5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • oylar (3)
  • medya (2)

24. Alalı 1 hafta olmadı elma sirkesiyle karıştırıp denedim 2 kere maskeyi sürdüğümde aradan bi 5-10 dk geçince kalbim yüzümdeymiş gibi pıt pıt atıyor fakat çok bi yanma ya da acıma olmuyor. Çıkardığımda bahsedildiği gibi bir kızarma yaşamadım fakat nedenini anlayamadım sadece alnım(?) kıpkırmızıydı o da 30 dk sonra geçti gitti. Ha bu arada maskeyi kuruyunca çıkarmak çok zor oluyor haberiniz olsun.

18 eylül 21:10

23. loreal'den ve sephora'dan daha etkili ve güzel sonuçları olan kil maskesi, arındırma temizleme ve yüze pürüzsüzlük verme açısından.

yalnız kiehl's kullanan varsa ve karşılaştırmalarını yazabilirse çok güzel olur:)

30 ağustos 14:22

22. bu maskeyi alalı yaklaşık 1 ay falan oluyor.öncelikle benim cildim sivilceye meyilli,karma bir cilt.yüzüm çok sivilcelenmeye başlamıştı günde 4-5 tane yeni sivilce çıkıyordu.ben de internette yorumlarını vs okuyunca alayım dedim.ürün inanılmaz büyük 7-8 ay gidiceğini düşünüyorum belki de daha fazla.bu maskeyi yaparken dikkat etmeniz gereken 2 önemli şey var.birincisi,maskeyi hazırlarken asla metal ürünler kullanmamalısınız.çünkü maskenin tüm etkisi gidiyormuş metal kullanınca.ikincisi de maskeyi hazırlarken organik elma sirkesi kullanmalısınız.

ben aldığım günden beri haftada 2 ya da 3 kere (cildim ne kadar sorunluysa o kadar fazla) uyguladım.ve sonuç; son 2 haftadır cildimde toplasam 2 sivilce falan çıkmıştır.inanılmaz iyi geldi cildime.ilk haftalarda hiç işe yaramadığını düşünüyordum ama param boşa gitmesin diye kullanmaya devam ettim,iyi ki de kullanmışım.maske yüzünüzdeyken kalbiniz resmen yüzünüzde atıyor zaten üstünde de yazıyor.yüzünüz pıt pıt atıyor ve ordaki kan dolaşımını hissediyorsunuz.maskeyi yıkayınca tam bir domates oluyorsunuz ama bu da normal,1 saate geçiyor.sabah tertemiz bir ciltle uyanıyorsunuz :) herkese iyi gelecek diye bir şey yok ama bence bir şans verin çünkü bana göre çok başarılı bir ürün.

*maskeyi eşit karıştırmak ve kıvamını iyi tutturmak için de miniso’dan bir maske yapma kabı aldım onu da medyaya ekliyorum.

ilgili medya:
1
1 ağustos 16:40 1 ağustos 16:41


21. Çok övülmesine güvenerek aldım. Karma cildim var. Yanaklarımı çok kuruttu. T bölgemde denemeyi düşünüyorum artık, ne yapalım aldık bir kere. 

16 temmuz 23:21

20. Çisem Çakır tavsiyesiyle aldığım maske.Biraz önce ilk defa yaptım.Yaklaşık 45 dakika kadar beklettim.Süslülerin tavsiyesi üzerine 1:1.5 ölçü ile hazırladım ve eklips fondöten fırçası ile yüzüme sürdüm.Bildiğiniz beton gibi kurudu ve daha sonra 2 adet disk pamuğu fazlaca ıslatıp üzerinden geçtim ki yumuşasın daha sonrada bol suyla yıkayıp ardından nuka gülsuyu ile sildim.Şuan kırmızı maskeli kız gibi dolaşıyorum.Amazonda ürün hakkında sanırım 17 bin kadar yorum var ve geneli olumlu.Khiels kil maskem bitmek üzereydi ve n11 den 65 tl ve 5 tl ilk kuponum ile 60 tl ye satın aldım.Maskeyi 7 kuşak boyu kullanabilirsiniz oldukça fazla bir ürün.Umarım bende memnun kalırım.

10 temmuz 14:00

19. 4 gündür satın almış olduğum kil maskesi. Bende görülen etkilerden bahsetmek için kısa  bir süre olsa da cildimdeki yağı aldı normalde o kadar kurutmazken bugün son yaptığımda cildim baya bi gerilip kurudu-ki ben bu kurumayı artı olarak sayıyorum cildim yağlıdır benim dengeledi- benim gibi yağlı bir cilt bile sonrasında iyi bir nemlendiriciye ihtiyaç duyuyor. Siyah noktaları azaltmaya baya yardımcı olduğunu farkettim-benim siyah noktalarım yüzeysel bu yüzden bundan sonra sebamed sivilce/siyah nokta toniğiyle cila geçince oh mis çabucak geçiyo siyah noktalar-ilk başta homojen karıştıramamıştım sonradan minisodan maske yapma seti alıp onla tam ölçüsüne göre güzeelce karıştırdım. Yani demem o dur ki bence şans verin süslüler.

10 haziran 20:40

18. boşuna paranızı harcamayın süslüler aktardan aldığımız kilden hiçbir farkı yok. en azından benim sivilceye aşırı meyilli yağlı cildimde öyle. ne sivilcelere ne de siyah noktalara öyle muazzam bir etkisi olmadı sıradan bir kil maskesi gibiydi.

2 nisan 22:25


17. gerçekten işe yaradığını düşündüğüm ama o kadar büyük boyu risk alıp alamadığım maskedir. cildim hassas ve yağlı, acaba damarları üst düzeye çıkarıyor mu bilmiyorum. 70 lirada kullanıp işe yaramayacak bir maskeye vermek istemiyorum.

ama youtubeda çok başarılı olduğunu gördüm.

süslülerin daha çok yorumlarını bekliyorum.

tanım: içinde 50den fazla mineral barındıran süper güçlü kil maskesi

evet edit geldi: satın aldım ve yabancı youtuberların kullandığı gibi ilk bir hafta her gün kullandım. elma sirkesiyle beraber...

açıkçası evet gözeneklerimi küçülttü ve temizledi ama yeni sivilce oluşumuna sebebiyet verdi bence aynı zamanda. öyle pulse etkisini çok fazla yaşamadım hatta 40 dk beklettiğim bile oldu ama öyle kalbimi yüzümde hissetmedim. sadece gerçekten yüzüm aşağı doğru çekildi kurumaktan. temizlenmesi duş haricinde zor ve acı verici. ciltten yarattığı kızarıklık ortalama 40-60 dk arasında geçmekte ama yüzünüzde harika bir berraklık kalır diyemeyeceğim. bol siyah noktalılara tavsiyemdir.

17 mart 16:50 11 nisan 00:41

16. Süslü sözlük sayesinde haberdar olduğum kil maskesi. Elimde son bulunan maske bitince yorumların etkisiyle şans verdim n 11 den  74 ₺ almış bulundum. Sevdim mi evet fakat benim için fiyatına değmez. Güzel temizliyor başka bir etksini görmedim. 4-5 kez kullandım bu arada. Bir daha almam ama elimde ki uzun süre gidecektir. 

18 şubat 10:28

15. yaklaşık iki aydır haftada iki kere kullandığım kalsıyum bentonit kili. önce sirke ile karıştırıyorum ardından gerekli görürsem birkaç damla su ekliyorum. amazonda okuduğum yorumlarda mutlaka ev yapımı sirke ile kullanın mucizeyi göreceksiniz gibi ifadeler vardı ama ev yapımı sirke bulamadığım için hazır sirke kullanıyorum. karma ciltliyim ve yüzümü inanılmaz derecede kurutuyor. sonrasında nem maskesine ihtiyaç duyuyorum. iki aylık kullanım sonucu normal bir kil maskesinden farklı olmadığını söyleyebilirim. bu maskeden önce aktardan kil alıp maske yapardım. uygulama sırasında daha fazla kurutması dışında sonuçları arasında bir fark yok diye düşünüyorum. 

19 ocak 19:28 18 mart 09:42