sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (55)
  • medya (3)

  55. Reklamsız, kendi parasıyla ürün alip yorumlayan içerik üreticisi. Sanırım artık işi profesyonelleştirdi kalıcı tırnak, makyaj uygulaması da yapıyormuş. Eğitimini aldiktan sonra videolarındaki makyaj teknikleri değişimini fark edebildim. Bir de videolara başlarken aşırı yüksek bağırmasa keşke. Youtube'a geri dön reis.

  24 mayıs 20:11

  54. hiçbir videosu reklam, iş birliği kokmadığı için izlemesi eğlenceli, çerez bi rom com gibi kanal <3

  26 nisan 14:19

  53. Evlilik teklifi almış youtuber. Ne diyelim mutlu olsunlar.

  17 mart 12:46

  52. İçerikleri çok basit ve sıradan, kanalın yarısı aliexpress videosu, kaliteli bir işbirliği de yok. 111k youtube takipçisi olduğunu görünce şok oldum, gerçekten bu kızın neyini izliyorlar acaba.

  4 mart 21:49

  51. büşra bildiğim kadarıyla sürekli aliexpress'ten alışveriş yapıyor ve daha önce de videolarında sık sık bu konu hakında konuşmuştu. bir videoda yanlış hatırlamıyorsam bu ürünlerin içeriklerinin güvenilirliğinin tartışmalı olduğunu söylemişti. zaten bugün attığı hikayede de bunu belirtmiş. buradaki eleştirileri okuduktan sonra süslülere hak verdiğini ve ürünleri iyice deneyip araştırdıktan sonra video çekmeye karar verdiğini yazmış ve bizleri sevdiğini söylemiş. ben bu davranışını takdir ettim açıkçası. birçok youtuber hemen savunmaya geçip eleştirenleri aşağılarken büşra'nın gayet anlayışlı bir şekilde yaklaşması ve saldırmak yerine eleştirileri ciddiye alması çok hoşuma gitti, helal kız. biz de seni seviyoruz.

  26 şubat 22:13

  50. Aliexpress’ten aldığı far paletini ballandıra ballandıra anlatan youtuber. Birçok far paleti almış onların da videosunu çekecekmiş. İçinde ne olduğu bilinmeyen bir ürünü uzun süre test etmeden, bu şekilde özendirici olarak uygun fiyatlı, çok kaliteli falan diye övmesini doğru bulmuyorum. Videonun başlığı da paranız cebinizde kalsın. Videoda bu konuda bir uyarı yapmasını özellikle bekledim ama sanki sephora’dan falan aldığı bir paleti yorumlar gibi davrandı. Yarın bir gün o palet alerjik reaksiyona sebep olsa ne olacak? Göz bu ya. Büşra’nın önerisiyle biri alsa gözünü kaybetse ne olacak? Sonuç olarak böyle videoları doğru bulmuyorum.

  26 şubat 10:53

  49. yukarılarda kendisini öven, yorumlarına güvendiğimi belirten bir entry yazmıştım. "tek marka makyaj-beaulis" videosunda tanıttığı "hot sun" isimli ruju çok beğenmiştim. videoda dudağına ve eline sürdüğünde turuncu-kiremit kırmızı bir renk gibi duruyordu. çok beğenip almak için gratis'e gittiğimde videodakiyle alakasız bir renk gördüm. bildiğiniz corrector turuncusu renginde bir rujdu. çok şaşırıp birkaç kez rujun ambalajını kontrol ettim hatta.

  6 şubat 09:45

  48. Ben bu kızı seviyorum ama bazı şeyleri sırf moda olduğu için yaptığını düşünüyorum. Ne popüler olsa onu yapıyor gibi. Üstüste altın kolyeler takması, kısa saç moda olunca saçlarını kısa kestirmesi, şu an çok popüler olan uzun badem tırnaklardan yaptırması... hatta insanlar kullanıyor diye korktuğunu söylediği halde kirpik kıvırıcısı bile kullanmaya çalıştı. Belki de böyle birisi değildir ama bana bu şekilde yansıdı. bunun dışında hayvansever olmasını seviyorum. Sempatik biri. Umarım takipçi sayısı artınca ve markalar tarafından çok ürün gönderilen biri olunca davranışları değişmez. Kendisine başarılar diliyorum.

  21 ocak 01:32

  47. fazla hırslı ve kompleksli küçük youtuber. daha önce sürekli markalar bana göndermiyor, lansmanlara gidemiyorum, aslında ben küçük cansu dengey, cansu akın, ece targıt olmak istiyorum serzenişleriyle ağlanıyordu kanalında.

  Fakat sözde 1 hafta önce yaptığı sims makyajını (gbkz: merve özkaynak) 'ın ondan gördüğünü iddia eden storyler atması içindeki kompleks'i çok güzel ortaya çıkarıyor. baktım instagramda merve bunu takip bile etmiyormuş, kaldı ki iki ay önce merve ve duygunun aynı konseptte (link: https://www.youtube.com/watch?v=GCEQ3P6nnJI bu) videosu var.

  Direk unfollow.

  İçinde Biraz onur, dürüstlük kırıntısı varsa aynı şekilde story yapıp özür diler, bende tekrar takip eder bu girdimi de belki silerim.

  20 ocak 09:31 20 ocak 09:41

  46. Tek marka makyaj videolarıyla tanıdığım ve takip ettiğim bir youtuber. Konuşma tarzı ürün yorumları şimdilik güzel.

  14 ocak 00:25