sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (18)
 • medya (2)

1. büyük buluşma ismiyle youtuberların imza(!) günü.

tanışıcaz, sohbet edicez vs diye bahsedilip gidenlere imza verilmesi aşırı gülünç.

son iki günde faranjit olup hastalanmasam bende gidecektim ama iyiki gitmemişim, bu soğukta sen tanışıp sohbet ederiz, makyaj hakkında da bilgi falan alırım diye git sonra eline bir imza versinler (gizlinot: swh) rockstar mısınız siz ya, ne imzası bu (gizlinot: swh)

7 mart 2015 16:44

2. Gidenlerin bu yaşa kadar büyüyebilip, kendi hayatlarını idame ettirebilme ve hatta düşünebilme yetilerini sorguladığım buluşma.

kızlar yapmayın etmeyin,15 yasında değilseniz ne işiniz var orda.

hele imza olayını okuyunca sesli güldüm.

Sahneye don fırlatsaydınız siz de.

tarkan fanları öyle yapıyor çünkü.

7 mart 2015 16:51 7 mart 2015 16:51

3. Istanbulda olsam gitmek isteyecegim etkinlik. ancak Olay imza verme aşamasında sarpa sarmış. Alla alla imza ne alaka ya. Ben gitmiş olsam ve bana imza verseler çıkartırım kalemimi bende onlara imzalı bisi veririm.(gizlinot: yine 'bir şey' yerine 'bişi' yazdım. Bana laf sokmasalar bari. )

8 mart 2015 14:51

4. (yazar: sutlukahve) bu youtuberların fotoğrafları hazırlanmış, gelenlerede imzalanıp abudik gubidik bir şeyler yazılıp verilmiş.

duygu video yüklemiş oradada var, instagramda bunların etiketlendiği fotoğraflarda da dağıtılan imzalar görülüyor.

(link: https://instagram.com/p/z7ncGdzG7g/?modal=true 1)

(link: https://instagram.com/p/z7EGwiiGAx/?modal=true 2)

(link: https://instagram.com/p/z7opihhFmL/?modal=true 3)

8 mart 2015 19:42 12 mart 2015 05:30

5. Cemiyet hayatının tanınmış simalarının katılımlarıyla gerçekleşen görkemli buluşma. Gizli video görüntülerinin ortamlara düşmesini dört gözle beklediğim etkinlik.

İmza olayı gerçekse artistleri ve hayranları merak ettim ama durumu komik ve çocuksu bulduğum için kimseye kızmayacağım ve kırmayacağım söz.

Aynı zamanda genel olarak Bünyede (gbkz: 1. Geleneksel falanca şenlikleri) etkisi yaptı nedense.

8 mart 2015 19:52

6. başıma birşey gelmeyecekse herhangi bir abukluk görmediğim etkinlik. avrupa'da amerika'da olunca garipsemiyoruz, burda olunca neden garipsiyoruz anlamadım. evet imza vermek belki saçma olmuş ama "imzanı alabilir miyim" diyen kişiye ne görkem ne sebi ne duygu ne de merve "ayy hayır olur mu öyle şey" demezdi zaten, deselerdi daha da eleştirilirlerdi burda. ki bu 4 bayanın hiçbiri de "ayy biz celebrityiz gelin imza vercez" havasında duyurmamış etkinliği, hepsi "gelin kişi sayısı kısıtlamamız yok tanışalım, konuşalım" demişler. gelenleride gayet sıcak karşılamışlar gördüğüm kadarıyla.

ayrıca sadece duygu'nun erkek arkadaşı değil, sebi ve merve'nin eşleri de video kayıt işini üstlenip eşlerine destek olmuşlar, negzel.

eksi manyağı olucam biliyorum ama durumun bu kadar negatif eleştirilmesine anlam veremedim şahsen, saygılar efem.

edit: yıkılmadım ama ayakta da değilim :d

8 mart 2015 20:32 8 mart 2015 20:46

7. kendi küçük dünyamdan bakınca benim de garipsemediğim etkinlik. nereden baksanız 100000 kişi takip ediyor herbirini. ve o kadar kişi için celebrity görünüyor olabilirler. alan razı veren razı ise bize laf düşmez kanaatindeyim. yabancı youtuberların etkinliklerinden önce yüzlerce fotoğrafı önceden imzalayıp hazırladığını da gördü bu gözler. youtube buluşmalarının genel konsepti bile olabilir bu.

8 mart 2015 21:14

8. "Buluşma" diye nitelendirilince bir gitsem mi sohbet etmeye diye düşünmüştüm. Sonra aklımdan çıkmış. İmza günü olduğunu görünce şok oldum. İyi ki gitmemişim dedirtmiştir bana.

Edit: başlıkta yazanları şimdi okudum. İmza isteyenleri reddedemezler denmiş de olay öyle değil ki, en ufak bir sohbet ortamı yok, özel olarak fotoğraflarının bulunduğu kartlar basılmış imza için. Konsept bu işte.

8 mart 2015 21:18 8 mart 2015 21:22

9. İmza isteyenleri reddetmemek içinmi o kartları bastırdılar yoksa zaten önceden planladıkları için imza atıp dağıtmak amacıylamı bastırdılar. Allam yaleppim.

8 mart 2015 21:40

10. (yazar: rubywoo) a kesinlikle katılıyorum. Gayet heyecanlı bir şekilde gittim etkinliğe, o kalabalıkta çok az da olsa sohbet edebildiğim için mutluyum nitekim youtube görevlileri hızlı olunması konusunda uyarıyorlardı ki gayet normal, belirli bir saat var etkinlik ve mekan için ayrılan ve sırada bekleyen bir sürü insan. Yani zaten orada uzun uzadıya konuşmak tabi ki mümkün olamazdı, etkinlik büyük talep çok. Ve sadece makyaj vloggerları değil 250 bini aşkın üyesi olan, Türkiye'de en çok izlenilen oyun vloggerı ve müzik vloggerları da vardı. Onlar da aynı şekilde az sohbet edip fotoğraf çekilip imzalı kart verdiler çünkü onlara da talep bir hayli fazlaydı.

Yanlış olan bir durumu eleştirmek başka doğru olanları takdir etmek başka. İnsan yeri geliyor annesini, babasını, kardeşini bile eleştirmiyor mu? Ama yine de sevmekten vazgeçiyor mu? Şuana kadar her dediğimin her yazdığımın arkasındayım. Ne olursa olsun bağnaz bir şekilde kin tutmuyorum, nefret kusmuyorum, hakaret etmiyorum. Her şey de olduğu gibi Eleştirmenin de adabı vardır. Kimsenin hakkını yemem. Takdir ettiğim durumun önünde şapka çıkarmasını da bilirim, hatalı bulduğum davranışı söylemesini de!

O kadar saat yorgunluğa, ayakta durmaya, kalabalığa rağmen her biri herkese karşı çok sıcak, ilgili ve güler yüzlüydü. Tanışmak, yüzyüze konuşmak heyecan vericiydi. İyi ki gitmişim :)

8 mart 2015 23:27 9 mart 2015 02:50