sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  3.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (134)
  • oylar (17)
  • medya (1)

  134. İndirimden büyük boyunu alalı 1 sene olmuştur hala bitmedi. Yüzümü yıkadıktan sonra yüzüme sıkıp tampon hareketlerle yüzüme yediriyorum. Yüzümün nemlendiriciye biraz daha hazır olduğunu hissediyorum böylece. Sınav haftalarında ve yazları buzdolabında tutuyorum çok ferahlatıyor. Ayrıca aşırı kurumuş dirseklerime de iyi geliyor. Makyaj yaptığımda(gizlinot: sık makyaj yapmıyorum ama yaptığım zaman aydınlık bir görünüm istiyorum) makyaj süngeriyle bb krem sürdüğümde makyaj süngerine termal su fıslatıp son kez makyajın üstünden geçiyorum, yüzüm daha canlı daha doğal duruyor gibime geliyor.

  11 nisan 03:30

  133. Yakın zamanda eczaneden küçük boyunu yaklaşık 20 tl gibi bir fiyata almıştım. Acnelyse kullandığım için cildim soyulduğu ve neme ihtiyaç duyduğu anda çantamdan çıkarıp pist pist sıkıyorum. Bir püskürtmede yoğun bir su çıkarma gücü olsa da anlık olarak yatıştırıyor. Bittiğinde bir de la roche'unkini denemek istiyorum.

  16 mart 17:22

  132. cildim inanılmaz hassastır, hassastan karmaya dönüktür hatta. (gizlinot: bunu yaşayan bilir)

  geçen gün cildim bir ürün yüzünden tahriş oldu, yanmaya başladı ve kaşıntı da onunla beraber geldi. düzenli olarak üç gündür sabah kalkar kalkmaz bu suyu yüzüme sıkıyorum bolca, sonra emmesini bekliyorum. uyumadan öncede maske gibi ince peçeteleri ıslatıp yüzüme yerleştiriyorum, üstüne de sıkarak iyice ıslatıyorum. sonra o peçete kuruyana kadar bekliyorum. gerçekten işime yaradı, cildim toparladı ve o yanan yerler hafif kabuk kabuk oldu. bu da iyileşme belirtisi. çok işe yarıyor, sıkar sıkmaz ferahlatıyor. düzenli kullanımda da cildimi yeniledi.

  benim gibi cildi alerjik ve hassas olanlar bu ürünü rahatlıkla kullanabilirler. la roshe posay de kullandım ancak avene kadar sevemedim.

  9 şubat 22:29

  131. Deneme boyunu kullandığım cildi yumuşacık yapan termal su. Yazın vazgeçilmezleri arasında. 

  16 temmuz 2018 23:12

  5

  130. kendisiyle roaccutane tedavim sırasında tanıştım. hassas cildimin kızarıklığını ve kuruluğunu anında yatıştırıyordu. çok beğendiğim ve tavsiye edebileceğim bir ürün. zaten herhangi bir yan etkisi bulunmuyor. yaz ayları için büyük bir kurtarıcı. bu aralar kullandığım ürün sayısını minimal hale getirmek istediğim için kendisiyle vedalaştım. hassas ciltlilerin ve sivilce tedavisi görenleri anında rahatlatacak bir kurtarıcıdır.

  16 temmuz 2018 12:49

  129. Senelerdir kullandığım bir ürün. Yazın güneş kremini uygulamadan önce sıkıyorum. Sıcaktan bunalınca da iyi oluyor, makyaj üzerine sıkılmasında hiçbir sakınca yok. Arada başka markaların da termal sularını kullandım. Bana kalırsa etki olarak hepsi aynı; yatıştırma, ferahlatma vb. Fakat Avene’in rakiplerinden en büyük farkı püskürtme mekanizması. Yüzünüze gerçekten homojen ve hafifçe dağıtıyor suyu. Bu da sanırım termal suyun kendisinden ziyade mühendislerin başarısı 😄

  16 temmuz 2018 11:31

  128. Alırken umutsuzdum fakat kullandıkça çok sevdim. eğer kuru ciltliyseniz, Roaccutane tarzı kurutucu akne tedavisi görüyorsanız, yazın güneşten çabuk etkilenen bir cildiniz varsa mutlaka alıp denemenizi tavsiye ederim. kuru, sıkıntılı bölgeyi anında ferahlatıp rahatlatıyor.

  16 temmuz 2018 00:13 16 temmuz 2018 00:14

  2

  127. Kullandığım ilk ve son termal su, Antalya sıcağında serinletiyordu onun dışında bir etkisini görmedim. Küçük boyunu kullanmıştım ve çabuk bitmişti belki de bu yüzden etkisini tam görememiş olabilirim.

  4 temmuz 2018 20:51

  3

  126. bir online eczane alışverişimde çok uygun fiyata geldiği için dev boyunu almıştım. uzun zamandır kullanıyorum ama bir etkisi var mı yok mu çok da anlamıyorum. bazen fondöten cildime oturmadığı zamanlarda makyajın üstüne sıkıyorum, işe yarıyor. cildimin çok kuru olduğu zamanlarda da rahatlatıyor kendine getiriyor ama öyle aman aman wow bir etkisi yok açıkçası yani olursa iyi ama olmasa da olur.

  4 temmuz 2018 20:11

  125. Cilde iyi geldiğini duydum ve merakıma yenik düşerek küçük 50 ml'lik boyu ile denemeye karar verdim. Şansıma yakın vakitte de bir geziye çıktım ve bu termal suyu da işime yarar diye çantama attım. Öncelikle söylemeliyim ki normal bir oda sıcaklığında yani buzdolabına koymadan sıktığınızda da serinlik veriyor. Ve beni kendine bağlayan da bu özelliği oldu çünkü o gezide, o sıcak havada ve yorgunlukta yüzüme sıkmamla ferahlamam bir oldu.

  Yazın kurtarıcı olacak bir ürün, çantama koymak için küçük boyunu yedekledim, ayrıca 300 ml'lik boyunu da 30 tl'ye bulunca almadan edemedim.

  Yalnız cildimle alakalı pek bir değişiklik fark etmedim, belki düzenli kullanmadığım içindir. Yine de tavsiye olunur!

  9 haziran 2018 01:49