinot: Tonik ile birlikte kullanıyorum. )

  16 şubat 11:41


  4

  206. karma cildimde yazın kullanıp kışın kullanamadığım, karma ve yağlı ciltler için sabun içermeyen yüz yıkama jeli.

  cildi çok güzel temizliyor. özellikle alın gibi bölgelerde sebumu dengelemekte çok başarılı. yüzüm bu jelle yıkandıktan sonra çok duru görünüyor ve jelin sağladığı bu görüntüye resmen bayılıyorum.

  ne az ne fazla köpürüyor. benim cildimi gerdi maalesef. hemen ardından nemlendiricimi sürüyorum ve hiçbir gerginlik hissi kalmıyor.

  100, 200 ve 400 ml seçenekleri var. tek bir pompası yüz için yeterli oluyor, hatta fazla geliyor. çok uzun süre gittiği için tam bir fiyat performans ürünü benim için.

  kışları cildim kuruya dönük karma olduğu için kullanamayacağım ama yaz için bu jeli alıp kullanacağım.

  16 şubat 01:50

  205. Karma cildimde bazı kısımları aşırı kurutuyor -burun ve kenarları, dudak çevresi- ancak verdiği temizlik hissini seviyorum bu yüzden sonrasında mutlaka nemlendirici sürüyorum. Yağlı ciltler için fiyat/performans ürünü olabilir. Ayrıca sivilce de yapmadı bende. Keşke bazı yerleri de hiç kurutmasan be...

  12 şubat 02:59

  204. Güneş kremini alırken yanında hediyesiydi. deneyeyim diye kullandım ve bayıldım. Akneye eğilimli, karma cildime baya iyi geldi. Hem temizledi hem kurutmadı. Ayrıca sadece 100 ml ama aylarca kullandım, bereketli bir ürün. Devamını alacağım.

  5 şubat 17:44

  5

  203. Heyecan aramadığım zamanlarda kullandığım yüz temizleyicim. Biliyorum ki cildimi ne kurutur ne de sivilce yapar. Güzelce temizler. Benim gibi karma-yağlı ciltliler çok sever eminim. Fiyatı da görece uygundur.

  28 ocak 13:52


  202. Karma cilde sahibim. temizlemesi ve yağdan arındırması bakımından memnun kaldım. Alnımdaki sivilcelere de iyi geldi. Bazen havaya göre kuruttuğu oluyor. Böyle durumlarda elimde köpürttükten sonra uyguladığımda nispeten daha az kuruttu. Kuruma problemi yaşayanlar böyle deneyebilir. 

  27 ocak 17:16

  4

  201. N11'den aldığım (link: https://www.suslusozluk.com/avene-cleanance-solaire-spf-50 Avene Cleanance Solaire Spf50)'nin yanında deneme boyu hediye gelen jel. Karma yağlı ve sivilceye meyilli bir cilde sahibim. İlk önce elimde köpürtüp yüzüme öyle uyguluyorum. Köpüğü gayet yerinde, temizlemesi de güzel. Makyajlı yüzümü de gayet güzel temizlemişti. Yüzümde kuruma ve germe yaptığı zamanlar da oluyor. Sivilceye sebep olmadı. Şu anlık memnunum.

  9 ocak 01:15

  200. Bioderma sebium jel'den sonra kullandığım, yeterli temizliği sağlayan ancak biraz kurutan jel temizleyicidir. Cildim karma,sivilce ve lekeye meyilli. Temizlemesi,köpüğü bana yeterli geldi. Sivilce yapmadı hatta parlamayı biraz azalttığını düşünüyorum. Ancak arkasından hemen nemlendirmem gerekti çünkü gerginlik yarattı benim cildimde. Fiyatı uygun, dermokozmetik temizleyici arayanlar için önerilebilir.

  1 ocak 15:33 3 ocak 00:48