yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (45)
  • medya (0)

  45. sözde ketumlar bence, başta ben konuşamam kızım triplerindeydi 2 günde açıldı. amaaa şöyle saçma bir nokta var ki aşırı takıntılı. 2 kız tribi attım, kendimce sebeplerim vardı. ilgisi azalıyor sandım birkaç şey söyledim. bir haftadır kanayan gül yaptı adam beni. vay efendim nasıl öyle şey söylermişim, yok niye pişmanlık belirtisi göstermemişim aramamışım da o aramış. konuyu kapatayım dedim şirinlik yaptım, hiçbir şey olmamış gibi davranmak istiyormuşum ama canını sıkmaya hakkım yokmuş. vallahi bezdim, özür diliyorum bu mu yani özür dilerim diyince geçecek mi diyor. sanki anasına sövdüm uzattı da uzattı. nası bi manyaklık ya bu? salmıyor da,uzun mesajlar falan atıyor. affetmiyo adam. kaldık olduğumuz yerde.

  26 ağustos 2019 23:40

  44. bir (gbkz: başak burcu kadını) olarak, arkadaş olduğumda inanılmaz iyi anlaştığım, sohbet ederken zamanın nasıl aktığını anlamadığım, eğlenceli, kültürlü, her konudan konuşabilen, esprili erkeklerdir. ama ne zaman ki iş flörte veya ilişkiye dönse, birbirimize giriyoruz. star ışığımız çakışıyor zaar. romantik ilişki söz konusu olduğunda bu kadar beni yoran bir erkek yok ya. mın mın mın mın onu beğenmez, bunu sevmez, orası öyledir, neden öyle yapmışsındır, asla alttan almaz, hep kendisi haklıdır, en çok kendisi biliyordur ve en iyisi odur. gerçekten empati yetenekleri yoktur ve diğer süslülerin dediği gibi (gbkz: silent treatment) ustasıdırlar. bir başak olarak benim de silent treatment'ta bronz madalyam olduğu için genelde ilk anlaşmazlıkta tüm köprüler yakılır, her şey biter bu erkeklerle. 6 ay sonra tenha bir sokakta karşılaştığımızda ise duygularını gizleme skill'ini kullanarak karşılıklı olarak espriler yapar, cıvıl cıvıl konuşur, ama sonrasında sessizliğe tam gaz devam ederiz. müthiş toksik.

  ayrıca, dışa dönük gözükseler bile aslında içine kapanık insanlardır. kendilerine ait, özel ve ne yaptıklarının hesabını vermedikleri zamanları vardır. bu zamanlarda kâh ev temizliyor, kâh duvarlara bakıp düşünüyor, kâh sigara yakıp ağaçları izliyorlardır, ama asla kimsenin o zamana müdahale etmesine izin vermezler. her gün deli dürtmüş gibi gezmeyi sevmezler, en azından akşamına evlerine dönüp pillerini şarj etmeyi isterler. bunu yapamadıkça da aksileşir, duygusal olarak uzaklaşırlar. bir başak erkeğiyle 1 hafta tatile gitmekten daha korkunç bir şey düşünemiyorum (gizlinot: swh). "hayatım ben (gbkz: amipli dizanteri) oldum, bi' 2 saat odaya gelme" diye yalan uydurup, yalnızlığın tadını çıkarmak isteyebilirler veya 2. günün sonunda suskunlaşıp uzakları izlemeyi, uyuyor taklidi yapıp kafalarını dinlemeyi tercih ederler. bildiğin yabani ayol bu.

  başaklar için hava gibi davranan toprak burcudur derler. erkeklerinde bunun etkisini dibine kadar yaşarsınız. bir dolu farklı özelliği vardır. bugün yaptığını yarın yapmaz, 2 saat önceki ruh haliyle şimdiki birbirini tutmaz, ama bir yandan da hemen hemen aynı insan kalabilmeyi başarırlar.

  velhasıl, bol sabır ve hafif doz antidepresan gerektiren erkeklerdir. çok umursarsanız kafayı yersiniz. kötü kötü ederler insanı.

  edit: işbu girdi kuyruk acısı içermektedir (gizlinot: böhügğgügğğ). tatlışları da vardır tabi canım.

  16 ağustos 2019 14:51 16 ağustos 2019 15:02

  43. Çok sıkmayın zora hiç gelemezler

  15 ağustos 2019 22:20


  42. basak burcu erkeği çok yakın bir arkadaşım vardı ve benciller. her şeyi isteyip hiçbir şey vermezler. en basit şeye bile anlayış isterler ama size gelince annenizin hastalığından kaynaklı çıkan bi sorunda "iyi de banane?" diyebilirler. ikizler burcu erkeği bunun yanında hiçbir şey.

  15 ağustos 2019 19:38

  41. allah yazdıysa bozsun deli eder insanı de li sonra da bir şey yapmamış gibi davranır

  2 haziran 2019 21:51 16 ağustos 2019 11:33

  40. Baş belası..

  Karşısındaki kadının mükemmel olmasını ister, okey temizdir düzenlidir titizdir. Buraya kadar her şey normal. Ama sizde herhangi bir ufak kusur görsün, dünyayı dar eder. Düşünmez, direk ağzına geleni söyler. Acaba üzülür mü? Diye bir düşüncesi asla yoktur. Her şeyi kendi bilir, en iyisini kendi yapar.

  Ben ikizler burcuyum, kendime kurban olurum o derece

  24 mayıs 2019 11:39

  39. Haksızken haklı çıkma konusunda bir numara olan erkek türü.

  Düzenli, titiz diye övülüyor ama kendi düzeninin dışında olan hiçbir şeye tahammülü yok. Resmen azarlıyor böyle bir durumda. Kırıcı kelimeler kullanmaktan da hiç çekinmez. Daha doğrusu hiç düşünmez karşımdaki buna alınır mı diye. Varsa yoksa kendisi ve kendi hissetttikleri. Genel olarak her şeye tahammülsüz ve hoşgörüsüz zaten özel hayatında da iş hayatında da.

  Her şeyi de mutlaka o bilir, bilmediği bir şey yoktur. Hep cooldur.

  İkizler burcunun adı çıkmış, asıl uzak durulması gereken bunlar bence. Ben tövbe ettim.

  24 mayıs 2019 11:20


  38. Daha düzgün bir burç tanımıyorum. Hem en yakın kız arkadaşlarım hem erkek arkadaşım başak burcu. Bayılıyorum ya bakımlılar zekiler uyumlular etraftaki her şey dalga geçebilirler ailelerini çok severler ki bu da gelecekte kuracağı yuva için bende artı güzel duygular uyandırıyor. Sadece size çok uç olanlar denk gelmiş diye düşünüyorum yoksa benim etrafımdaki başak burçları o kötü diye saydığınız özellikleri mükemmel gösteren kişiler 

  11 nisan 2019 23:12 2 ağustos 2019 00:46

  37. Bazen sinirden bazen mutluluktan deli eden erkektir.

  28 ağustos 2018 11:42

  36. özgür ruhlu ikizler kadınının uzak durması gereken takık tiplerdir, herşeyi burundan getirir hayat enerjisi sömürür bunlar.

  28 ağustos 2018 11:11