sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (33)
  • medya (1)

  33. hiçbir şey anlamadığım ferahlatıcı su. heh akıllardaki soru şu normal suyu da yüzümüze püskürtsek ferahlamaz mıyız? dermotoloğumun önerisiyle bıraktım çünkü cildimi kurutuyordu ama yağlı bir cildim ve ferahlamaya ihtiyacım var diyorsanız kullanabilirsiniz süslüler.

  25 ocak 14:28

  32. Içerisinde selenyum bulunan termal sudur.

  Bu mineral cildin toparlanmasına yardım ediyor. Her türlü tahrişi gideriyor,yaranın çabuk kapanmasını sağlıyor, makyajı kısmen sabitliyor,nem veriyor.

  Bizim Ülkemizde ki termal sular ne zaman bu şekilde sunulur bilinmez, elin insanı yapıyor.

  25 ocak 10:42

  31. Nemlendirme konusunda çok bir değişiklik farketmedim ama kesinlikle cildimi yatıştırıyor. Özellikle peeling sonrası, cilt bakımında, geceden kalma (alkol sonrası) şişmiş yüzüme çok iyi geliyor. Çok elzem bir ihtiyaç mı hayır ama mümkün olduğu kadar bakım ürünlerimin arasında kalıcak. Aa bı arada eşim de traş sonrası kullanıyor, çok memnun :)

  25 ocak 01:34

  30. Avene nin yüz yıkama jelini nemlendiricisini ve termal suyuna bayılıyorum. Başka ürüne geçiş yaptığım anda cildim hemen reaksiyon gösteriyor Geri Döndüğüm anda toparlanıyor. Ben çok memnunum. Gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

  24 ocak 22:50 25 ocak 00:13

  29. nereden nasıl başlasam bilemiyorum çok heyecanlandım çünkü ilk defa bir üründen bu kadar memnun kalıyorum (gizlinot: swh) bu ürünü kullanıp memnun kaldığım alanlar:

  1) malum kış ayındayız ve cildime dikkat etmezsem kuruyor o yüzden duştan sonra bacaklarım kuruluktan kaşınıyordu ben de hemen sıktım bu ürünü süper bir şey ya anında etki etti, bitli gibi kaşınmaktan kurtuldum. şimdi diyeceksiniz ki neden vücut kremi kullanmadın? çünkü duştan sonra krem sürünce kirlenmiş gibi hissediyorum:/ termal su çok iyi geldi.

  2) bıyıklarımı ve kaşlarımı alınca kıpkırmızı oluyorum, beyaz tenliyim ve kırmızı elmaya dönüyorum bu ürün buna da süper geldi kızarıklığı anında giderdi.

  3) ne yazık ki saç derimde egzama var, ara sıra çıkıyor ve sürekli kaşınıyor. doktorun verdiği krem ve şampuanları kullanmak da istemiyorum (gizlinot: çünkü saçlarım yağlı o şampuanlar ağırlaştırdı ve ensemde krem olduğunu bilmek de rahatsız ediyor beni) ben de termal suyu o bölgenin üzerine sıktım ve kaşıntıyı giderdi ama korkuyorum bir şey olur diye her zaman sıkamıyorum ama kaşıntıyı gidermesi süper bir şey.

  4) makyaj altına nemlendirici sürmeyi sevmiyorum. makyajdan önce sıktım ve cildim daha sağlıklı göründü gözüme.

  5) yazın sandalet giymekten ayak parmaklarım genişliyor kışın da botların içinde ezilip büzülüyor. küçük parmaklarım su toplamıştı bir süre önce ve patlamıştı, derim de sertleşmişti. dayanadım onun da üzerine sıktım yumuşattı derimi şçsşxölk

  bu ürünün diğer adı mucize olabilir. alın, kullanın, aldırın. ve size de teşekkür ediyorum burada bu kadar yorum olmasa asla güvenip de bir suya 18 lira vermezdim. denemek için küçük boy almıştım. bitmek üzere, bitince lrp termal suyu da alıp deneyeceğim hangisi daha güzelse onunla sonsuza kadar devam ederim artık <3333

  24 ocak 15:28

  28. Normal sudan ne farkı var diyordum. eczaneden verilen 50ml'lik sample ı nemlendiriciden önce cildime sıkıp sıkıp duruyordum, çok bi fark görmüyordum. Bir gün bikini bölgesine ağda yaparken sert çekmişim. Ağda bandının şeklinde kıpkırmızı oldu cildim. Bekledikçe de hafiflemedi. Niyeyse bu termal su geldi aklıma, Aldım sıktım. Bir dakika içinde rengin kırmızıdan açık pembeye döndüğünü gözlerimle gördüm. O gün bu gündür kendisine saygım büyük :).

  Ha bir defasında da bacaklarımı kuru halde jiletle almıştım. Tabi kaşındım kızardım falan. Avene'in termal su içerikli vücut güneş kremini sürdüm bacaklarıma. Yine faydasını gördüm, yangıyı hafifletti.

  Yüzümde çok bi fark görmememin nedeni yüzümde pek kızarıklık olmaması sanırım. (bkz: olive alt ton)

  6 ocak 13:58

  27. ciltteki reaksiyonları yatıştırma amaçlı muhteşem bir üründür. geçmişte, fiyatı ne olursa olsun bittikçe yenisini aldığım, sadakatle kullandığım çok sınırlı sayıdaki üründen de biri. sadece su değil, normal bir su değil. işini yapıyor, fakat işi (prospektüsü andıran ürün broşüründe yazanlar) dışında beklentileriniz olacaksa paranızı yatıracağınız yer burası değil.

  hah, tadı da muazzam.

  5 ocak 20:17 5 ocak 20:18

  26. bu ürünü, tek başına kullandığım zaman herhangi bir etki anlamadığımı düşünüyorum.

  1- ürünü kil maskesi yaparken kuru kili ıslatarak macun hale getirmek için kullaniyorum. Kil maskesi böylece yüzümü germiyor.

  2-hyuluyonik asitli nemlendirici ile kullanınca kremin etkisini arttırdığını düşünüyorum. (gerçi sadece su da kullansam sanıyorum Hyaluyonic asidin etkisini arttırıyor.)

  5 ocak 18:50

  25. ben de ilk başta bir işe yaramadığını düşünerek tonik niyetine sıkıyordum. bir gün bi çift fazlı temizleyici gözümü alerjik olarak bildiğiniz şişirdi ve kaşıntıdan deliye dönerken en azından serinletsin diye gözüme sıktım. cidden kaşıntıyı 5 dakika içinde aldı ve şişliği indi. o yüzden yatıştırıcı etkisine inanıyorum tonik olarak kullanımı gereksiz ama bu tarz alerjik reaksiyonlar yaşayanlara ellerinin altında bulundurmalarını tavsiye ederim

  5 ocak 11:00

  24. makyaj sabitlemede kullandığım su. Ayrıca hassas cildime duştan sonra sıktığımda cildimi yumuşacık yapıp kızarıklıklarımı yatıştırıyor. Geçen gün recete.com'da 50 mL'si 10 TL'ydi. denemek için aldım ama çoktan yedeklenmeyi haketti.

  12 kasım 2018 14:33 19 kasım 2018 10:27