sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (65)
 • medya (4)

65. Çok başarılı bulduğum hanımefendi. Ne zaman soru sorsam anında cevap veriyor.Hep doğru bilgiler veriyor. Herşeyi gidip, bizim gibi para verip kendisi alıyor. Markalardan hediye gelen şeyleri öve öve bitiremeyen 20-25 yaş arası insanlardan bıktım. Bir de hakkında şöyle düşünülmesi gerektiğini düşünüyorum; bir yaşına göre cildi harika, demek doğru şeyler yapmış ve biz de onu dinlersek öyle yaş alabiliriz. Bir de bu işin eğitimini yurt dışında almış. takip edin derim canlarım.

14 aralık 2018 10:24 14 aralık 2018 10:25

64. bence kadın gibi kadındır. Hanımefendi biri. öncelikle yaşı çok büyük olduğundan tecrübelerine saygı duyduğum da bir insan, aynı zamanda iyi bir rol model. benim bu youtube camiasında sevdiğim 2 insandan biri. bu kadını gerçek anlamda bilgi almak için izliyorum(gizlinot: diğerleri gibi çerezlik değil) ve eleştiri yaptığı insanlar konusunda da sonuna kadar katılıyorum. diksiyonu, nefes aralıkları, tonlaması, her şeyi ile bayılıyorum. çok fazla şey öğrendim kendisinden. ha makyaj tavsiyeleri nasıldır bilemem... ben sadece bakımla ilgileniyorum. türk markalara verdiği destek, videoların arkasına koyduğu ses seçimi bile gayet profesyonel. toplumsal olaylara gayet duyarlı ve açık sözlü (gizlinot: en yakın örneği flormarın kadın işçilerine yaptığı haksızlık) ayrıca youtube'a video koyan fasafiso ama takipçisi çok kadınlara da bu konuda çağrı yaptı. kendisi ile birçok kez mailleştim. bana bıkmadan usanmadan cevap verdi uzun uzun, çıkardığı ürünlerle alakalı deneme boy için mesaj atmıştım ona da geri dönüş sağlayıp beni yedek listesine aldığını kibarca belirtti. veya bana birçok kez ürün önerdi, içeriklerini birlikte konuştuk. evet ben de mesela siyah noktaların sadece pasaklı kadın problemi olmadığını düşünüyorum, o demeç yersiz olmuştu. bu söylediğini kendisinin güzel cildinin böyle bir sorunu yaşamamasına onun nedenini de bizim dönemimiz kadar hava kirliliği ve kötü yaşam koşullarına maruz kalmayan gençlik yıllarından şanslı olmasına bağlıyorum. kendisi bu sektörden tanışmayı ve birşeyler öğrenmeyi istediğim tek türk. diğeri ise dr. murad zaten (gizlinot: olamadı :D) umarım bir gün kendisi ile bizzat tanışma fırsatım olacaktır. annesi de çok kibar asil bir kadın, kendi hallerinde insanlar, namusu, bilgisi, dürüstlüğü ve emeği ile para kazanan eski bir türk hanımefendisi. güzel ayşenur teyzem güzel ailenle birlikte sen çok yaşa! (gizlinot: hanım)

11 ekim 2018 23:40 11 ekim 2018 23:49

63. Türk sunucu ve yazar.

28 eylül 2018 12:15

62. Annesiyle geçmiş dönemlerde bakım ve makyaj hakkında konuştuğu videosunu izliyorum, anne tam bir minnoş. Ayrıca gözümde hala en bilgilendirici kanal olma özelliğini koruyor. Keşke bizim jenerasyondan da böyle bir kadın çıksa da daha çok faydalansak.

27 eylül 2018 18:54

61. Uslubu sert, ancak önerilerine güvendiğim tek youtube kanalı. Kadın zaten kendini bu alanda kanıtlamış, bilgilerini aktarıyor. 

Yorumlar kısmında kişisel soruları da uzun uzun cevapladığını görüyorum; helal olsun. 

19 eylül 2018 13:45

60. şahane bir kadın.gerçekten yaşını hiç göstermiyor,böyle bakımlı olmasına bayılyorum,saçarı halen kırmızı. ben küçükken de kızıldı ve kısa kullanırdı.diğer yandan öyle dürüst ki,yeni ürünler arıyorum,benim artık cildimin yenilenme süreci durdu,öldü,kore kozmetikleri işe yarıyor ama diyor,öldürüyor gülmekten. çok realist. olduğu gibi söylüyor herşeyi. youtube videolarını herkes izlemeli bence.

yalnız gözaltı maskesi videosundan sonra (ki mayıs ayında koymuş o videoyu ben nasıl görmedim sorarım kendime) verdiği linklere tıkladığımda artık o gözaltı maskesinin satışa kapalı olduğunu görmek üzdü.n11'de satışa kapalı ürün,başka sitelerden arayacağım,döviz zammından sonra Korendy videosu göremiyoruz kimseden normal olarak.

19 eylül 2018 11:58

59. bu kadın takipçilerine siyah noktanız varsa pasaklısınız diyen kadın değil mi : D

8 ağustos 2018 23:12

58. video içerikleri çok başarılı, etiket okuyor ve herkese öğretiyor, çoğu temiz içerikli ürünü ondan öğrendim. Ayrıca kadın gerçekten yaşını göstermiyor ve çok güzel, kesinlikle tavsiyelerine uyulması gereken biri olarak görüyorum.

edit: böyle şeyler neden eksileniyor anlamıyorum, kendi fikrimi beyan ediyorum.

8 ağustos 2018 15:30 8 ağustos 2018 16:22

57. O üstteki mor makyaj gerçekten gözlerimi kanattı yani bu kadının o kadar kötü bişey yapacağına inanmak istemiyorum. Makyaj konusunda kesinlikle duygu kendisinden daha yetenekli bence. Ama kendisinin de cilt bakımı ve içerik bilgisi anlamında iyi olduğunu düşünüyorum. Zira cildi yaşına göre çok güzel ve lekesiz (eğer videolarda çok kalın bir makyaj yapmıyorsa). Duyguyu yermek için oturup video çekmesi bence aşırı gereksiz bir hareket. Makyaj da yapmasın. Ama ciltle ilgili tavsiyelerini ve ürün içerik okuma bilgilerini seve seve dinlerim. Ne, neye yarıyor çok güzel tane tane anlatıyor çünkü. Bir de Türk malı kullanımı ile ilgili hassasiyetini severim. Ben de onun gibi düşünüyorum bu konuda çünkü, aldığım bir ürünle yurt dışı sermayelere para katacağıma ülkemdeki insanlar fayda görsün, iş imkanı bulsun, onların emeği değerlensin isterim. Bu açıdan çok haklı buluyorum ve takdir ediyorum kendisini.

23 temmuz 2018 23:02

56. Biraz agresif bulsam da video içerikleri bilgilendirici. Şu an denediği ürünleri anlattığı bir videoyu izliyorum, içerik bilgisinden tutun kullanım önerisine kadar her şey mevcut.

Edit. Çoğu youtuber bitenler videosunda bile bunu beğendim, şunu beğenmedim den öteye geçemiyor.

15 mayıs 2018 21:33 15 mayıs 2018 21:35