4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (2)
  • medya (1)

4. Kendisinden beklediklerimi karşılayabilen güneş koruyucu krem. Bir aydan fazla bir süredir kullanıyorum. Yağlı olan cildimi daha da yağlandırmayan ve ağırlaşmayan bir güneş kremi arayışındaydım. Gerçekten de isteklemi karşıladı, memnunum. Kıvamlı bir yapısı var. Beyazlık bırakıyor ama itiraf ediyorum bu beyazlık beni hiç rahatsız etmiyor. 

21 ağustos 21:58

5

3. 1 haftadır yüzüme kullanıyorum sürdükten sonra asla yağlı bir his bırakmıyor yumuşacık kadife gibi oluyor cilt. Cok güzel emiliyor benim cildimde. Ayrıca makyaj bazı olarakta kullanılabilecek bir ürün bence.

5 ağustos 17:12

2. Bugün elime geçen, neden kimse bununla ilgili bir şey yazmamış merak ettiğim yüksek korumalı güneş kremi.

Bundan önce aynı markanın emulsion spf 50+ olanını kullanıyordum. Bunun yapısı ondan daha sıvı ama cilt emdikten sonra bıraktığı his aynı gibi. Hatta önemli bir farkları var mı merak ediyorum. Bir şey farkedersem editlerim.

21 temmuz 12:52


1. 1 haftadır kullandığım güneş koruyucu krem.

Yapısı incecik, koruması gayet başarılı. fakat ürünün en kötü özelliği yüzde bir türlü dağılmıyor olması. ben mi çok sürüyorum bilmiyorum ama güneş kremi dediğin zaten bol sürülür, üstelik diğer güneş kremlerini sürdüğüm kadar sürüyorum bunu da. yüzüme yayana kadar kollarım ağrıyor yemin ederim. bu kadar uğraşın sonunda yüzümde kalan beyazlıklar da cabası. öyle esmer biri de sayılmam,  buğday diyebilirim tenim için. e o zaman bu saçmalık nedir yani?

Benden bir süre önce alan arkadaşımın şişesinin pompası da bozuldu mesela, bu da üzücü. benimkinin de bozulmasından korkuyorum, riske atıp yine aldım bakalım. yüzden kir gibi soyulan kremlerden değil, o da artı bir özellik. yüzünüze bir oturabilse bir daha sıkıntı yaratmayacak da o kısım zorluyor işte.(gizlinot: Swh)

velhasıl, büyük heveslerle almıştım ama bittiğinde yeni arayışlara girmek zorunda kalacağım sanırım :(

ukteyi veren yazar (yazar: uyumusbuyumemis)’miş.

6 temmuz 21:45