girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (39)
  • medya (1)

39. Normalde markadan gelenler videosu izlemem çünkü bizim youtuberların çoğu gelen ürünleri verimli bir şekilde yorumlamıyor.high end e güzel drugstore ürünlere burun kıvıran mı dersin.Bence içerik üretemedikleri için böyle video yayınlıyor çoğu youtuberımız .Mantığım da şu aslında ayy ay marka bana şunları gönderdi.Seni izleyen takipçilerin sayesinde marka sana pr paketi göndersin ben bu gereksiz videoyu izleyip senin izlenmeni arttırıp hem sana para kazandırayım hem de tekrar pr paketi gelsin.Sevgili youtuber da nispet yapar gibi video çeksin ürünler hakkında da yorum yapmasın.

Büşra Yılmaz'ın markalardan gelen videosuna denk geldi hadi izleyeyim dedim.Tarafsız yorumları ile gönlümü fethetmiş nadir youtuberlardan zaten kendisi.Bizlerin yani ürünleri çalışarak veya öğrenci olup para biriktirerek alanların yorumları önemliyse sevgili markalar biraz cesur olun ve bu kıza pr paketi gönderin.Neden göndermediğiniz aşikar gerçi.Çünkü Büşra beğenmediği ürününüze beğenmedim diyecektir.Biz ülkecek eleştiri kaldıramayan bir millet olduğumuz için Büşra'ya pr paketi gelmiyor.Ama gelenleri de takipçilerine hediye edecek kadar alçakgönüllü.Mesela 2 adet pastel likit ruj gelmiş diyor hangisiyle vedalaşırsam onu hediye edeceğim.2 tane elinde olmayan rujun bir tanesini hediye etmek istiyorsa gerçekten takipçilerini sevip değer veriyor bence.Ben kendisini çok seviyorum.Aslında bir bakıma Büşra'ya pr paketi gelmemesi bizler için iyi bir şey objektif yorum yapmaya devam etmesi için.

dün 13:26

38. Ne yaşımız, Ne ten rengimiz, ne cilt tipimiz ne de makyaj zevkimiz uyuyor bu kızcağızla ama ben kendisini izlemeyi çok seviyorum. Flormar ve watsons boykotlarına duyarlı oluşunu, sevmediği şeye sevmedim diyebilmesini ve sponsorsuz videolar çekmesine rağmen ürünlere ciddi bir bütçe ayırışını takdir ediyorum.

Geçenlerde nyx için yaptığı tek marka makyaj videosunda ultimate brights paleti elinde görünce ahaaa dedim bu kez çok farklı bir makyaj yapacak. Yine gitti turunculara kızıllara azıcık bir mor kattı, ben yine ekran başında, "e bu öncekinin aynıııı" diye kalakaldım. (gizlinot: swh)

buradan duyuyorsa kendisine seslenmek istiyorum, büşra o elindeki paletle dünyayı yerinden oynatırsın, o kadar uçuk bir palet o, gittin yine turunculara, kızıllara. Seni izlemeyi çok seviyoruz ama biraz şaşırt artık bizi lütfen. (gizlinot: swh)

dün 00:03

37. En nihayetinde markalardan gelenler videosu çekebilmiş youtuber. Vallahi o ürünler kendime gelmiş gibi sevindim. Kız her videosuna, özellikle tek marka makyaj videolarına milyar milyon dolarlar harcıyor, gerçekten hak ettiğini düşünüyorum. Üstelik bu işi de artık profesyonel yapıyor, küçümsenecek bir kitlesi yok. 100 bin civarı abonesi, ortalama 50 bin civarı izlenmesi var. Pek sevgili markalar, keşke drugstore ürünlerin yüzüne bakmayan duygu özaslan’a, makyajla alakası olmayan melis ayça’ya ve daha nicesine ürünler yığarken şu kızcağızı da ekleseniz listenize. Sezarın hakkını sezara veren nadir youtuberlardan, okuyorsa kendisine burdan yolu açık olsun diyorum.

21 ekim 23:56


36. kendisi YouTuber. şu anda baktım ve kendisinin 97 bin küsür takipçisi var. bence fena bir rakam değil, dikkatimi ceken bir husus var ki çoğu marka pr kutusu göndermiyor bu kızcağıza. hatta bir keresinde kendi videosunda da bu konunun üzerinden hafifçe geçmiştir (gizlinot: swh) "ürünlerin neredeyse hepsini kendi param ile alıyorum çünkü markalar göndermiyor" diye.

kendisinin ürün yorumlarını kaale alıyor makyaj konusunda yetersiz buluyorum.

10 ekim 20:43

35. Göz makyajlarını sevemiyorum ama farklı markaların bütün ürünlerini alıp denemesi takdire şayan.

10 ekim 15:50

34. özellikle açıp izlediğim bir youtuber. kendisini samimi buluyorum. yorumlarına da güveniyorum, cilt tipimiz de aynı. hayvansever olduğu için kendisine sempatim büyük.

10 ekim 14:56

33. bence çok tatlış samimiyeti çok güzel fakat göz makyajlarını pek beğenmiyorum ben :(

12 eylül 15:54


32. Güzel yürekli youtuber. Sebebini görsellere ekliyorum. 

Üstelik bu kız kendini bildi bileli böyle belli ki. Yani örneğin YouTube'a başlamadan önce de kedi sahibiydi. Birileri gibi ikon olmak için, takipçilerine duyarlı görünmek için sonradan hayvansever olmadı yani. Hayvanlar yeryüzüne, o YouTube'a başladıktan sonra inmiş gibi davranmadı. 

Bir bplusy sevici olarak söylemiyorum bunu. Karşı tarafın verdiği enerjiye ve hislerime dayanarak söylüyorum.

İnstagramda gördüm şimdi, vlog çekmeye başlamış. Görmek istediğimiz hareketler bunlar. Bol şans. 

Ayrıca instagramı aktif kullanması gerektiğini düşünüyorum. Bunun için de kendisine tavsiyem şu: fotoğraf çekip çekip koy büşracım. Elini çek, takını çek, dünyalar tatlısı kedilerini çek. İlla çok hazırlanmış, profesyonel fotoğraflar olması gerekmiyor yani.

ilgili medya:
1
4 eylül 09:56 4 eylül 10:00

31. Galiba piyasadaki tüm ürünler bu kızda var. Büşra annem parana yazık. Tek marka makyaj videolarını izlerken İçim gidiyor. Markalar bu kıza pr paketi gönderse keşke en çok hak eden youtuber olabilir-benim gördüğüm-. Özellikle yağlı ciltli olması beni ona çeken şey ama her cilt tipine göre ürün de yorumluyor. Video çekme işini Hakkıyla yapmaya çalışan birisi benim gözümde. 

1 eylül 02:46

30. Makyajlarını , ürün yorumlarını , kedilerini kısacası her şeyini sevdiğim youtuber. Ben gerçekten samimi olduğunu düşünüyorum . Kendisini yeni keşfettim ama neredeyse bütün videolarını izledim . Özellikle tek marka makyaj ve Türk markalarıyla makyaj videoları çok başarılı . Tek marka markaj videoları için ürünleri kendi satın alıyor , firma gönderisi olanları ise özellikle belirtiyor . Umarım daha iyi yerlere gelebilir ve samimiyetini kaybetmez .

25 ağustos 22:53