3.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (52)
  • oylar (6)
  • medya (1)

52. parlama yapma kısmı doğru. Şehirdeysem üstüne transparan pudra geçiyorum o yüzden. yayma kısmında ben de sorun yaşamıştım kıvamı yoğun olduğu için artık bir miktar daha az ürün kullanıyorum, iyice yediriyorum. şimdiye dek sivilce yapmadığı için bu 2 özelliğinden dolayı yeni bir krem arayışı stresine ve macerasına giresim yok. şehir hayatında da plajda da lekelenmek için fırsat kollayan yüzümü korumaya yetiyor. Eh, daha ne olsun. 

16 mayıs 19:57

51. Ürünü yaymak gerçekten zor, geçen yaz kullanmayı bırakmıştım bu yüzden. Yüzümde beyazlıklar kalıyordu ve çok yağlı duruyordu son birkaç aydır yeniden kullanmaya başladım. Beceremiyormuşum meğer, şimdi çok memnunum. Sivilce, leke yapmadı. Yüzüme parlaklık veriyor ama yağlı yağlı durmuyor kesinlikle. Hafif de bir kokusu var, ben rahatsız olmadım. 

16 mayıs 19:08

50. yüzümde korkunçlu ağrılı sivilceler çıkartmış üründür. güneş koruması iyidir bilemem ama sürdüğümün ertesi günü hiç sivilce çıkmayan yerimde bile sivilceyle uyandım en az 4 sivilcem vardı, elmacık kemiğimdeki nerdeyse 1 ay geçmedi. 

16 mayıs 12:32


49. Sivilce sorunu olmayan, fakat komedon problemi olan bir cildim var. Onun haricinde kılcal damar, çil ve benlerle bezeli adeta bir Jackson Pollock tablosu kıvamında bir suratım var. Güneş korumasına muhtacım velhasıl. Bu kremi epeyce beğendim ben. Bir tüp bitti ikinci tüpteyim şuan. Şöyle ki koruması benim hoşuma gitti. Benim bunda ölçütüm şu; bütün gün, dağ bayır güneşin altında yürüyüş yaptığım günlerde, akşam evde kıpkırmızı olmamışım ve de cildim sızlamıyor ise krem cildimi korumuş demektir. Onun haricinde komedon ve sivilce de yapmadı. Eksi yönlerinde biri,parlama yapması. Sürdükten bir iki saat sonra yaldır yaldır parladım. Ama çok yağlı bir cildim olduğu için henüz bunu yapmayan bir güneş kremi de görmedim ben açıkçası . Bir diğer eksisi de sanki sürdükten sonra hafif de olsa farkedilir bir beyazlık kalıyor ciltte. Ama kar zarar oranına göre bakarsak bir daha alırım ben.

16 mayıs 01:26 16 mayıs 01:26

48. Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Biraz yoğun bir krem olduğu doğru. O yüzden fırçayla ince bi tabaka halinde sürüyorum ama sanırım ne kadar ince sürersek koruyuculuğu o kadar azalıyor (ama kararmadım lekelenmedim en azından şu ana kadar). Eğer çok fazla terlemezsem gün içinde rahatsız etmiyor fakat biraz hareketli olup terlediğim günlerde yüzümdeki bütün varlığını hissetmeye başlıyorum. Bittiği zaman daha hafif bir kreme geçmeyi düşünüyorum ama benim kadar terlemeyen ya da gününü çok hareketli geçirmeyen arkadaşlar için gayet uygun bence.

12 mayıs 20:46

4

47. İlk güneş kremim ve değiştirmeyi düşünmüyorum, karma ciltliyim. Yüzümde parlama yapmıyor, sivilcelenme de yapmadı. Kokusu hafif, rahatsız etmiyor.

6 nisan 18:16

46. karma cildimde gözenek görünümünü azaltan, koruması gerçekten iyi olan güneş kremi. Geçen yaz hem rengim koyulaşmadı hem de çillerim artmadı. ekstra yağlanma yaptığını düşünmüyorum. Bende komedon da oluşturmadı ama her kullandığımda gözlerimi ve yüzümü cayır cayır yakıyordu. Sürdükten 5 dk sonra falan geçiyordu. Hassas ciltlerin kullanmadan önce düşünmesi lazım çünkü ben yarısına kadar kullandıktan sonra dayanamadım ellerime falan sürmeye başladım. Yoluma missha ile devam edeceğim.

3 nisan 21:53


5

45. çok çok beğendiğim güneş kremi. hepsinde olduğu gibi yine bir doktorun tavsiyesiyle tanıştım. öncelerinde solante ve biodermanın photoderm max sun unu kullandım ama değinmek istediğim nokta çoğu güneş kremi gibi yapış yapış değil. normal bir nemlendirici sürüyormuşsunuz gibi oldukça hafif. koruma açısından da bende oldukça etkili olan bir krem.

25 mart 15:39

44. Bütün yaz elimden düşürmediğim en sevdiğim güneş kremim. Cildimde asla sivilce çıkarmadı ve hemen kızaran cildimi etkili bir şekilde koruyor. Bu ürünü kullandıktan sonra üstüne rahatlıkla makyaj yapabildiğim için çok seviyorum çünkü çoğu güneş kremi üstüne makyaj gelince ciltle uyuşmuyor. 2 senedir memnunum.

24 mart 21:31

43. karma cildimde sivilce çıkarmayan, parlama yapmayan güneş kremi. güneşten koruması gayet iyi, hemen kızaran cildimde hiç sıkıntıya neden olmadı. kolayca yayılıyor ama çok az ağırlık yaptığı da doğrudur. garnier, nivea, sebamed gibi drugstore markaların cildime uygun olan güneş kremlerini kullandım ama ya güneşten doğru düzgün korumadılar ya da sivilce parlama gibi problemlerle karşılaştım. avene bu markalara göre daha başarılı.

24 mart 15:39