yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (126)
  • medya (2)

  126. Bir jinekologla çektiği vajina temizliği, doğum kontrolü ve bence en önemlisi hpv'i konuştukları videoyu izlemenizi şiddetle tavsiye ederim. Soru cevapta hpv konusunda o kadar çok soru soruluyor ve o kadar kaygılanılıyor ki bence içiniz bir nebze olsun rahat eder.

  (link: https://youtu.be/9j_JFzFk5B8 )

  5 mart 19:51 5 mart 19:52

  125. Normalde youtuber filan izlemiyorum fakat çetin çetintaş'i izledigimden dolayı maruz kaldigim insan. Birlikte bir video çekmişler çok da yeni degil gerçi aman allahım o nasil bir konuşamamak. Zor dayandim bitene kadar. Kelimeleri telaffuz edemiyor, soru soramıyor. Onun olayi ne bunun olayi ne diyip duruyor, ya sen hic soru sormayi ogrenemedinmi. Konuşamayan bir insan nasil bu kadar takipçi yapar. El kol hareketleri, yaptığı yorumlar... Aşırı yorucu ve inanılmaz itici bir tip. takipcilerine sabır diliyorum.

  26 ocak 17:10

  124. Acayip sevimsiz. Hatta takip ettiğim youtube kanallarına konuk olunca o videoları bile izlemiyorum. Kendini çok dolu göstermeye çalışıyor ama konuştukça boşluğun sesi geliyor. 

  1 aralık 2020 23:12


  123. Hayatımda bu kız kadar boş bir balon görmedim. Hayır aşırı hareketleri var sanki aşmış gibi ama temeli yok.

  Son zamanlarda izlemiyorum ama izlediğim dönem Netflix türkiyede daha yeni yeni izleniyordu. Bu kızımız da netflix gibi popüleritenin beşiği olan, derinliksiz platformda her izlediği belgesel için "offf abii yaa baaam" diye video çekiyor. Ağzını doldura doldıra büyük nutuklar çekiyor. Ne popüler olmayan bir belgeselden ne de bir kitaptan bahsettiğini duydum. Tam bir ortalama öğle yemeklerinde çok kültürlüyüm temalı "off abii yaağ büyük oyunu görün" başlıklı nutuklar çeken beyaz yakalı örneği. 

  1 aralık 2020 22:14

  122. daha onceden ozellikle youtubeda onume cikip duran her actigimda ruhumun cekilmesine sebep olup 1 dakika dahi izleyemedigim kisidir. ruh emici gibi sanki bendeki izlenimi bu oldu

  1 aralık 2020 21:38

  121. seri boş yapabilen youtuber ancak yine de içeriklerini takip ediyorum, bu ne yaman çelişkidir...

  30 kasım 2020 22:03

  120. Yanlış hatırlamıyorsam bir videosunda kendisinin de kapitalist olduğu ve kapitalizmi sevdiği ile ilgili bir şey demişti(gizlinot: Yanlışım varsa düzeltin). Bu kadar para, para, para diyen birinden bunu duymanın beni şaşırtmaması gerekirdi aslında. Fakat şaşırmamın nedeni okuduğu, izlediği hatta bir de videolarını çektiği kitap ve belgesellerden hiçbir şey almamış oluşuna anlam verememem oldu. Sanki sırf izlemiş ya da okumuş olmak için izliyor ve okuyor gibi geldi açıkçası. Sonra da takipten çıktım zaten bir şey kaybettiğimi de düşünmüyorum. Dizi, film, kitap tavsiyesi veren kendisinden çok daha kaliteli kanallar varken kendisini overrated buluyorum.

  29 kasım 2020 22:26


  119. ben hiç merak sarmamıştım kendisine ve kanalına. akışta cilt bakımıyla ilgili videosuna rastlayınca kadar. çok hareketli ve en basit konularda bile fazlaca iştahlı bir anlatımı var, yoruyor insanı. ayrıca videonun girişinde evvelden yüzünü bile yıkama alışkanlığı olmadığından bahsetti ve cildinden memnun olmama hususuyla ilgili "işte bu konuda toplumun bakış açısını suçlayamıyoruz," gibisinden bir cümle kurdu. Kimi suçlayacağız acaba? Kadınların ciltlerinden ilerleyen yaşlarından bile bebek gibi olma performansı bekleyen toplum algısını suçlamazsak bireysel olarak kişiyi "bu senin sorunun" mentalitesiyle hedef almamız mı gerekiyor? ayrıca kendisi yüzünü bile yıkamazken başka bir şeyi suçlamasına gerek yokmuş zaten. dış görüntünün aşırı önemli olduğuyla ilgili bilgece sandığı tespitleri de yoruyor insanı.

  29 kasım 2020 21:13 29 kasım 2020 21:15

  118. Gayette her bilinçli Türk vatandaşı gibi Izmirli insanların acısına ortak olmuş, geçmiş olsun dileklerini iletmiş youtuber. ayrıca bugün sabah, kendi deyimiyle "yersiz ve anın ruhuna aykırı olduğu gerekçesiyle" video falan yayınlamamıştır.

  not: söz ettiğin video 6 7 ay öncesinde atılmış süslücüm.

  1 kasım 2020 00:49 1 kasım 2020 01:05

  117. İzmir depremi sonrası eğlenceli paylaşımlarına ve video yüklemeye devam eden, "depremdir olur" şeklindeki saçma sapan umarsız tavrıyla beni hayrete düşürmüş canlı. Çünkü insan diyemiyorum, insan olan acıyı paylaşır, hisseder, empati kurar en azından. Depremdir olur olmaya devam edecek desin lütfen enkaz altındaki yavrularının, eşlerinin, annelerinin babalarının çıkmasını bekleyen insanlara. Bakalım onlar ne cevap verecek bu iğrençliğe. (görsellere ekledim)

  1 kasım 2020 00:38