girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (128)
  • medya (1)

128. Bugün morhipo’daki parfüm butiğinde 200 tl’lik, 150 tl’lik parfümlerini gördüm. Bundan sonra avon diye burun kıvıranın burnunu koparırım. 

Parfüm kozmetikte benim bam telimdi. İçim yanıyor dostlar. 

10 ağustos 22:38

127. lise sonda celebre kullanmıştım, bence çok sevimli bir genç kız parfümü.

10 ağustos 22:22

126. ben de bir pur blanca hayranıyım. üniversiteyi kazanınca yurttaki katalogtan beğenip almıştım o gün bugündür hep alırım. 3-4 yıl önce bir ilkbaharda çanta boylarda indirim vardı, onlardan almıştım inanılmaz kullanışlı olmuştu benim adıma. (yazar: bilemiyorum altan)'ın da dediği gibi şimdiki fiyatlara dudağım uçukluyor. hep kampanyaları beklemek lazım, bir de trendyol'da 25 liraya bulmuştum geçenlerde.

edit: imla.

10 ağustos 14:47 10 ağustos 14:47


125. 13 yaşındayım. annem avon satan arkadaşlarından bir pur blanca almıştı. alış o alış. ne zaman indirime girse yedeklerdim. üniversite 2. sınıfa kadar da sadece pur blanca kullandım. lisedeki arkadaşlarım yine sen koktu derlerdi. hey gidi. kalıcılığı iyi olmasa da o temiz kokusu bana yıllarca eşlik etmesi açısından özeldir yeri.

incandessence, yine meşhur parfümlerinden biri. tanıdığımızda görüp bir iki defa satın almıştım. meyveli ama ferah sayılabilecek bir kokusu var.

sonra femme ve rare pearls isimli parfümleri de yurtta avon satan arkadaşımdan almıştım. bunlar çok daha kalıcı kokular. ama hiçbiri pur blanca değil. (gizlinot: <3)

uzun zamandır avon parfümü almıyorum bir bakayım dedim ama o ne fiyat öyle o.o

(link: https://kozmetik.avon.com.tr/545/pur-blanca/?pn=1 pur blanca)

10 ağustos 14:43

124. hepsinin kokusunun birbirinin aynısı olduğunu düşündüğüm ürünler. bazıları hariç ama aşırı aşırısı nadir

10 ağustos 09:59

123. celebre ve pur blanca(gizlinot: beyaz şişe) en sevdiğim parfümler arasındadır. hiçbir parfümde bugüne kadar takılı kalmadım, kullandığım parfüm bittikçe daha öncesinde kullandığım bir parfüme geçerim ya da bitirine kadar keşfettiğim varsa onu denerim. eğer eski kullandıklarıma dönecek olursam genelde elim bu ikiliye gidiyor... kısacası bayılıyorum u.u

10 ağustos 09:54

122. Ben sadece cherish olanı kullandım. Yasemin, zambak,  misk ile kremsi odun notalar içeriyor gerçekten kalıcı ve canlı çiçekli bir koku 

ilgili medya:
1
10 ağustos 09:35


121. sadece bir kere alıp çok beğendiğim, dibini görmek üzereyken üretimden kaldırılması haberini aldığım, dolayısıyla da gıdım gıdım kullandığım dreams der susarım :(

10 ağustos 09:28

120. Dönüp dolaşıp yine dönüyorum avon parfümlerine nedendir bilinmez bence çok kişiye has kokular oluyorlar. En sevdiğim perceive kesinlikle kaç kutu bitirdim bilmiyorum. Odunsu bi koku ve süreyle bağlı olarak kokusu değişiyor. İkinci en sevdiğim rare pearls aşırı aşırı yoğun hatta bütün evi kokutan ama muazzam bir koku ikinci sıraya koymamın sebebi de ağır bir koku olması zaten. Som olarak da  attractive tabi ki kokusuda normal ağırlığı da kalıcılığı da gayet hoş bir parfüm. Söylemeden geçmeyeyim anlattığım üç parfümde bence kış kokusu yazın pek gitmiyorlar. 

10 ağustos 03:04

119. Bir zamanlar surrender diye bir parfümü vardı. Bundan kaç şişe bitirdim bilmiyorum. Bence çok klas bir koku ve stokladıklarımdan sonuncusu da bitmek üzere maalesef. Ne zaman sıksam herkes sorar. Bir ara üretimden kalktı. Umarım yine üretilir.

10 ağustos 02:00