yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (17)
  • medya (1)

  17. 2 önceki süslüye aşırı derecede katılıyorum. bir zamanlar merdiven altı kozmetik ürünü kullandığını çabucak unutup sonradan görmenin alası olmuş. saçlarını boyadığı zamanlarda denk geliyordum, o zaman düzgün bir insana benziyordu. şimdi samimi olacağım derken iyice saçmalamış. sırf arkada ses olsun diye birkaç vlogunu açtım 1.'si çok fazla su israf ediyor ve sinirimi bozyuyor, 2.'si çok boş konuşuyor. arkada ses olsun diye bile videosuna girmeyeceğim insan.

  24 mart 14:41

  16. köyde halı yıkama videosu çekmesi, kocasına makyaj yapması, a101 alışverişi yapıp beceriksizce patates doğraması vs. her anlamda nihayet bizim gibi birinin yutuber olması. ayrıca burnunu yaptırdıktan sonra da aşırı güzel biri olmuş. tek eksisi çok sağlıksız besleniyor. ama yaşı da küçük daha tabi. bu konuda kendini geliştirmesini diliyorum.

  23 mart 00:56

  15. Sürekli evin içinde temizlik yapıp vlog çekmesi baydı.

  Telefonu ağzının içine soka soka dakikalarca kahkaha atması baydı.

  Samimi olmaya çalışırken iticileşmesi baydı.

  Büşra, sürekli beğeni, yorum, kaydetme, izlenme dilenmen baydı.

  Bu pandemi sürecinde arabanı aldın, evini değiştirdin hala paramız kalmadı muhabbeti yapıyorsun canım yemiyoruz, baydı.

  Kendini geliştirme diye bir şey zaten yok, her gün daha geriye gidiyorsun. Kaç yıl emek verdiğin sosyal medya profillerine yazık.

  Özellikle yiğenlerini görünce dakikalarca bebek gibi konuşmayı bırak, hoş değil.

  Ve lütfen biraz zevkini geliştir, seçimlerin gözlerimi kanatıyor.

  Edit: Geçenlerde bir kız kendisine ürün göndermek istemiş ama maddi durumu olmadığı için tanıtmasının karşılığında ücret ödeyemeyeceğini, sadece ürün gönderebileceğini söylemiş. Büşra dakikalarca yerdi o kızı. Sen değil miydin makyaj malzemen olmadığı için merdiven altı ürünleri bile kabul edip onları para almadan tanıtan? Nerden geldiğini ne çabuk unuttun.

  3 mart 12:26 3 mart 12:39


  14. çok tatlı bir kadın, hele o gülünce ben de gülüyorum nedensizce. kocasına makyaj yaptığı videoda koptum resmen. burun estetiği de çok güzel olmuş. ama keşke biraz daha kaliteli makyaj malzemeleri kullansa:(

  11 aralık 2020 16:50

  13. youtube'a ilk başladığında çok kaba konuşuyordu bir varoşluk vardı üzerinde. tabi insanlar söyledi bunu o da dikkate aldı diye düşünüyorum çünkü epey düzeltti konuşmasını. çok güzel bir kız kendisi kaba davranmak yakışmıyordu. şimdi tam bir prenses oldu gözümde. lenslerinden kurtuldu, saçlarını güzelleştirdi. sosyal medya yaradı büşra'ya. kalbi de güzel diye düşünüyorum. umarım olumlu değişimini sürdürür. biraz pr yapası var diye seziyorum aman diyeyim büşra imajını bozma. severek izliyorum.

  19 şubat 2020 23:10 19 şubat 2020 23:11

  12. balayı vlogunda kendisine üzüldüm. tatil yapmaya gidip sürekli yemek ve bulaşıkla uğraştı kız. bir de hasta olup eşini zor inandırdı hasta olduğuna. off

  14 kasım 2019 13:11

  11. 3-5 lira para kazancam, markalardan beleşe ürün alcam diye merdiven altı ürün kullanıp cildine yazık ediyor

  12 temmuz 2019 00:40


  10. (link: https://youtu.be/Qc-E23xKR0I bu) videosundaki makyaj beni hayrete düşürdü. makyaj bloggerı olan birisinin böyle bir makyaj yapmaması gerek ya cidden üzülüyorum. ayrıca sevgili simple bütün blogger tayfasına haldır şaldır ürün yollamak, fellik fellik gezdirmek yerine avuç kadar olan ürünlerinizi hak ettiği fiyata satsanız ve asıl velinimetiniz olan bizi enayi yerine koymasanız mı acaba?

  11 temmuz 2019 23:32

  9. Bu aralar videolarını bolca izliyorum. Ilk basta sevimli geliyordu ama son zamanlarda lanlı lunlu tavrı kulağımı tırmalar oldu. Samimiyetinden böyle konuşuyor diye düsünenler olsa da şık durmuyor diye düsünüyorum. sosyal bir iş yapıyor neticede. Samimiyetini kaba olmayarak da gösterebilir. Ayrıca burayı okuyup takip ettiğini de "bazı sözlüklerde evlilik meraklısı demişler inanamıyoruum " deyişinden anladım.

  23 haziran 2019 01:22

  8. Son vlogunda tanımadığım bir YouTubeçu arkadaşı ile Blogger dünyasının gerçeklerini şaka ile karışık çok güzel bir şekilde itiraf etmiş Blogger.

  Ayrıca beğenmediği ürünü "çekilişe koyarız yaa" diyerek gerçek bir infulencerlar olmaya hak kazanmıştır kendisi.

  Video için (link: https://youtu.be/qGgyU2O6omM 11. Dakikadan itibaren)

  9 nisan 2019 18:15 9 nisan 2019 18:16