4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • oylar (15)
  • medya (0)
5

25. Arkadaşımın bana hediye ettiği ve şimdi her gün kullandığım ruj.

Mat diyor ama bence normal bullet ruj. Altına nemlendirici uygulayınca daha güzel oluyor tabii. Esmer olduğumdan bende nude durdu. Kalıcılık yok gibi bir şey, bir de ben nemlendiriciyle kullandığımdan birkaç saate bir şey kalmıyor ama rengi güzel bence, zaten ulaşılabilir bir bu markalar kaldı zannedersem.

18 eylül 17:27

4

24. Kiremit rengi,sürümü kolay ve yumuşacık bir ruj.Ben de tesadüfen arkadaşımınkini sürüp çok beğenip almıştım rengini.Ben aldığımda 16 tl gibi bir fiyatı vardı.Günlük bir ruj ve kesinlikle dudaklarınızı doğal ve güzel gösteriyor.Bitince tekrar almayı düşünüyorum.

14 eylül 11:29

23. Şubattan hazirana kadar kullandığım tazelememe rağmen uzun süre dayanan ve herkesin görünce bayıldığı ruj.

Not:Bir daha almak istiyorum ama önce rujlarımı bitirmem gerek tasarruflu olmalıyım.

11 eylül 17:15


22. Birincisini bitirdim ikincisini aldım öyle güzel bir ruj. Dudakta aşşırı güzel duruyor.

Hatta ürünü tekrar yapmazlar diye stoklamayı düşünüyorum. Ömrüm boyunca kullanabilirim.

Her sürdüğümde dudaklarının rengi ne güzel tepkisi alıyorum :) CANIM RUJUM

11 haziran 13:41

21. Bende kahve-nude arası duran rengini çok sevdiğim ve uzun sure kalıcı ruj.

26 mayıs 22:41

20. mat yapıda ollmasına rağmen dudağımı kurutmayan ve çok tatlı bir sütlü kahve rengini veren beyaz tenimde sağlıklı görüntüyü yakalayabildiğim nude rujum :)

1 mayıs 09:43

19. gerçekten her gün kullandığım tek ruj. bir kat sürünce doğal, üstünden biraz geçince de kendini belli eden bir renk alıyor. çok pratik bence bu yönden. Yapısı tek beğenmediğim yanı.

28 nisan 00:46


4

18. Hem dudaklarım güzel gözüksün hem de abartı durmasın sürümü de kolay olsun ruju tam olarak bu.Fiyatı da 16 tl gibi bir şeydi.Tek sıkıntısı kokusu bana göre.Ama bu renk ve yumuşaklık için bir kere daha alırım

21 nisan 23:35

17. rengi, dokusu ve kalıcılığıyla en sevdiğim rujlardan birisi kendisi. ben de kiramitten çok kahveye yakın duruyor, ama tam kahverengi de değil zaten alma isteme nedenim bu tonlarda olması. ben her zaman dudak kaleminin üstüne sürdüğümden belki de kalıcığından çok memnunum, saatlerce götürüyor beni. 

bir de ne zaman sürsem "rujuna bayıldım" iltifatı almak paha biçilemez :)

18 nisan 21:01

16. Sahip olduğum en güzel renge sahip ruj. Dudaklarım Roacctune kullanmaktan dolayı kupkuru olduğu için dudak çizgisinde birikmeye neden oluyor. Blistex nemlendiriciyi sürüp üstüne bu ruju sürüyorum. Süslüler bunun renginde daha ıslak yapıda bir şeyler varsa yeşillendirin

2 nisan 16:20