aydınlatıcı

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (152)
  • medya (12)

152. Elimde çeşit çeşit aydınlatıcı yok. Hala ve hala balm jovi palettekini kullanıyorum. Onun dışında sarı alt tonlu olmama rağmen annem ondan daha açık tenliyim diye bana pastel moonlight kendine de sunlight almıştı. İkisini de kullanıyorum. Aydınlatıcılara fahiş fiyatlar vermedim ve çeşit çeşit satın almadım yani ama burdan edindiğim bilgiye göre ve aydınlatıcıyı yüzüme sürdüğümde, aynanın karşısında parladığı anı yakalamak için kaş göz göt baş ayrı oynatmadan her açıdan parlasın istediğim için yoluma elmacık kemiklerime holografik oje sürerek devam etmeyi düşünüyorum. Oh be yine aşırı zekiyim bu işi kökten çöZdüm.

12 ocak 13:52 12 ocak 14:01

151. Evde iğrenç bir aydınlatıcı(gizlinot: kalıp gibi ve gri bir şey wett'n wild coverall ) vardı,deniyim bi dedim.Göz pınarlarıma sürdüm ve iğrenç bir ürün olmasına rağmen duruşu çoook beğendim.Dışarı çıktığım anda düzgün bir aydınlatıcı almayı planlıyorum.

elmacık kemiklerinin üstüne uygulanmasına bayılıyorum.Ama cildim kötü olduğu için sürmeyi düşünmüyorum.Belki daha sonra uygalayıp beğenirim.

Kaş kemiğime,göz pınarlarıma belki de burun ucuma sürerim diye düşünüyorum.

5 ocak 17:38 6 ocak 00:49

150. kesinlikle simsiz ürün, doğru ton, doğru uygulama combosunu tutturmak gerekiyor. aksi takdirde sonuç yeryüzüne düşen son yıldız tanesi..

19 aralık 2017 19:57

149. Çok beğendiğim ama asla kullanamadığım makyaj malzemesi göz çevremde  elmacık kemiklerimin üstüne doğru minik minik yağ bezelerim var ve aydınlatıcı sürünce onları iyice belirginleştiriyormuş gibi hissediyorum sanırım bunu kullanmayarak doğru bir şey yapıyorum. Bakmakla yetiniyorum şimdilik umarım yağ bezelerim geçer bigün bende kullanabilirim.

19 aralık 2017 01:36


148. bence sadece az kullanıldığında zarif duran bir ürün kendisi. instagram fotoğrafları ve youtuberlar sayesinde bir çılgınlık haline geldi. Evet aydınlatıcıyı abartıp sürdüğümüzde aynada bakması çok zevkli ve güzel gözüküyor ama bu aslında biraz yanıltıcı bir görünüm. Etrafımda aydınlatıcıya abanmış kişilerin görüntüsü gözüme pek de hoş gelmiyor. Yani demem o ki aynadaki parlaklığa aldanmayın, elinizi yine de hafif tutun derim ben.

18 aralık 2017 22:26

147. becca opal likit aydinlaticisi uzerine champagne pop ikilisi ile ask yasiyorum. o kadar guzel parliyor ki, isil isil.

hatta bazen fondoten altina mac strobe krem uyguluyorum. disko topu gibi dolasmak cok hosuma gidiyor.

18 aralık 2017 15:23

146. sözlükte bayağı bir nefret edeni varmış, şaşırdım :/

ben aşığım kendisine <3

17 aralık 2017 22:42

145. En sevdiğim makyaj ürünlerinden biri.

Benim t bölgem babalar gibi yağlı. Durduramiyoruz.

Bu yüzden burun ucu, alın, çene gibi yerlere aydınlatıcıyı sürmüyorum. Onun yerine likit bir aydınlatıcıyı yüzümün yan kısmına komple sürüyorum. Sadece elmacık değil ama bak full yan açılara sürüyorum. Yüzümün orta kısmını mattt un kurabiyesine devirmiyorum elbette bunu yaparken. Sadece gün içerisinde elim hep üstünde oluyor ve fazla yağı bunun icin özel üretilen mendillerle alıyorum. Cildimi ekstradan matlastirmiyorum ve böylece aydınlatıcı uyguladığım alan ile yüzümün diğer bölgeleri bütünleşiyor ve canlı duruyor.

17 aralık 2017 13:05

144. "zaten matlaştırdığın cildime neden aydınlatıcı sürüyosun çok saçma, yüzün zaten zaman geçince parlıyor" diyen arkadaşlar kestim akışta, açılın en yağlı ciltli benim! Ndnksnns

Gerçekten yazın alnıma baktığınızda yansımanızı görecek kadar yağlı ciltliyim. Ben de senelerce fellik fellik kaçtım aydınlatıcıdan "aman gözenekliyim, aman zaten parlıyorum" diyerek.

Sadece senelerim boşa gitmiş diyebiliyorum. Kesinlikle elmacık kemiklerinizin o sağlıklı parlalığıyla sebum parlaklığının alakası yok.

17 aralık 2017 12:09

143. şunu kullanmayan sevemeyen tek insan evladı benim heralde (gizlinot: swh )

23 mayıs 2017 18:45