yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (52)
  • medya (0)

  52. sözde ketumlar bence, başta ben konuşamam kızım triplerindeydi 2 günde açıldı. amaaa şöyle saçma bir nokta var ki aşırı takıntılı. 2 kız tribi attım, kendimce sebeplerim vardı. ilgisi azalıyor sandım birkaç şey söyledim. bir haftadır kanayan gül yaptı adam beni. vay efendim nasıl öyle şey söylermişim, yok niye pişmanlık belirtisi göstermemişim aramamışım da o aramış. konuyu kapatayım dedim şirinlik yaptım, hiçbir şey olmamış gibi davranmak istiyormuşum ama canını sıkmaya hakkım yokmuş. vallahi bezdim, özür diliyorum bu mu yani özür dilerim diyince geçecek mi diyor. sanki anasına sövdüm uzattı da uzattı. nası bi manyaklık ya bu? salmıyor da,uzun mesajlar falan atıyor. affetmiyo adam. kaldık olduğumuz yerde.

  26 ağustos 23:40

  51. erkek arkadaşım oluyor. kendisi bu başlıkta anlatıldığı gibi kuralcı ve obsesif değil. neşeli ve özgüveni yüksek, bana güzel yemekler hazırlamaktan hoşlanan biri. (gizlinot: eli de çok lezzetli) flörtleşirken insanı çok yorarlar ama bir defa açıldıktan sonra gerisi çok kolay gelir. henüz sevgili değilken hislerini bana açabilmesi epey zaman almıştı :) genelde sorunlarını kendilerine tutmayı severler, sadece sana çok güvendiklerinde bundan bahsederler. aynı zamanda çok merhametli ve düşünceli oluyorlar. tanıdığım tek başak sevgilim olduğu için ancak bu kadar yazabiliyorum..

  25 ağustos 02:15 25 ağustos 02:16

  50. Arkadaş olarak tamam fakat flört-sevgili olacaksanız dikkat etmeniz gereken erkektir.

  Çok yakın bir erkek arkadaşımdı kendisi. Yapıcı eleştirileri çoktur, her şeyi aşırı düzenlidir. Yani gece 11de uyumaya karar verdiyse 1 dakika geçirmez, yatar yatağına. Başak kadınlarının aşırı titiz olduklarına şahit olmadım ama bu burcun erkekleri takıntı derecesinde titiz ve düzenli oluyor. Arkadaşı veya sevgilisinden de aynı düzeni bekliyor. Bazen çok iyi olur, diğer gün hiç anlamı olmayan bir konu yüzünden alttan alttan laf sokar sizi çıldırtır. Dayanabilirseniz ne ala, ben dayanamadım artık arkadaş değiliz.

  Bir de bu burcun erkeklerinin aşkta yüzü gülmüyor ya. Bu eski arkadaşım uzun zamandır hayatında ciddi biri olamadı. Ya da kadınlar çok fazla dayanamadı bilemiyorum. (gizlinot: Swh)

  16 ağustos 16:27

  49. bir (gbkz: başak burcu kadını) olarak, arkadaş olduğumda inanılmaz iyi anlaştığım, sohbet ederken zamanın nasıl aktığını anlamadığım, eğlenceli, kültürlü, her konudan konuşabilen, esprili erkeklerdir. ama ne zaman ki iş flörte veya ilişkiye dönse, birbirimize giriyoruz. star ışığımız çakışıyor zaar. romantik ilişki söz konusu olduğunda bu kadar beni yoran bir erkek yok ya. mın mın mın mın onu beğenmez, bunu sevmez, orası öyledir, neden öyle yapmışsındır, asla alttan almaz, hep kendisi haklıdır, en çok kendisi biliyordur ve en iyisi odur. gerçekten empati yetenekleri yoktur ve diğer süslülerin dediği gibi (gbkz: silent treatment) ustasıdırlar. bir başak olarak benim de silent treatment'ta bronz madalyam olduğu için genelde ilk anlaşmazlıkta tüm köprüler yakılır, her şey biter bu erkeklerle. 6 ay sonra tenha bir sokakta karşılaştığımızda ise duygularını gizleme skill'ini kullanarak karşılıklı olarak espriler yapar, cıvıl cıvıl konuşur, ama sonrasında sessizliğe tam gaz devam ederiz. müthiş toksik.

  ayrıca, dışa dönük gözükseler bile aslında içine kapanık insanlardır. kendilerine ait, özel ve ne yaptıklarının hesabını vermedikleri zamanları vardır. bu zamanlarda kâh ev temizliyor, kâh duvarlara bakıp düşünüyor, kâh sigara yakıp ağaçları izliyorlardır, ama asla kimsenin o zamana müdahale etmesine izin vermezler. her gün deli dürtmüş gibi gezmeyi sevmezler, en azından akşamına evlerine dönüp pillerini şarj etmeyi isterler. bunu yapamadıkça da aksileşir, duygusal olarak uzaklaşırlar. bir başak erkeğiyle 1 hafta tatile gitmekten daha korkunç bir şey düşünemiyorum (gizlinot: swh). "hayatım ben (gbkz: amipli dizanteri) oldum, bi' 2 saat odaya gelme" diye yalan uydurup, yalnızlığın tadını çıkarmak isteyebilirler veya 2. günün sonunda suskunlaşıp uzakları izlemeyi, uyuyor taklidi yapıp kafalarını dinlemeyi tercih ederler. bildiğin yabani ayol bu.

  başaklar için hava gibi davranan toprak burcudur derler. erkeklerinde bunun etkisini dibine kadar yaşarsınız. bir dolu farklı özelliği vardır. bugün yaptığını yarın yapmaz, 2 saat önceki ruh haliyle şimdiki birbirini tutmaz, ama bir yandan da hemen hemen aynı insan kalabilmeyi başarırlar.

  velhasıl, bol sabır ve hafif doz antidepresan gerektiren erkeklerdir. çok umursarsanız kafayı yersiniz. kötü kötü ederler insanı.

  edit: işbu girdi kuyruk acısı içermektedir (gizlinot: böhügğgügğğ). tatlışları da vardır tabi canım.

  16 ağustos 14:51 16 ağustos 15:02

  48. gönül işlerinden tamamen elimi eteğimi çekme isteği uyandıran erkek.

  bir kere inanılmaz ketum. ağzından hiçbir laf alamıyorsunuz, öyle mi oldu böyle mi oldu diye kendinizi yemeniz muhtemel.

  silent treatment dediğimiz olay en sevdiği şeydir. siz sorunları konuşarak çözmek istersiniz ama beyefendinin huzurunu kaçırmaya nasıl cürret etmişsinizdir, sizi konuşmayarak cezalandırır.

  aşırı dengesizdir. ne istediğini bilemez, eğer siz buna son noktayı koymazsanız duygularınızla oynar durur.

  kendi akıl ve ruh sağlığınız için uzak durunuz.

  16 ağustos 03:07

  47. Çok sıkmayın zora hiç gelemezler

  15 ağustos 22:20

  46. basak burcu erkeği çok yakın bir arkadaşım vardı ve benciller. her şeyi isteyip hiçbir şey vermezler. en basit şeye bile anlayış isterler ama size gelince annenizin hastalığından kaynaklı çıkan bi sorunda "iyi de banane?" diyebilirler. ikizler burcu erkeği bunun yanında hiçbir şey.

  15 ağustos 19:38

  45. (yazar: bizmutlugözler)

  imzamı atarım söylediklerinize, sanki aynı insanı tanımışız.

  üste çıkma konusunda bu kadar başarılı olan bir adam tanımadım, mahcubiyet asla yok. aşırı rahat, duygusuz, pişkin. yatakta basılsa seni suçlar o derece psikopat. ben ilişkiye başlamadan önce başak erkeğiyle ilgili çok şey okumuş, 'yok canım o kadar da değildir' demiştim. tam olarak o kadarmış, cidden türünün nadide örneklerinden.

  8 haziran 12:03 8 haziran 12:04

  44. allah yazdıysa bozsun deli eder insanı de li sonra da bir şey yapmamış gibi davranır

  2 haziran 21:51 16 ağustos 11:33

  43. Baş belası..

  Karşısındaki kadının mükemmel olmasını ister, okey temizdir düzenlidir titizdir. Buraya kadar her şey normal. Ama sizde herhangi bir ufak kusur görsün, dünyayı dar eder. Düşünmez, direk ağzına geleni söyler. Acaba üzülür mü? Diye bir düşüncesi asla yoktur. Her şeyi kendi bilir, en iyisini kendi yapar.

  Ben ikizler burcuyum, kendime kurban olurum o derece

  24 mayıs 11:39