girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (162)
  • medya (11)

162. doğru alt ton tercih edilirse bence herkese yakışıyor. hatta maskaradan sonra herkese yakıştırdığım tek makyaj ürünü. yağlı/karma ciltli biri olarak bile seviyorum, özellikle iyice matlaştıran ürünler kullanıyorsam kesinlikle kullanmam gerekli. kullanmadığım zamanlar genellikle daha ıslak bitişliye yakın fondötenler, bazlar sürdüğüm günler. o durumlarda bile çok az kaş arasına hızlı bir geçiyorum.

bazen spora vs. giderken güneş kreminin/nemlendiricinin üzerinde bile kullanıyorum. acil durum makyajı da benim için aydınlatıcı, maskara ve dudak nemlendiricinden ibaret.

aydınlatıcada beni tek rahatsız eden büyük simler görmek, o tip ürünleri de daha çok gece makyajında veya vücutta kullanıyorum. benim gibi yağlı gözenekli ve pütürcüklü ciltlerin çok opak olanlarına da dikkat etmesi gerekli, yüzdeki kusurlara dikkat çekme riski çok büyük.

23 şubat 14:26

161. gelinin kızkardeşi gibi yapan aydınlatıcıları çok seviyorum.ışıl ışıl, pasparlak yapan her türlü ürünü yüzüme boca edip gezmek en büyük favorim. yaz gelse de aydınlatıcıdan gözlerimiz kamaşsa yahu !

23 şubat 09:34

160. Bence herkese yakışmıyor. Bir kıyafeti herkesin farklı taşıması gibi. Yakışana yakışıyor. Belki yüz tipi,makyaj tarzıyla alakalıdır tabi ama herkesin kullanma koşulu varmış gibi davranmasını anlayamıyorum :/

26 ocak 13:48


159. ben de simsiz olanları beğeniyorum. ıslak bitişli makyaj üzerine yapılırsa doğal duruyorlar. ıslak bitişli makyajı da yazın tercih ettiğim için sanırım aydınlatıcıyı sadece yazın uygulasam daha doğru olacak. bi aydınlanma geldi bana şuan (:

26 ocak 12:10

158. simsiz aydınlatıcılara varım ama ben ışıldamayı sevemedim. tende mat görünümü seviyorum bundan eminim artık.

elimde bitmeye yakın bir likit hayatta bitmeyecek olan üç toz var

26 ocak 11:19

157. makyajda en sevdiğim. mac extra dimensions superb seneler öncesinde almıştım ve şu an ortasında bir çukur oluşmuş durumda. huda beauty aydınlatıcı ise yeni favorilerimden ama çok daha keskin aydınlatıcı istediğim günlerde tercih ediyorum. daha günlük, işe giderken direkt sür çık aydınlatıcım ise mac mineralize skinfinishlerden lightscape.

hepsinin altına aslında bir zamanlar benefit watss app kullanıyordum ve çok doğal ve mükemmel bir baz oluyordu, fakat köpeğim watss appı yemeyi tercih ettiği için ve yenisi 200 liraları gördüğü için elim gitmiyor, almıyorum.

12 ocak 14:17

156. Elimde çeşit çeşit aydınlatıcı yok. Hala ve hala balm jovi palettekini kullanıyorum. Onun dışında sarı alt tonlu olmama rağmen annem ondan daha açık tenliyim diye bana pastel moonlight kendine de sunlight almıştı. İkisini de kullanıyorum. Aydınlatıcılara fahiş fiyatlar vermedim ve çeşit çeşit satın almadım yani ama burdan edindiğim bilgiye göre ve aydınlatıcıyı yüzüme sürdüğümde, aynanın karşısında parladığı anı yakalamak için kaş göz göt baş ayrı oynatmadan her açıdan parlasın istediğim için yoluma elmacık kemiklerime holografik oje sürerek devam etmeyi düşünüyorum. Oh be yine aşırı zekiyim bu işi kökten çöZdüm.

12 ocak 13:52 12 ocak 14:01


155. başkalarında inanılmaz beğendim ama kendimde yüzümdeki sivilceler ve kıllar tüy diyemiyorum(gizlinot: :)) nedeniyle berbat duran ürünler.bence herkes pırıl pırıl parlasın ne güzel.

6 ocak 14:24

154. Evde iğrenç bir aydınlatıcı(gizlinot: kalıp gibi ve gri bir şey wett'n wild coverall ) vardı,deniyim bi dedim.Göz pınarlarıma sürdüm ve iğrenç bir ürün olmasına rağmen duruşu çoook beğendim.Dışarı çıktığım anda düzgün bir aydınlatıcı almayı planlıyorum.

elmacık kemiklerinin üstüne uygulanmasına bayılıyorum.Ama cildim kötü olduğu için sürmeyi düşünmüyorum.Belki daha sonra uygalayıp beğenirim.

Kaş kemiğime,göz pınarlarıma belki de burun ucuma sürerim diye düşünüyorum.

5 ocak 17:38 6 ocak 00:49

153. kesinlikle simsiz ürün, doğru ton, doğru uygulama combosunu tutturmak gerekiyor. aksi takdirde sonuç yeryüzüne düşen son yıldız tanesi..

19 aralık 2017 19:57