3.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar (5)
  • medya (1)
4

14. Canım anamın bana hediye ederek sürpriz yaptığı rujdur.

Sürümü baya yumuşak, ben altını flormar pretty 217 numaralı dudak kalemiyle doldurup bir tık daha canlı bir renk olarak kullanıyorum. dudak kalemi kullanmasam da tam bir "sür çık" ruju bana göre, hatta joker bir ürün çünkü ağır makyaja da günlük makyaja da kullanıyorum ben bunu. Yeri geldi arsızlık yaptım, bronzer/allık olarak da far olarak da kullandım böyle pıt pıt dokundurup dağıtarak çünkü cilt rengime cuk oturuyor arkadaş.

İlk defa dudak nemlendiricilerim dışında bir renkli bir dudak ürünü bitirmek üzereyim, keşke sevdiğim şeyler bitmese.

19 mart 11:12

13. dibini görmeme az kalmış rujdur.

son derece hoş ten rengi,kahve arası bir rengi var ve kalemsiz de kullanılabiliyor çünkü dudak çizgisinden çıktığında da çok belli olmuyor :)

her gün kullanılabilecek bir renk

ayrıca üzerine şeffaf parlatıcı veya dudak balmı ile aradığımız nude parlatıcıdır

6 mart 21:09

12. Rengini zaten internet swatchlarından bulabilirsiniz ben yapısına değinmek istiyorum. Kalemsiz de çok rahat sürülüyor, hafif taşsa da göze batmıyor ama rimmel london tiramisu kalem ile daha düzgün durup dudakları daha dolgun gösteriyor. Böyle ilk sürüldüğünde nemli gibi geliyor ama dudakta bi süre kalınca oturuyor ve matlaşıyor, çok uzun süre kalınca dudaklarınız kuruysa dökülme yapabiliyor. Öncesinden lipbalm sürüp emilmesi için 5 dakika bekleyip silip sürünce tam oturuyor ve dökülme falan yapmıyor. Her ten rengine yakışıyor bence ama en çok buğday tene gidiyor bence.

5 mart 21:39


11. Binlerce rujum arasından favorim kendileri.Sürümü yağ gibi evet mat bir ruj ama öyle kuru bir yapısı yok.Rengi süper bence herkeste olmalı

2 şubat 02:03

10. Uzak durduğum avon markasından tekrar alışveriş yapmamı sağlayan, rengi harikulade olan ruj. Arkadaşım çok övdü ve denememi istedi. Avon ürünlerinin kalitesine karşı önyargılıydım fakat deneyince rengini kendime yakıştırdım ve aldım.Herkese yakışabilecek joker bir renk bence.Günlük makyaja çok uygun tam bir sür çık rengi.Yapısı yumuşacık, asla dudağı kurutan bir matlığı yok. Kalıcılığı ise ortalama.

26 ocak 02:11

9. En sevdiğim rujlardan biridir. Günlük hayatta sadece bunu sürüp çıktığım olur. Bende kahvemsi duruyor. Şu aralar bitmek üzere olduğu için yenisini almayı düşünüyorum. Eğer ağır göz makyajı yapacaksam, düğüne derneğe gideceksem bile yaz kış demeden bu ruju sürdüm. Mat bir ruj olmasına rağmen çok mat bir görüntüye sahip değil. Sürümü çok kolay. Sadece altını kalemle doldursam bile çok çabuk çıktığını düşünüyorum. Sürekli tazelemek gerekiyor. Benimki birazda bu sebeple erkenden bitmiş bile olabilir. Rengini veren güzel bir ruj. Kokusu da kötü değil. Tavsiye ederim.

16 ocak 13:54

8. Kullanıp da sevdiğim tek kahverengi ruj. Avonun bu serisinden başka renkler de kullandım, matlıklari iyiydi fakat topaklanıyorlardı. Üzerinden tekrar geçemiyordum, geçmesem bile kendi kendine topaklanabiliyorlar,ilginç. Ama aralarında yapısı en güzel, sürümü en kolay olan bu. Dudağı fazla kurutmuyor. Denediğim diğer kahverengi rujların aksine bende pembe durmadı. 

22 aralık 2017 17:31


7. Muhteşem bir nude kahve tonu, hem beyaz tenlilere hem de esmerlere yakışacak yumuşak yapılı, dudakları kurutmayan canım rujum.

21 aralık 2017 22:56

1

6. Bir üstte ki yorumu görünce gidip rujumu kontrol ettim. Bu nasıl bir koku? 10 ay bile olmadı daha. Dudağımın düşmesini istemediğim için attım gitti. Çok güzel bir renk ama üzdü..zaten avonu çok sevmem bu renk için özellikle almıştım. Bir daha bulaşmam. 

8 aralık 2017 22:24

5. gerçekten rengi, yapısı vs çok güzel ama şu an kullanamıyorum. neden mi. iğrenç kokuyor. daha alalı 1 sene olmamıştır en fazla 6 ay. o kadar kötü kokuyor ki. bu yüzden bir daha avondan bir ürün almak istemiyorum. güvenim sarsıldı. süremiyorum ruju. çöpe atıcaktım kardeşim atma benim olsun dedi. kokusuna rağmen sürüyor hani rengi kokusunun önüne geçmiş onun için. öyle bir sevda..

5 aralık 2017 17:40