girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (167)
  • medya (11)

167. Linç yiyecek olmama rağmen dayanamadım yazıcam. En sevmediğim makyaj malzemesi sanırım. Yüzü sağlıklıdan ziyade daha çok yağlı gibi gösteriyo. Tabi doğal olanlara sözüm yok ama ben bi sevemedim gitti...

17 haziran 19:50

166. üst edit: o kadar eksilenince içeriği başka bir başlığa taşımam gerektiğini düşündüm, çünkü bir ürün hakkında bilgi vermişim. ondandır bu seri eksi belki diyorum.

tanım: yeni yeni günlük makyaj rutinime eklediğim makyaj malzemesi. bence akne sonrası çukurları olan ciltlere (gizlinot: benim cildim böyle) uygulamada iyice proflaşmadıkça ya da altına çok sağlam kapatıcı ten makyajı yapmadıkça kullanmaktan kaçınmalı. ya da sadece göz-şakak etrafında kullanılmalı. yoksa kusurları highlight ediyor gibi oluyor. ama dediğim koşullarda makyajın konseptine uygun bir aydınlatıcı insanın suratından gençlik, sağlık, güzellik ve enerji fışkırmasını sağlıyor.

17 haziran 01:43 17 haziran 17:00

165. ciltle bütünleşmesi, daha doğal durması isteniyorsa ıslak süngerle uygulanması ve yine süngerle dağıtılması gereken makyaj ürünü.

en kötü sandığınız toz aydınlatıcıları bile bu şekilde sevebilirsiniz bence. üzerine bir de sabitleyici sprey kullanırsanız kalıcılığı 3 katına çıkıyor.

daha iddalı kullanmayı sevenler de üzerine fırçayla, toz halinde hafif bir kat daha geçebilir.

bence en dikkat edilmesi gereken cilt altonuna ve kullanılan makyajın tonuna uygun tonu kullanmak. yoksa markalar, yapılar bu şekilde kullanınca bence çok fark etmiyor. servet dökmenize gerek yok diye düşünüyorum.

3 mayıs 12:47


164. Çevremde aydınlatıcı denilince ilk akla gelenlerdenim. Çok seviyorum sağlıklı cilt görüntüsü vermesini. Simli olanlar nefretim ama simsiz olduğunu düşündüğüm, bol denemeli süreç sonucu istediğim görüntüyü alabildiğim, değişik yapı ve tonlarda sevdiğim aydınlatıcılarım bulunmakta. Yazdıklarınızın aksine benim erkek arkadaşım bu işi çözmüş sanırım aydınlatıcı nedir biliyor ve cildi sağlıklı gösterdiğini söylüyor. Tabi benim sürekli bunları ona anlatmamın da etkisi var (gizlinot: Swh)

30 nisan 14:44

163. Size yine en azından "terlemişsin" diyorlarmış. En son sevgilimin yanında aydınlatıcı sürdüğümde "yanağında bi şey var" diyip boka bakar gibi yanağımdan kıvılcım çıkarmak suretiyle eliyle çıkarmaya çalışmıştı. :( 

30 nisan 12:57

162. girdilere baktığımda erkek bireylerin konuya çok uzak olduğunu anladım. benim en severek kullandığım maybelline master strobing stick; tabii ki içinde mikro sim var ama en doğal duran aydınlatıcılardan biri bence. elmacık kemiklerine ve buruna sürdüğümde erkek arkadaştan ben de "terlemişşin sanki biraz", tepkisi alıyorum. ama sadece göz pınarlarıma sürdüğümde ilginç bir şekilde beğeniyor, "yüzünde bir aydınlık var" vesaire diyor.  

 (bkz: eşek hoşaftan ne anlar) (gizlinot: doğrusu hoş laf tabii )

30 nisan 12:53

161. Benim için Benefit high beam ile arama faslı kapanmış bi meseledir.

Pürüzsüz ayna gibi cilalayacağım bir cildim yok. Benim derdim aydınlık, sağlıklı, ışıltılı ve en önemlisi doğal durması.

Bu beklentileri karşılıyor, bir de süper kalıcı.

Makyaj aleminden başka bi beklentim kalmadı. Teşekkürler.

30 nisan 00:14


160. başkalarında görünce o kadar beğeniyorum kiii.. gel gelelim kendime uygulama kısmında hiç icraat yok. nedense bana yakışmadığını düşünüyorum sanki çok yapay duruyor :( yakışan süslülere aydınlatılarıyla mutluluklar diliyorum :) öneriniz varsa alırım :)

29 nisan 22:11

159. dün suratımda sadece elmacık kemiklerim ve burnumda aydınlatıcı vardı (fondöten bb krem falan yoktu), erkek bi arkadaşım “sen ne kadar terlemişsin” dedi :(

tanım: yüz boyutlandırma hedelerinden en yaldır yaldır olanı *kalp*

29 nisan 20:41 29 nisan 20:42

158. Kesinlikle elmacık kemiğine denenip alınmalı. Bazıları elimin üstünde muhteşem, yanakta gözükmüyor belli olmuyor.

17 nisan 17:42