girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (65)
  • medya (4)

65. bu kadın takipçilerine siyah noktanız varsa pasaklısınız diyen kadın değil mi : D

8 ağustos 23:12

64. kendisinden çok annesine hayranım! nasıl zarif, nasıl tatlı bir istanbul hanımefendisi. konuşması, seçtiği kelimelerdeki özen... kendisini görürsem sarılırım herhalde. keşke annesine daha sık yer verse videolarında ayşenur hanım.

8 ağustos 22:30

63. video içerikleri çok başarılı, etiket okuyor ve herkese öğretiyor, çoğu temiz içerikli ürünü ondan öğrendim. Ayrıca kadın gerçekten yaşını göstermiyor ve çok güzel, kesinlikle tavsiyelerine uyulması gereken biri olarak görüyorum.

edit: böyle şeyler neden eksileniyor anlamıyorum, kendi fikrimi beyan ediyorum.

8 ağustos 15:30 8 ağustos 16:22


62. Biraz agresif bulsam da video içerikleri bilgilendirici. Şu an denediği ürünleri anlattığı bir videoyu izliyorum, içerik bilgisinden tutun kullanım önerisine kadar her şey mevcut.

Edit. Çoğu youtuber bitenler videosunda bile bunu beğendim, şunu beğenmedim den öteye geçemiyor.

15 mayıs 21:33 15 mayıs 21:35

61. Bu kadının ruh halinin iyi olduğunu düşünmüyorum. Millet beni pohpohlasın diye kanal açmış ama doğruyu söyleyen herkese çirkin sözlerle saldırıyor.

Siyah nokta videosunda hatalı bilgi verdiğini yazdım erinmemiş ferman yazmış. Ben de erinmedim fermanını çürüttüm. Çok normal bir eleştiri yaptım ki bana edepsiz falan demiş ya ahahahha. Aşağıdaki yorumlara baktım negatif yorum yapan herkese giydirmiş sonra yorumlarını silmiş. Ben ekran görüntüsü aldım ama. Menapozu falan anlat nasıldı diyecem bi cevap versin hele.

19 nisan 02:50

60. ayşenur'un askeriyim desem yalan olmaz, aylardır aradığım Hyalüronik asit için derdime derman oldu, benim gibi hazırcı, aman siz önerin bir marka beni uğraştırmayın diyen bünyeme derman oldu, palabs markasından bir serum bir krem siparişimi anında geçtim videosundan sonra, şöyle markaları anlatsa memnun kaldığı ürünlerden bahsetse ne güzel olur, zaten kendine bir yer açıyormuş cilt sağlığı odaklı umarım yakın olur da gidip tanışabilirimde..

mesela beğendiği gece göz kremleri videosu çekseniz ne güzel olurdu tam gece göz kremim bitmişken^^

10 ocak 15:45

59. ben seviyorum, beğeniyorum. bence 60'ına merdiven dayamış bir kadın olarak hala taş gibi ise bir bildiği vardır. neden dinlemeyelim söylediklerini? işinin piri, hatta bence bakım-güzellik işinin türkiye'deki öncüsü. vizyoner, başarılı bir kadın. ayrıca çok da ilgili biri. bir eposta iletin, sorularınızı sorun bakalım ne yapıyor? o sabah akşam takip ettiğiniz saçma salak bloggerler vloggerlar gibi mi?

28 eylül 2017 23:44


58. bak yine aşırı sinirlendim kendisine şu siyah nokta videosunu görünce. pasaklı demiş kadın ya? neymiş siyah noktaların oluşması için ya madende kirli tozlu bir yerde çalışmamız ya da yüzümüzü günde 2 defa yıkamayı aksatmamız lazımmış. kendisi sebum diye bir şey duydu mu acaba? son 6-7 aydır dermatolog kontrolünde çeşitli ürünler kullanıyorum ve akne problemim bir hayli azaldı. ama siyah nokta daha farklı bir şey, t bölgesinizde yağlanma varsa sebum üretimi nedeniyle gözenekler doluyor ve bu sebum hadi yıkakayım da geçsin cinsinden bir şey değil ki??. doktor effaclar k+ önerdi bana siyah noktalar için ve bana hiç sen pasaklısın yüzünü yıkamamışsın falan da demedi?? çünkü yıkıyorum ve her banyoda peeling yapıyorum ama geçmiyor işte lanet olası şeyler. pasaklı mıyım ben yani? hiç sanmıyorum. sadece bu hanımefendi bu konu hakkında otorite olduğunu sanıyor ama değil. yıkamakla hallolan bir şey olsaydı kimsede siyah nokta olmazdı zaten.

30 ağustos 2017 19:45 30 ağustos 2017 19:55

57. kimse fan girl değil kimse ergen değil kimse de çıldırmadı. saçma bi hareketti yazdık. ilk sayfalarda olumlu girdim de görülebilir. yani kimse buraya nefret kusmaya girmiyor. saçma bir video, gereksiz bir prodüksiyon olmuş. maksat tüketim çılgınlığını eleştirmekse eleştirsin ne güzel peki neden sadece bir kişi üzerinden? kendisinin çoğu videosunu izledim ve her videosunda söylediği şey "evdeki doğal ürünleri kullanmayın, kozmetik ürünleri alın" eee bu da tüketime sürüklemek o zaman? ilk video güzeldi. çünkü direkt hedef aldığı kimse yoktu, seçip beğenip hayvan alanlara tepki göstermişti. 

tanım: duygu nefretiyle yanıp tutuşan ergenlerin beğenisini kazanan kadın.

15 ağustos 2017 13:18

56. Ya medyada gördüm "çöp toplayanlarla eşitiz" yazdığı şeyi de, bu ne asdfghj Ne alaka yani :D Evet, biyolojik olarak hepimiz homo cinsinin sapiens sapiens türüyüz yanlış hatırlamıyorsam. Evet, devlet karşısında bir vatandaş olarak eşitiz veya en azından ideali, doğru olanı budur. Fakat çöp toplayan insan, sizin yemek yediğiniz mekanlardan içeri girebilir mi Ayşenur hanım? Sizin gibi video bile çekebilir mi ekipmanı olmadığı için? Ne kadar saçma bir karşılaştırma bu. Bunun dışında yaptığı videoyu da 10 saniyeden fazla izleyemedim o kadar cringe ki. Hayır, iddia edildiği gibi komediden anlamama durumu da yok aksine en sevdiğim film türü absürt komedidir ve namaz kıldığım dönemlerde "dogma" filmini izlerken gülmekten gözlerimden yaş gelmişliği var dinlerle ve tanrıyla dalga geçse bile. Kaliteli bir şey yapsaydı bu kadar tepki almazdı, belki duygu özaslanın kendisi bile gülerdi. Ama yaptığı şey basit, komik olmayan, utandırıcı bir içerik. Bence bu videoyu komik buluyorsanız Recep İvedik de komik gelebilir, Türk toplumundaki belirli bir kesimi olduğu gibi taklit ediyor Ayşenur Hanım'ın yaptığı gibi. Hiçbir zeka yardımıyla oluşturulmuş derinlikli mesaj, can alıcı nokta yok. Düz, kalitesiz bir parodi. Tabii herkesin zevkleri farklı, komik gelebilir diğer insanlara. Ben kendi fikirlerimi belirtmek istedim.  

15 ağustos 2017 10:26