sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (42)
  • medya (0)

  42. süslüde aktif olan herkesin tanıdığını düşündüğüm yazar. çünkü ne zaman ayrıntılı, yazım kurallarına uygun ve tarafsız açıklanmış bir ürün yorumu görsem yazarı aylakmadonna’ydı. geri dönmesini temenni ediyorum:/ 

  9 haziran 23:32

  41. Vakit bulamadığımdan sözlüğe giremiyordum bu aralar yeni duydum ayrıldığını ve üzüldüm. Tanışabilme fırsatım olmuştu kendisiyle ve ilk görüşte bile ne kadar iyi niyetli, pozitif birisi olduğu anlaşılıyordu. Zaten sözlükte tek girdisini okumanız yeterli ne kadar ince ve insanlara değer veren bir yapısı olduğunu anlamaya. Böyle birisi hata yapsa bile birkaç kez görmezden gelebilirsiniz oysa kızın hatası bile yok. Ama işte hep haketmeyen insanların başına böyle şeyler gelir, umarım kan emici güruh azalarak biter ve değerli yazarlar aramızdan ayrılmaz, dönmesi dileğiyle.

  24 mayıs 23:38

  40. Bir final dönemi molası verdim, neler olmuş bitmiş. Yazılan, çizilen her şeyi okudum ama haklı haksız konuşması yapma vakti değil. Yalnızca çok üzgünüm.

  Burada hep birlikte akışta girdi yok diyorduk, aylakmadonna ürün incelemelerini gerçekten hakkıyla yapan nadir yazarlardandı.

  Sözlük ergen dolu, kimse akışta bilgi verici girdi yazmıyor deniyordu. Şu sözlükte bilmem kaçıncı nesilden sonra yazar yok diyen gördüm, ne varsa eskilerde var diyordu. Birçok kişi de hak vermişti. Aylakmadonna sözlüğün eskilerindendi ama o da kaçırıldı.

  Hep birlikte insanları kaçırıyoruz, hep birlikte.

  24 mayıs 23:27

  39. geri dönmesini, burada tekrar yazmasını umduğum yazar. elbette burada olmak ya da olmamak kendisinin kararı olsa da, gönlüm onu burada görmekten yana. sevdiğim insanlar sözlükten gidince üzülüyorum demişti bir ara bana, şimdi ben de tam onu diyorum kendisine. sanırım demek istediğimi anlamıştır.

  24 mayıs 13:58

  38. agent'ı çok severdim... sonra bir baktım yok olmuş. kadın, sözlüğe girmiyor. geçen sene bu aralar o da linç yerdi. çok üzülmüştüm gidince. aylakmadonna ile konuşmuşluğum yok fakat kendisi sözlüğe en faydalı isimlerden biri öyle değil mi? bunu kimse yadsıyamaz. eee bu kadın ne yaptı size de böyle "linç" etme girişiminde bulundunuz?

  sözlükte öyle bir güruh var ki, gerçekten başkalarının mutsuzluğundan mutluluk mu duyuyor nedir anlamadım. "hayatsız olmayın" diyeceğim fakat bunun hayatsızlık ile de ilgisi yok. geçen sene dünyanın en işsiz insanıydım yine de birine sataşmadım burada ya da başka bir mecrada.

  her neyse, kendisi umarım geri döner. brenda chenowith'i astınız, agent'ı zehirlediniz, aylakmadonna'yı yedirmeyiz!

  24 mayıs 13:25

  37. Sözlüğe tekrar giriş yapmasının nedeni, kendisine mesaj atan kişileri cevapsız bırakmamaktı, cevapladı ve gitti.

  Ben kendisiyle sözlükte tanışıp çok sevdim, bir başka süslümden telefonunu istedim, aylakmadonnanin onayıyla verdi ve ona ulaştım. Kimseye birşey dediği veya ilgilendiği de yok, müridi de yok, burada herkes kendini savunacak kadar yazım ve anlatım yeteneğine sahip.

  Biz Ankara'dayız, görüşmeye kararlıyız, kendisi de eğer görüşmek isteyen olursa konuşmaktan mutlu olacagini iletti, ulaşmak isteyene numarasını vermemi rica etti. Dolayısıyla Kimsenin iddia edildiği gibi kaçarak ilgi çekmeye çalıştığı yok. Anonim olunan yerlerde de birbirimizi sevebiliyouruz, malum bizler insaniz, duygularımız var, birbirimizi sevmemiz doğal. Her neyse Aylakmadonna ile görüşmek isteyen bana ulaşabilir.

  24 mayıs 13:22

  36. Doğum günün kutlu olsun (yazar: aylakmadonna) Bu yaş -amaan be ne takıcam yoluma bakarım, yaşı. hızlı bir giriş olmuş seninki. Güzellikler getirsin.

  24 mayıs 13:17

  35. Kendisine açılan başlık ve içeriğindeki Doğum günü için yazılan girdiler gerekçesiyle akışı meşgul ediyor diye eksileyenler olmuş. Hayır ya normalde burada atomu parçalıyordunuz da başlık mı sizi böldü? İki gün sonra neden hiç ürün yorumu yapılmıyor diye ağlarsınız yapanı gönderiyorsunuz çünkü.

  24 mayıs 10:18

  34. güzel insanları kaçırmayın şu sözlükten ya.

  24 mayıs 10:00

  33. Kendi mutsuzluğunu başkalarını mutsuz ederek bastıran toksikler, sözlüğü amacına uygun kullanan her yazar gibi aylak madonnayı da üzdüler. Kendisiyle yüz yüze tanışmadım ama bir çok kez takas yaptık ve whatsapp üzerinden sohbet etme şansım oldu. Yüz yüze tanımadan ısındığım, sohbet etmekten keyif aldığım, çok nazik, sevecen, güzel insandır.Soru cevap bölümüne uzun zamandır girmiyordum, olaylardan yeni haberim oldu. Telefonu elinize alıp,anonimliğe sığınıp insanları mutsuz etmekten haz almanızı hiç bir zaman anlamayacağım. İğneyle delme saçmalığı nedir? Bu ne çeşit bir iftiradır aklım almıyor. Allıkların, bronzerların far olarak da kullanılabileceğinden haberiniz var mı? Mesela ben kullanıyorum, küçük uçlu fırçalarla ürünü alırsanız, küçük delikler oluşabilir. Bu hiç anormal bir durum değil.Beğeni için yapıldığını iddia etmişsiniz ama süslü sözlükten alınan beğeniler kimin hayatına ne katıyor anlayamadım.madonnanın girdiklerini severek takip ederdim. Sözlüğün çoğunluğunun aksine emek vererek ve severek yazdığı için önerilerine güvenir, alışveriş listemi oluştururken dikkate alırdım. Nasıl kırıldığını anlayabiliyorum ve bu durum için üzgünüm, hakkettiğini düşünmüyorum. Sözlükten bir güzel insan daha eksildi, umarım geri dönersin ve severek okumaya devam edebilirim aylak madonna. Eksilenmek falan da umrumda değil bu arada, elinizi korkak alıştırmayın.

  24 mayıs 00:54