yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (44)
  • oylar (27)
  • medya (2)

  44. işini çok güzel yapan bir ürün. Banyo sonrası kabaran ve kuruyan saçlarıma 3-4 pompa avuç içlerimde ısıtarak uyguluyorum. Saçları anında sakinleştiriyor ve kabarıklığını alıyor. Kokusunu seviyorum. Yağın rengi sarı. Çok yoğun veya su gibi olmayan, orta kıvamda güzel bir akışkanlığı var. Sağladığı yumuşaklık ve nem etkisinin saçlarımda uzun süre dayanmasını seviyorum. Benim saçlarım çok kuru olduğu için ağırlaşma hissine sebep olmadı.

  20 kasım 10:45

  5

  43. Fiyatına göre performansı oldukça iyi olan saç bakım serumudur. İçeriği hakkında bir fikrim yok ama açıkçası umursamıyorum da. Ürünün cam şişede olması çok hoşuma gitti ve kokusu da güzel. Saçı ağırlaştırmadan yumuşatıyor ve daha bakımlı gösteriyor. Saç kremi kullanmasanız bile bu ürünün verdiği yumuşaklık size yetecektir. Piyasadaki pek çok pahalı markanın saç bakım ürünlerini sollar bence. Saçında kuruluk ve sertlik sorunu yaşayan süslüler bir şans verebilirler. Ben 25 liraya aldım.

  22 nisan 2022 19:48

  42. İçeriğini bilemiyorum ama etkisi harika ötesi.Kokusunun çoğunluğun aksine fanı değilim ama piyasadaki diğer serumlar gibi şekerli kokoş teyze parfümü kokmuyor.Saça bıraktığı doku asla yağlı değil saçı ağırlaştırmadan bakımlı gösteriyor.Doğal takıntım yok şampuanım da iyi temizliyor bu yüzden içeriğini pek umursamıyorum.Severek kullanıyorum.

  15 nisan 2021 11:11


  5

  41. anneme sürekli aldığımız saç bakım yağı. saçları boyalı yıllardır röfle vs yaptırmaktan kurudu. bu yağdan çok memnun kaldı. hatta bu ay avonun sitesinde belli alışverişe hediye olarak veriyorlar süslüler bilginize. boyu küçük ama fiyatı da baya uygun.

  23 mart 2021 12:07

  5

  40. Benim saçım curly girl method, temiz içerik falan sevmiyor, benim saçım itlik serserilik seviyor süslüler.  

  İçinde milyon tane silikon türevi olduğunu bilsem de gerçekten saçımı nemli hissettiren başka bir bakım yağı olmadı. Kerastase'lar mı kullanmadım, urban care'ler mi, ogx'ler mi, hask'lar mı... Hiçbiri bunun kadar yumuşak ve bakımlı göstermedi saçımı. Avon içine nerenin silikonunu koyuyor bilmiyorum ama koydukları silikonlar baya başarılı :( Üzgünüm cgm...

  22 mart 2021 15:38 22 mart 2021 15:39

  5

  39. Elime sevgili (yazar: @observer) ile yaptığımız değiş tokuş sonucu geçmiş bir üründür. saçımda memnuniyetle kullandığım bu ürünü önererek kullanmama vesile olduğu için kendisine teşekkür ederim. kullandıkça memnun kaldığım ürün olmuştur. Saçlarımda herhangi bir işlem ya da boya yok. salgın başladığından beri de kestirmediğimden bele kadar uzamış olan saçlarımın, haliyle uçlarında biraz çatallanma bulunuyor. Banyo sonrasında ıslak saçımın boy ve uçlarına avucuma 2 pompa kadar ürünü kullanıp saçımı bazen örerek bazen de kendi halinde kurutuyorum. Ürünün saçımı yumuşatmasını ve hafiften parlatmasını ve nemli göstermesini seviyorum. Bazı saç yağları saç kuruduktan sonra sanki hiç yağ sürmemiş gibi saçın uç kısımlarını kurutur. saçımı tamamen kurutsam da o nemli görüntü devam ediyor ki sanırım en sevdiğim tarafı bu. Saçıma nem vermesi, nemli durmasını sağlamasıdır. Saçımda kalan kokusu da hoşuma gidiyor. Bu ürünün benim için tek eksi yanı bereketli bir ürün olmayışı. Tabi bunun benim saçımın boyunun gereğinden fazla uzunluğu ile de alakası olabilir. 2 ay kadar ancak yetirebiliyorum. Bunu bir eksi olarak saymazsam saçımda beğenerek kullanıyorum. Yerel bir avon üyesi parfümeriden satın alıyorum. Bu ürünün bir diğer çeşidi daha var. (O ürünün kapağı yeşil diye hatırlıyorum.) Onu da mezkur ürünü bulamadığım bir sefer satın almıştım. Ancak bu üründen aldığım verimi alamadığımı esefle gördüm.

  Düzenleme : imla ve yazım

  14 mart 2021 20:53 14 mart 2021 21:33

  5

  38. bu ürünü (yazar: vatdifak) süslümün girdisi sayesinde aldım ve kendisine bir teşekkürü borç bilerek söylemek istiyorum ki, bu ürüne bayıldım. saçlarım biraz yıpranmış bir saç. griye boyatmak için aynı gün içerisinde dört kez açıcı sürülmüştü üç yıl önce. beş yıl önce de açtırıp maviye boyayacaktım ancak mavi boya tutmadığı için ertesi gün saçlarımı kahverengiye boyatmıştım. son iki yıla kadar da hem kuaförde hem de kutu boya yöntemiyle mavi siyah ve kahverengiye boyadım defalarca. 6-7 yıldır uzatmaya çalışıyorum saçlarımı ancak bahsettiğim şeyleri yaptığım için saçlarıma toparlamam anca şu zamanları buldu. ama hala kırıklarım var. kolay kolay da yumuşayan bir saçım yok. ancak bu ürün saçlarımı çok güzel yumuşattı ve geçici değil bu etki. bir sonraki yıkamaya kadar devam ediyor. kokusu da müthiş. tertemiz kokuyor. kokusu da yumuşaklığı da gayet kalıcı. ben bu ürünü duştan sonra saçlarımı tarayıp, fazla nemini alıp öyle uyguluyorum. bu kadar memnun kalacağımı düşünmemiştim. 10/10 saç yağı.

  14 mart 2021 16:46


  37. kokusu güzel saçı yumuşatıyor parlaklaştırıyor kardeşim de yıllardır kullanıyor çok memnun. bende ondan görüp kullandım. ama pek bereketli bir ürün değil

  10 mart 2021 04:02 11 mart 2021 20:45

  36. içeriğine aşağıdaki linkten bakabildiğim kadarıyla en az 4 farklı silikon türevi var ve saçı pürüzsüz yapıp ipek gibi gösteren içerikler bunlar zaten.Silikonun olayı maalesef saçı bir manto gibi örterek kusurlarını gizlemesi fakat bu esnada dışarıdan nem çekmesini zorlaştırarak uzun vadede saçı kurutup inceltip kırılmaya meyilli hale getirmesi.her ne kadar içerikteki bazı silikon türleri buharlaşarak yok olan cinsten olmuş olsa da dimethicon dimethiconol gibi türevler suda çözünmez ve sls li bir şampuanla bile bir kaç kez yıkandığında dahi çıkmayabilir.uzun lafın kısası en pahalı serumlarda bile kullanılan bu silikon türevleri uzun vadede saça zararlı olabilr,bunu göz önüne alarak kullanmakta fayda var.

  (link: https://www.avon.com/product/advance-techniques-360-nourish-with-moroccan-argan-oil-leave-in-treatment-45565 link)

  5 mart 2021 18:30

  5

  35. bir avon ürününe güvenip öveceğim cidden aklıma gelmezdi ama süslüler buna bir şans verin.

  ben saçlarımı kore kozmetiği takıntım yüzünden aromatica biotin ile yıkayıp moremo ürünleri ile destekliyorum. boya için de milkshake kullanıyorum. yani anlayacağınız bir hayli

  para harcıyorum ve kalite takıntım var. 

  bu ürünü abimin evinde kaldığım dün gece clear şampuan sonrası kullandım yanımda kendi ürünlerim yok diye. kuruttum öylece. 

  ben bu güne kadar bundan daha iyi bir saç yağı kullanmadım ve saçlarım çok uzun zamandır hiç böyle yumuşak yumuşak ellerimdeyken i̇pek hissi vermemişti. ben kesinlikle f/p olarak harika diyorum. ürün uzun vadede bakım yapar mı, bu kısa süreli efekt mi, e yumuşaklığı veren maddeler zararlı mı vesaire içeriği bunları bilmem  ama dün sürdüm bugün i̇pek gibiler saçlar sadece bunu diyebilirim.

  5 mart 2021 17:45