sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (44)
 • medya (2)

44. Yorumlarına güvendiğim youtuber kişisi. Önerdiği ürünleri gözüm kapalı alabilirim.İzlenmelerinin düşüklüğüne ve saçma sapan insanlara gönderilen tonlarca ürün paketlerinin bu kıza gönderilmeyişine çok şaşırıyorum. Aliexpress ve kedileriyle olan videoları da benim favorim. Youtuber çöplüğünün en iyisi diyebilirim. Ayrıca buraları okuyorsan büşra, saçlarına ombre yaptırma güzelliğini örtüyor :(

9 aralık 06:08 9 aralık 06:09

43. youtuberlar içinde bence en faydalı videoları çeken youtuber. tek marka makyaj videolarının çeşitliliği, yorumları, yeni başlattığı muadil serisi vs. çok işime yarıyor. yorumlarına çok güveniyorum. bence oldukça samimi. emek harcadığı çok belli oluyor. videoyu çekmiş olmak için çekmiyor. duygu özaslan gibi ''catrice markasının nerde satıldığını bilmiyorum o yüzden kullanmadım'' veya tek marka makyaj videolarında ''bu ürünü sevmiyorum kullanmadım'' demiyor. çok araştırıyor. insanların gerçekten işine yarayacak şeyleri bulmaya çalışıyor. yaptığı işin hakkını sonuna kadar veriyor bence.

9 aralık 03:53

42. kendisini ve yorumlarını çok samimi buluyorum ve videolarını keyifle izliyorum. buraya şunu demeye geldim:

bence duygu özaslan kesinlikle büşra'nın tek marka makyaj videolarını izlemeli ve bu videolar nasıl çekilir ustasından öğrenmeli.

29 kasım 23:08


41. Ürün yorumlarını güvenilir bulduğum, kedilerini sahiplenme hikayesini izledikten sonra daha da sevdiğim youtuber. Ayrıca şu tüketim çılgınlığına teşvik ediyor gibi yorumlara katılmıyorum. Kız youtubedan kazandığı parayı bu işe yatırmayı, ürün deneyimlemeyi seviyor ki yapıyor. E bu durum da bir izleyici olarak beni mutlu ediyor çünkü bir ürün almadan önce izleyip, yorumları okuyup paramı çöpe atmamış oluyorum. Yetişkin ve bilinçli bir birey olduğum için bir youtuberın milyarlarca ürününün olması beni olumsuz etkilemiyor. Yani alan memnun satan memnun.

Büşra üzerinden atarlı bir girdi oldu ama son zamanlarda televizyonlarda orda burda çıkan "yıtıbırlar çıcıklarımızı kiti irnik oliyir" olayı beni aşırı sinirlendiriyor. Sen çocuğun eline tableti ver telefonu ver, asla kontrol etme. Sonra gel suçu yetişkinler için içerik üreten insanlara at. Güzel kafalar gerçekten

18 kasım 22:25

40. Kendisini bir süredir takip ediyorum. Bi iki videosunda kendisinde söylemişti çok yenilikçi olmadığını ama bence yavaş yavaş bunu da yapacak gibi görünüyor. Bunun dışında bence YouTubedan kazandığı parayı yine büyük oranda bu iş için harcıyor gibi geliyor bana ve bunu takdir ediyorum. Ayrıca yorumlarına da güveniyorum. Çünkü benim de kullanıp memnun kaldığım ürünleri beğendiğini görmüştüm. Pr için normalde kesinlikle kullanmayacağı bir ürün kullanıp beğenmediği halde övecek biri olduğunu düşünmüyorum. 

16 kasım 08:53

39. pr paket alsa da objektif yorum yapmaya devam edeceğini düşündüğüm yutupçu. Bizim yüzümüzü kara çıkarma Büşra. 

Asıl olarak şunu söylemeye gelmiştim ki bence en iyi saç rengi ve boyu görsele eklediğim hali. Eski ombreli falan saçı yakışmıyordu. 

ilgili medya:
1
3 kasım 14:20

38. Normalde markadan gelenler videosu izlemem çünkü bizim youtuberların çoğu gelen ürünleri verimli bir şekilde yorumlamıyor.high end e güzel drugstore ürünlere burun kıvıran mı dersin.Bence içerik üretemedikleri için böyle video yayınlıyor çoğu youtuberımız .Mantığım da şu aslında ayy ay marka bana şunları gönderdi.Seni izleyen takipçilerin sayesinde marka sana pr paketi göndersin ben bu gereksiz videoyu izleyip senin izlenmeni arttırıp hem sana para kazandırayım hem de tekrar pr paketi gelsin.Sevgili youtuber da nispet yapar gibi video çeksin ürünler hakkında da yorum yapmasın.

Büşra Yılmaz'ın markalardan gelen videosuna denk geldi hadi izleyeyim dedim.Tarafsız yorumları ile gönlümü fethetmiş nadir youtuberlardan zaten kendisi.Bizlerin yani ürünleri çalışarak veya öğrenci olup para biriktirerek alanların yorumları önemliyse sevgili markalar biraz cesur olun ve bu kıza pr paketi gönderin.Neden göndermediğiniz aşikar gerçi.Çünkü Büşra beğenmediği ürününüze beğenmedim diyecektir.Biz ülkecek eleştiri kaldıramayan bir millet olduğumuz için Büşra'ya pr paketi gelmiyor.Ama gelenleri de takipçilerine hediye edecek kadar alçakgönüllü.Mesela 2 adet pastel likit ruj gelmiş diyor hangisiyle vedalaşırsam onu hediye edeceğim.2 tane elinde olmayan rujun bir tanesini hediye etmek istiyorsa gerçekten takipçilerini sevip değer veriyor bence.Ben kendisini çok seviyorum.Aslında bir bakıma Büşra'ya pr paketi gelmemesi bizler için iyi bir şey objektif yorum yapmaya devam etmesi için.

22 ekim 13:26


37. Ne yaşımız, Ne ten rengimiz, ne cilt tipimiz ne de makyaj zevkimiz uyuyor bu kızcağızla ama ben kendisini izlemeyi çok seviyorum. Flormar ve watsons boykotlarına duyarlı oluşunu, sevmediği şeye sevmedim diyebilmesini ve sponsorsuz videolar çekmesine rağmen ürünlere ciddi bir bütçe ayırışını takdir ediyorum.

Geçenlerde nyx için yaptığı tek marka makyaj videosunda ultimate brights paleti elinde görünce ahaaa dedim bu kez çok farklı bir makyaj yapacak. Yine gitti turunculara kızıllara azıcık bir mor kattı, ben yine ekran başında, "e bu öncekinin aynıııı" diye kalakaldım. (gizlinot: swh)

buradan duyuyorsa kendisine seslenmek istiyorum, büşra o elindeki paletle dünyayı yerinden oynatırsın, o kadar uçuk bir palet o, gittin yine turunculara, kızıllara. Seni izlemeyi çok seviyoruz ama biraz şaşırt artık bizi lütfen. (gizlinot: swh)

22 ekim 00:03

36. En nihayetinde markalardan gelenler videosu çekebilmiş youtuber. Vallahi o ürünler kendime gelmiş gibi sevindim. Kız her videosuna, özellikle tek marka makyaj videolarına milyar milyon dolarlar harcıyor, gerçekten hak ettiğini düşünüyorum. Üstelik bu işi de artık profesyonel yapıyor, küçümsenecek bir kitlesi yok. 100 bin civarı abonesi, ortalama 50 bin civarı izlenmesi var. Pek sevgili markalar, keşke drugstore ürünlerin yüzüne bakmayan duygu özaslan’a, makyajla alakası olmayan melis ayça’ya ve daha nicesine ürünler yığarken şu kızcağızı da ekleseniz listenize. Sezarın hakkını sezara veren nadir youtuberlardan, okuyorsa kendisine burdan yolu açık olsun diyorum.

21 ekim 23:56

35. kendisi YouTuber. şu anda baktım ve kendisinin 97 bin küsür takipçisi var. bence fena bir rakam değil, dikkatimi ceken bir husus var ki çoğu marka pr kutusu göndermiyor bu kızcağıza. hatta bir keresinde kendi videosunda da bu konunun üzerinden hafifçe geçmiştir (gizlinot: swh) "ürünlerin neredeyse hepsini kendi param ile alıyorum çünkü markalar göndermiyor" diye.

kendisinin ürün yorumlarını kaale alıyor makyaj konusunda yetersiz buluyorum.

10 ekim 20:43