girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • medya (1)

19. Bana bir kitin içinde gelen termal su.

Açıkçası ilk kez termal su kullanıyorum ve ne beklemem gerektiğini bilmiyorum. Ama makyajın üstüne sıkarsanız makyaj daha doğal duruyor.

Ama bir şey sormak istiyorum bu bildiğimiz su sonuçta normal suyu da bu şişeye koyup suratımıza püskürtsek aynı etkiyi alırız bence.

23 eylül 02:28

18. Bittikçe aldığım banyodan sonra,maskeden sonra,makyajdan önce,makyajdan sonra,gün içinde ferahlamak istediğimde,peelingten sonra,aklıma estikçe kullanıyorum.sanki mermer gibi yapıyor cildimi ve bunu kullandığımda sanki cilt bariyerimi güçlendiriyor gibi hissediyorum.kısacası alın derim

21 ağustos 14:11

17. Roacutane kullanıyorum, havalar ısınmaya başladığında yüzüm cayır cayır yanmaya başladı kaptim hemen bı tane , buzdolabina koyuyorum yüzüm yandığını zaman hemen sıkıyorum.

21 ağustos 00:20 21 ağustos 08:27


16. Banyodan çıktıktan sonra yüzümün gerginliğini alsın diye ve yüzümü yıkadıktan sonra nemlendirici öncesi sürüyorum yumuşacık yapıyor

19 ağustos 23:50

15. roza hastalığı olan cildimi rahatlatmak için aldığım üründür, ofiste arada bir cildime sıkıyorum bir ferahlama sağlıyor, spor sonralarına pancar gibi kızaran yüzüme kullanıyorum. Ben 50 ml olan küçük boyunu aldım denemek için ancak büyük boyunu alacağımı sanmıyorum.

26 temmuz 11:07

14. oturup birebir incelemedim ama 3 büyüğün (gizlinot: la roche posay, bioderma, avene) ternal sularının içerikleri birbirine benzer değil mi? neden o zaman en ucuzu, en uygun fiyatlısı bu marka? aşırı bi etkisini gözlemlemiyorum cildimde ben sadece duştan sıktıntan sonra yüzüm nemliyken sıkıyorum. ama bence en güzel la roche posayınki ama en pahalı olanda o. üstelik avene.nin kaç kere 300ml.liğini aldım hep en uygun diye ama her defasında püskürtme kısmında bi süreden sonra bozulma yaşadım, zorlandım sıkarken.

12 mayıs 19:27

13. İçindekiler avene termal su ve nitrojen.

Bir ara termal sulara meraklıydım (bundan 10-15 yıl önce). O dönem la roche posay kullanırdım. Geçenlerde aa eskiden termal su çok kullanırdım deyip avene’in 50ml küçük şişesini satın aldım, iyi ki de küçük almışım. Yanlış anlamayın la roche posay ile hiçbir farkı yok, sadece benim beklentilerim değişmiş. Termal su dediğimiz şey yer altından çıkan mineral değerleri yüksek su, yani su işte. Cilt bakımı adı altında yüzüme su sürmek artık bana yetmiyor. Cilt bakım ürünlerinin c, e vitamini, ceramide gibi ya da hyaluronic asit gibi aktif içerikleri olmasını ve benim için bir şeyler yapmasını bekliyorum. Bir de stephanie nicole (cilt bakım videolarıyla ünlü bir youtuber) hep benzerler birbirini çeker, dolayısıyla yüzünüzü nemli bırakırsanız, cildin alt katmanlarındaki su da yüzeye çıkar, uçar ve cilt daha dehidre bir hale gelir, sakın yüzünüzü duşta yıkamayın ve ıslak bırakmayın der. İşte bu ürünü kullanınca onun dediklerinin doğru olduğuna karar verdim. Termal suyu cildime yedirerek uygulasam da cildim uygulama öncesine kıyasla daha kuru bir hale geliyordu. O yüzden bu termal su son olsun dedim, bir daha herhangi bir markadan bu tarz bir ürün almayacağım. 

12 mayıs 13:45 12 mayıs 13:47


12. iki haftadır kullanıyorum ve sanırım hayatım boyunca kullanacağım bir ürün. önce misel suyu ile makyajımı çıkarıp sonra yüzümü jel ile yıkayıp sonra da pıs pıs bunu sıkıyorum. banyodan çıktıktan sonra da sıkıyorum yüzümdeki gerilimi alıyor, ferahlatıyor ve nemlendiriyor. içinde sıfır bakteri barındıran, az mineralli termal su içerisindeki. ciltteki hassasiyeti alıyor. güneş yanıklarına ve kaşıntılara da kullanabilirsiniz.hatta kendi içinden çıkan prospektüsünde bebek poposuna sıkılan bir resim de var. mesela özel günlerinizde genital bölgenizde kaşıntı ve havasızlık hissi hissediyorsanız sıkıp rahatlayabilirsiniz.kısacası bence her derde deva. pıs pıs hareketinden sonra hafif tampon hareketlerde cilte yedirip sonra nemlendirici kremimi sürüyorum. ama şöyle söyleyeyim bunu sıkıp şöyle bir aynaya baktığınızda cildiniz böyle bir beton gibi böyle bir porselen gibi görünüyor. traş sonrası da kullanılabiliyor bu arada, eşime de sıkıyorum.

18 ocak 17:58 18 ocak 17:59

11. Bir sivilce tedavisi sirasinda hangi akla hizmetse yuzume yaptirdigim agda sonucu kizarikligi ve yaralari dindiren super urun. Once eczaci beni kazikliyor sanmistim ama gercekten yaralarin kabuk baglamasini hizlandirdi ve cildimde iz kalmasini onledi. Ayrica kikirdagimdaki kupe sislik yaparsa oraya da uyguluyorum tam bir pain killer

10 ocak 16:38

10. küçük boyu elimde mevut fakat garip bir kokusu var. önceleri bana öyle geliyor diyordum, biraz ara verdikten sonra tekrar kullandım ve evet garip bir koku mevcutç acaba normal kokusu mu yoksa bendekinde mi sorun var merak etmekteyim.

8 kasım 2017 20:58