yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (35)
  • medya (0)

  35. süslüde aktif olan herkesin tanıdığını düşündüğüm yazar. çünkü ne zaman ayrıntılı, yazım kurallarına uygun ve tarafsız açıklanmış bir ürün yorumu görsem yazarı aylakmadonna’ydı. geri dönmesini temenni ediyorum:/ 

  9 haziran 23:32

  34. Vakit bulamadığımdan sözlüğe giremiyordum bu aralar yeni duydum ayrıldığını ve üzüldüm. Tanışabilme fırsatım olmuştu kendisiyle ve ilk görüşte bile ne kadar iyi niyetli, pozitif birisi olduğu anlaşılıyordu. Zaten sözlükte tek girdisini okumanız yeterli ne kadar ince ve insanlara değer veren bir yapısı olduğunu anlamaya. Böyle birisi hata yapsa bile birkaç kez görmezden gelebilirsiniz oysa kızın hatası bile yok. Ama işte hep haketmeyen insanların başına böyle şeyler gelir, umarım kan emici güruh azalarak biter ve değerli yazarlar aramızdan ayrılmaz, dönmesi dileğiyle.

  24 mayıs 23:38

  33. geri dönmesini, burada tekrar yazmasını umduğum yazar. elbette burada olmak ya da olmamak kendisinin kararı olsa da, gönlüm onu burada görmekten yana. sevdiğim insanlar sözlükten gidince üzülüyorum demişti bir ara bana, şimdi ben de tam onu diyorum kendisine. sanırım demek istediğimi anlamıştır.

  24 mayıs 13:58

  32. agent'ı çok severdim... sonra bir baktım yok olmuş. kadın, sözlüğe girmiyor. geçen sene bu aralar o da linç yerdi. çok üzülmüştüm gidince. aylakmadonna ile konuşmuşluğum yok fakat kendisi sözlüğe en faydalı isimlerden biri öyle değil mi? bunu kimse yadsıyamaz. eee bu kadın ne yaptı size de böyle "linç" etme girişiminde bulundunuz?

  sözlükte öyle bir güruh var ki, gerçekten başkalarının mutsuzluğundan mutluluk mu duyuyor nedir anlamadım. "hayatsız olmayın" diyeceğim fakat bunun hayatsızlık ile de ilgisi yok. geçen sene dünyanın en işsiz insanıydım yine de birine sataşmadım burada ya da başka bir mecrada.

  her neyse, kendisi umarım geri döner. brenda chenowith'i astınız, agent'ı zehirlediniz, aylakmadonna'yı yedirmeyiz!

  24 mayıs 13:25

  31. Sözlüğe tekrar giriş yapmasının nedeni, kendisine mesaj atan kişileri cevapsız bırakmamaktı, cevapladı ve gitti.

  Ben kendisiyle sözlükte tanışıp çok sevdim, bir başka süslümden telefonunu istedim, aylakmadonnanin onayıyla verdi ve ona ulaştım. Kimseye birşey dediği veya ilgilendiği de yok, müridi de yok, burada herkes kendini savunacak kadar yazım ve anlatım yeteneğine sahip.

  Biz Ankara'dayız, görüşmeye kararlıyız, kendisi de eğer görüşmek isteyen olursa konuşmaktan mutlu olacagini iletti, ulaşmak isteyene numarasını vermemi rica etti. Dolayısıyla Kimsenin iddia edildiği gibi kaçarak ilgi çekmeye çalıştığı yok. Anonim olunan yerlerde de birbirimizi sevebiliyouruz, malum bizler insaniz, duygularımız var, birbirimizi sevmemiz doğal. Her neyse Aylakmadonna ile görüşmek isteyen bana ulaşabilir.

  24 mayıs 13:22

  30. Doğum günün kutlu olsun (yazar: aylakmadonna) Bu yaş -amaan be ne takıcam yoluma bakarım, yaşı. hızlı bir giriş olmuş seninki. Güzellikler getirsin.

  24 mayıs 13:17

  29. Kendi mutsuzluğunu başkalarını mutsuz ederek bastıran toksikler, sözlüğü amacına uygun kullanan her yazar gibi aylak madonnayı da üzdüler. Kendisiyle yüz yüze tanışmadım ama bir çok kez takas yaptık ve whatsapp üzerinden sohbet etme şansım oldu. Yüz yüze tanımadan ısındığım, sohbet etmekten keyif aldığım, çok nazik, sevecen, güzel insandır.Soru cevap bölümüne uzun zamandır girmiyordum, olaylardan yeni haberim oldu. Telefonu elinize alıp,anonimliğe sığınıp insanları mutsuz etmekten haz almanızı hiç bir zaman anlamayacağım. İğneyle delme saçmalığı nedir? Bu ne çeşit bir iftiradır aklım almıyor. Allıkların, bronzerların far olarak da kullanılabileceğinden haberiniz var mı? Mesela ben kullanıyorum, küçük uçlu fırçalarla ürünü alırsanız, küçük delikler oluşabilir. Bu hiç anormal bir durum değil.Beğeni için yapıldığını iddia etmişsiniz ama süslü sözlükten alınan beğeniler kimin hayatına ne katıyor anlayamadım.madonnanın girdiklerini severek takip ederdim. Sözlüğün çoğunluğunun aksine emek vererek ve severek yazdığı için önerilerine güvenir, alışveriş listemi oluştururken dikkate alırdım. Nasıl kırıldığını anlayabiliyorum ve bu durum için üzgünüm, hakkettiğini düşünmüyorum. Sözlükten bir güzel insan daha eksildi, umarım geri dönersin ve severek okumaya devam edebilirim aylak madonna. Eksilenmek falan da umrumda değil bu arada, elinizi korkak alıştırmayın.

  24 mayıs 00:54

  28. Süslü sözlük hedef gösterme timinin son kurbanı.

  Sözlükte çok ilginç bir gurüh var. Genelde sözlükte kıdemli ve bilinen Bir yazarı hedef gösterip, onu bu mecradan uzaklaştırana kadar elinden geleni yapıyor. Beyaztavşan, jezebel, agent ve benim hatırlamadığım daha bir sürü yazar. Yazarlar hakkında soru sorulup acayip acayip yorumlar yapılıyor. Hele bugün hakkında gördüğüm, ‘iğneyle hit the pan’ yapmış yorumundan sonra şoka girdim. Altı üstü dibi görünen pana kafayı takıp kesin ip var diye düşünmek bana çok ilginç geldi. Ben bakıp geçiyorum, hiç üstünde düşünmem bile. Yapmıştır, yapmamıştır, sebebi nedir bilemem. Ama böyle küçük sebeplerden bir insanı lince tabi tutmak çok ilginç.  Gerçekten sözlükteki insanlar bazen beni çok korkutuyor. 

  23 mayıs 19:39 23 mayıs 19:40

  27. sözlükte benim başlığımı açıp güzel şeyler yazmış ve akabinde mesaj attıktan sonra tanıştığım bir süslüm. o kadar naifti ki başlığını açtım alınmadın di mi bile demiş. son derece kibar tatlı bir kız. girdileri de bir o kadar doyurucu.

  bugün bana mesaj attıktan sonra gitmiş şimdi farkettim. üzüldüm. geri dön şehirdaşım.

  arkadaşlar doğum günü kutlandı diye çemkirmek nedir? yazarların başlıkları açılmasın o zaman hiç. böyle bir başlık varsa doğum gününü de yerli malı haftasını da kutlarım, kendisini sevdiğimi de yazarım vs. ne yazılmalı bu başlık altlarına bi kuralı var mı?

  32 yaşında bir kadın olarak kimseden onay filan beklediğini sanmıyorum. eksilendi diye küstüm oynamıyorum dediğini de. buraya kozmetikle ilgili fikir sahibi olmak, tecrübe paylaşmak, konu dışı başlıklarda içimizden geleni paylaşmak ve herşeyden önce güzel vakit geçirmek için giriyor ve yazıyoruz. ancak hayattaki motivasyonunu olumsuzluklardan alan kendi mutsuzlukları yetmezmiş gibi çevrelerine de mutsuzluk saçmayı görev edinmiş, kötülükten beslenen bir güruhla karşı karşıyayız. tartışma münazara adabı bilmeyen bağnaz bir toplulukla.

  bakın yazdığımı beğenmeyebilirsiniz, bana katılmıyo olabilirsiniz. ama dünya sizin beğenileriniz ve görüşleriniz çevresinde dönmüyor. dünya üzerinde varlığımız dünyanın umrunda bile değil. sizden başkaları da var.

  beğenmedin mi onaylamadın mı bak mesaj kutusu açık. ifade et ve uzlaşalım. uzlaşmak zorunda da değiliz. içinde mi büyüdü söyle paylaş. uslup öğrenmek gerek.

  sevilmemenizin, yalnızlığınızın, horgörülmüşlüğünüzün, mutsuzluğunuzun acısını bütün bunlarla alakası olmayan insanlardan çıkarmayın.

  burada hakkında yazılanları kendine yapılanları neden önemsiyor topuna hiç girmeyelim. insanız biz arkadaşlar. bit kadar da olsa ard arda bir olumsuzluğa maruz kalırsak canımız sıkılabilir. öyle ya da böyle kendini iyi hissetmek vakit geçirmek için takıldığı bir mecrada tanımadığı insanların hıncına uğramak moral bozabilir.

  iyi insanları yıldırmayın.

  son olarak lütfen geri dön süslüm.

  23 mayıs 14:54

  26. Gitmesine üzüldüğüm yazar.

  Doğum gününü mesaj atarak kutladım ve daha önce de çok güzel şekilde mesajlaştığım yazardır. Nick altına yazılmasını da garip karşılamıyorum. Her sözlükte olan bir durum bu. Neden bazı yazarlara saçma ve gereksiz geldiğini anlamlandırmadım. 

  Kendisinin sözlüğe de oldukça katkısı vardı. 

  Evet seviyorum kendisini, realde arkadaşım olmasına gerek yok bu durum için ki aynı şehirde yaşasaydık olurduk diye de düşünüyorum, o kadar içten biri benim için.

  Umarım en kısa zamanda geri dönersin madonna.

  Not: bu sözlükten kaçıncı uzaklaştırılan yazar, anlamsız bazı şeyler.

  23 mayıs 14:53