4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (63)
  • oylar (12)
  • medya (1)

63. Zoretanin tedavisinden sonra kalıcı olan güneş hassasiyetim için dermatolog bunu önermişti.Başlarda sadece yüzüm için kullanıyordum kıyamadığım için ama bu yaz hassasiyetim yüzünden acile gidince tüm vücuduma kullandım ve ilk defa tatilden zevk aldım.İlk sürüldüğünde yapışkanlık hissi biraz oluyor ama fondöten altına rahatlıkla kullanılır.Özellikle zoretanin kullananlara tavsiyemdir.

9 ağustos 02:29

62. Güneş kremi benim için çok önemli çünkü çok çabuk yanan bi cilde sahibim, yani bikaç saat bile yeterli bana bu yüzden uzun araştırmalarım sonucu bu kremi alıp kullandım Cildim karma ama yazları daha bi yağlı oluyor sanki özellikle sabah uyandığımda burun çevrem çenem ve alnım bu yüzden matlaştırıcı etkisi olduğundan bu kremi tercih ettim Gerçekten asla yağlandırmıyor hatta altına günlük nemlendiricimi sürmezsem kurutuyor bile koruyuculuğu iyi bence sivilce sorunları yaşayan biri değilim genelde kullandığım ürünlerden dolayı ama yine de sivilce vs yapmadı kısacası memnun kaldım geçmişte bioderma ve sebamed kullanmıştım sebamed beyazlık bırakıyor bioderma da hafif yağlandırıyor sanki ama çok da göze batan bir yağlanma değil o yüzden seneye ya bioderma ya da tekrar avene alırım büyük ihtimal henüz karar vermedim

5 ağustos 20:45

4

61. Bitmek üzere olan ve büyük ihtimalle tekrar alacağım güneş kremidir. Sivilcelerim olduğu için güneş kremi her zaman sürmem gerekiyor. Güneş koruması bana yetiyor. Sivilcelenme falan da yapmadı. Sadece cruelty free olmadığı için alıp almama konusunda kararsızım.

16 temmuz 17:36


60. firması bu sene ambalaj ve isim değişikliğine giderek avene fluid dry touch spf50 ismiyle çıkarmışlar. ben memnun kaldım tavsiye ederim.

(link: https://www.recete.com/avene-fluid-spf50-dry-touch-50ml/ yeni avene emülsiyon spf50)

16 temmuz 15:06

3

59. kistik akne tedavim sırasında doktorumun tavsiyesiyle aldığım ürün. özellikle benzer bir tedavi sürecindeyseniz günlük kullanımda zorluklar çıkardığını söyleyebilirim. yüzümde oldukça beyaz izler bırakıyordu. koruması iyi ancak tedavi sırasında temizlerken cildime ağır geldiğini düşünüyordum. sayesinde iz ve lekesiz tedavim bitti ancak tedavi sonrası başka krem arayışına girmiştim.

16 temmuz 13:59

5

58. Çok markanın güneş kremini kullandım, son durağım bu oldu. Sevmiyorum dediğim hiçbir etkisi yok. Cildim yağlı olduğu için mat olanı kullanıyorum, parlama ve sivilce gibi bir sorunla karşılaşmadım.

Eylül'de almıştım, sadece yüzümde kullandım, hala yüzde yirmi cıvarında duruyor. Tam bir yılı çıkaracak gibi.. Yılda 50 tl gayet makul bir fiyat. Gaza gelip başka bir ürün denemeye karar vermezsem uzun süre daha bununla devam ederim.

16 temmuz 12:57 16 temmuz 21:28

57. yazları parlayan karma bir cilde sahip olmama rağmen ben de parlama yapmıyor ama cildim ne kadar emse de yüzümü bembeyaz yapıyor gibi cilde yedirmek de çok kolay olmuyor o yüzden nemlendiricinin arkasından hemen sürmem gerekiyor.

3 temmuz 16:56


56. la roche posay güneş kremi almaya gittiğim eczaneden eczacının tavsiyesiyle bunu alarak çıktım. koruması iyi, yapısı yoğun ve ciltte beyaz tortu bırakmayan bir güneş kremidir kendisi. 3lu paket şeklinde satılıyordu. içinde spf 50+ vücut için güneş kremi spreyi, spf 50+ yüz için güneş kremi ve güneş sonrası onarıcı bakım sütü vardı. iki aydır kullanıyorum. güneş alerjime bağlı olarak yüzümde, boynumda ve göğsümde çıkan pütürcükleri baya azalttı. makyaj altında da oldukça iyi duruyor. sabah erken saatlerde sürmeme rağmen akşama kadar parlama yapmıyor, terlediğimde makyajı akıtmıyor. bu yüzden çok sevdim.

18 haziran 20:19

55. Vücut spreyi, güneş sonrası bakım kremi ile birlikte set olarak dermokozmetika adlı siteden aldığım ürün. Siyah noktaya meyilli, yağlı bir cildim var. Uzun bir araştırma sonrası ürünü edindim ve çok memnun kaldım. Ben biraz tenime yedirmekte zorlandığım için nemlendiriciyle karıştırıyorum bazen. Ayrıca sitenin yorumlarına bakarken daha ucuzunu buldum bölümünü kullanan bir süslünün yazısını okumuştum. Ben de denedim, yaklaşık 20 lira gibi bir miktar hediye çeki geldi. Çok da hesaplı bir alışveriş oldu.

18 mayıs 14:41

54. parlama yapma kısmı doğru. Şehirdeysem üstüne transparan pudra geçiyorum o yüzden. yayma kısmında ben de sorun yaşamıştım kıvamı yoğun olduğu için artık bir miktar daha az ürün kullanıyorum, iyice yediriyorum. şimdiye dek sivilce yapmadığı için bu 2 özelliğinden dolayı yeni bir krem arayışı stresine ve macerasına giresim yok. şehir hayatında da plajda da lekelenmek için fırsat kollayan yüzümü korumaya yetiyor. Eh, daha ne olsun. 

16 mayıs 19:57