3.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • oylar (6)
  • medya (1)

18. Bende kahve-nude arası duran rengini çok sevdiğim ve uzun sure kalıcı ruj.

26 mayıs 22:41

17. mat yapıda ollmasına rağmen dudağımı kurutmayan ve çok tatlı bir sütlü kahve rengini veren beyaz tenimde sağlıklı görüntüyü yakalayabildiğim nude rujum :)

1 mayıs 09:43

16. Hem dudaklarım güzel gözüksün hem de abartı durmasın sürümü de kolay olsun ruju tam olarak bu.Fiyatı da 16 tl gibi bir şeydi.Tek sıkıntısı kokusu bana göre.Ama bu renk ve yumuşaklık için bir kere daha alırım

21 nisan 23:35


15. rengi, dokusu ve kalıcılığıyla en sevdiğim rujlardan birisi kendisi. ben de kiramitten çok kahveye yakın duruyor, ama tam kahverengi de değil zaten alma isteme nedenim bu tonlarda olması. ben her zaman dudak kaleminin üstüne sürdüğümden belki de kalıcığından çok memnunum, saatlerce götürüyor beni. 

bir de ne zaman sürsem "rujuna bayıldım" iltifatı almak paha biçilemez :)

18 nisan 21:01

4

14. Canım anamın bana hediye ederek sürpriz yaptığı rujdur.

Sürümü baya yumuşak, ben altını flormar pretty 217 numaralı dudak kalemiyle doldurup bir tık daha canlı bir renk olarak kullanıyorum. dudak kalemi kullanmasam da tam bir "sür çık" ruju bana göre, hatta joker bir ürün çünkü ağır makyaja da günlük makyaja da kullanıyorum ben bunu. Yeri geldi arsızlık yaptım, bronzer/allık olarak da far olarak da kullandım böyle pıt pıt dokundurup dağıtarak çünkü cilt rengime cuk oturuyor arkadaş.

İlk defa dudak nemlendiricilerim dışında bir renkli bir dudak ürünü bitirmek üzereyim, keşke sevdiğim şeyler bitmese.

19 mart 11:12

13. dibini görmeme az kalmış rujdur.

son derece hoş ten rengi,kahve arası bir rengi var ve kalemsiz de kullanılabiliyor çünkü dudak çizgisinden çıktığında da çok belli olmuyor :)

her gün kullanılabilecek bir renk

ayrıca üzerine şeffaf parlatıcı veya dudak balmı ile aradığımız nude parlatıcıdır

6 mart 21:09

12. Rengini zaten internet swatchlarından bulabilirsiniz ben yapısına değinmek istiyorum. Kalemsiz de çok rahat sürülüyor, hafif taşsa da göze batmıyor ama rimmel london tiramisu kalem ile daha düzgün durup dudakları daha dolgun gösteriyor. Böyle ilk sürüldüğünde nemli gibi geliyor ama dudakta bi süre kalınca oturuyor ve matlaşıyor, çok uzun süre kalınca dudaklarınız kuruysa dökülme yapabiliyor. Öncesinden lipbalm sürüp emilmesi için 5 dakika bekleyip silip sürünce tam oturuyor ve dökülme falan yapmıyor. Her ten rengine yakışıyor bence ama en çok buğday tene gidiyor bence.

5 mart 21:39


11. Binlerce rujum arasından favorim kendileri.Sürümü yağ gibi evet mat bir ruj ama öyle kuru bir yapısı yok.Rengi süper bence herkeste olmalı

2 şubat 02:03

10. Uzak durduğum avon markasından tekrar alışveriş yapmamı sağlayan, rengi harikulade olan ruj. Arkadaşım çok övdü ve denememi istedi. Avon ürünlerinin kalitesine karşı önyargılıydım fakat deneyince rengini kendime yakıştırdım ve aldım.Herkese yakışabilecek joker bir renk bence.Günlük makyaja çok uygun tam bir sür çık rengi.Yapısı yumuşacık, asla dudağı kurutan bir matlığı yok. Kalıcılığı ise ortalama.

26 ocak 02:11

9. En sevdiğim rujlardan biridir. Günlük hayatta sadece bunu sürüp çıktığım olur. Bende kahvemsi duruyor. Şu aralar bitmek üzere olduğu için yenisini almayı düşünüyorum. Eğer ağır göz makyajı yapacaksam, düğüne derneğe gideceksem bile yaz kış demeden bu ruju sürdüm. Mat bir ruj olmasına rağmen çok mat bir görüntüye sahip değil. Sürümü çok kolay. Sadece altını kalemle doldursam bile çok çabuk çıktığını düşünüyorum. Sürekli tazelemek gerekiyor. Benimki birazda bu sebeple erkenden bitmiş bile olabilir. Rengini veren güzel bir ruj. Kokusu da kötü değil. Tavsiye ederim.

16 ocak 13:54