sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (108)
 • medya (0)

108. az önce şibumi ile ilgili yeni videosunu izledim, ağzım bir karış açık olarak. kestiği roller, tripleri, ego patlamaları, o dik dik cümleleriyle çok süper bir şey söylediğini sanması, ''ben oldum'' hissiyatı o kadar fazlaydı ki 3-4 sene sonra piyasadan silindiğinde ne yapacak çok merak ediyorum. 

14 şubat 19:49 14 şubat 20:03

107. Girdileri okurken onun o yüksek desibelli ses yonuyla okumaktan kendimi alamıyorum. Hoşgeldin baş ağrısı. 

7 şubat 21:44

106. Ilk basta ilgi cekici bulmustum ama cok fazla tekrara dustugunu dusunuyorum ayrica sifir ozgunluk...

7 şubat 21:17

105. 44bin takipçili zamanlarından beri izlerim. o zamanlar bence daha bilgilendirici videolar çekiyordu. o dönem sürekli para mevzusu yapması birçok kişiyi rahatsız etse de beni hiç rahatsız etmezdi. hakettiğini düşünürdüm, öyle ki 100 bin olduğunda çok sevinmiştim. son zamanlarda içeriklerinin zayıf kaldığını ve eski samimiyetinin kalmadığını düşünüyorum. bir minimalistin bir günü videosunu izledim dün ama hayal kırıklığı oldu. sabah kalk, kahvaltı yap, video çek, eşini bekle, uygulama reklamı yap. bir gün bundan mı ibaret? minimalizm ile ilgisi ne anlamadım. minimalizme ilginiz varsa, daha önce de söyledim sadece minimalist 'i izlenesi buluyorum.

7 şubat 18:35

104. çok yalnız ve bunun kendi seçimi olduğuna, bunun harika bir şey olduğuna inanmak istiyor. sadece istiyor, inanmıyor, biz de inanmıyoruz. bu kadar sevgisizlik iyi bir şey değil başak, bir an önce o ekranı kapatıp, o evden çıkıp gerçek insanlarla karşılaşmanı dilerim.

ek olarak huysuz ve gecimsiz bir insan gibi geliyor bana, gercek dunyada tanissam arkadas olmak istemeyecegim bir insan, fakat youtube da ilgimi ceken videolarini izliyorum.

7 şubat 15:26 7 şubat 16:34

103. İlk keşfettiğimde youtube piyasasının genelinden farklı içerikler ürettiğini düşünüp kendisine bir sempati beslemiş, bir süre her attığı videoyu izlemiştim. Eleştirdiğim bazı noktaları olsa da (aşırı paragöz olması, çok hızlı ve yutarak konuşması) o kadar kusur kadı kızında da olur diyerek izlemeye devam ettim. Sonra bazı şeyler bana batmaya başladı. Burada daha önceden de yazıldığı gibi netflix içeriklerini sanki kendi fikriymişçesine anlatması, bir şeyden bahsederken sanki amerika'yı yeniden keşfetmiş gibi gizemli gizemli, gereksiz vurgulamalı konuşması vesaire. En çok da youtube gibi kapitalizmi iliklerimize kadar hissettiğimiz bir platformda kapitalizm eleştirisi yapması, büyük markaların pazarlama stratejilerini anlatması bana komik geliyor :d bunları artık bilmeyen var mı gerçekten ya? sonra, marie kondo yöntemini hayata geçireceğim diye aynı evi paylaştığın insanın fikrini sormadan onun eşyalarını atması gerçekten çok büyük bir saygısızlık ve eşinin de söylediği gibi diktatörlük. Zaten eşinin de videoda çok sinirlendiğini görebiliyoruz. Şu son attığı minimalistin bir günü videosu ise tam bir komediydi. Minimalizmden kastı yapılan işten de tasarrufsa evet, epey minimal bir günü var. Bence video çekmesi dışında bir ev hanımının bir gününden farklı değil. Kalk, kahvaltı yap, günlük işleri hallet ve eşini bekle. Bunun minimalizmle olan bağlantısını çözebilenler lütfen beni aydınlatabilir mi? Velhasıl, bu kadında bir olmamışlık, bir geç kalmışlık görüyorum. Tabii ki öğrenmenin, keşfetmenin, okumanın, izlemenin, anlatmanın yaşı yoktur ama inan ki söylediğin şeyler daha önceden onlarca kez söylendi başak, sakin ol.

7 şubat 12:50

102. kendisini sakin kalarak izlemek için muhtemelen video ayarlarından hızı 0.75'e ayarlamanız gerekli. bu kadar heyecanlanacak ne var anlamadım. gerçek hayatta böyle biriyle konuşsam herhalde bir süre bakakalırım.sonra derim ki iyi misin bir dur sakin ol. videolarını daraldığım için izleyemiyorum.

24 ocak 22:32 24 ocak 22:38

101. son 4-5 videosundaki tonlama ve vurgulamalarıyla (!) beni bile kendisinden soğutmuş youtuber. bende de belli bir miktar da olsa konuşma problemleri bulunmakta, kendisini izleyemedikten sonra eğer benim konuşma şeklim en ufak bir şekilde onunkine benziyorsa diye diksiyon kursuna gitmeye karar verdim.

24 ocak 10:29

100. Sex education hakkındaki videosuna 1 dakika dahi katlanamadığım youtuber. Bu kadar dramatize konuşmasına gerek var mı sahiden?

24 ocak 02:32

99. Sex Education dizisini bir anlatmış ki, yapımcıları dizinin reklamını o kadar yapmamıştır :) Başak'cım sakin ol, bu kadar abartmaya ne gerek var yahu.

24 ocak 02:20