yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • medya (2)

  1. Ülkemizin en çok bütçe alan kurumlarından olman diyanet in fetvası.

  Evet başlığı yanlış okumadınız, gerçekten böyle diyorlar.

  hanefilere göre ise; babanın, kızını şehvetle öpmesi, kızına şehvetle sarılması durumunda, kızın annesi bu babaya haram olur. ancak bu tür sonuç doğuracak tutmanın, teni tenine değerek olması, ya da altının sıcaklığını iletecek kadar ince bir örtüden olması gerekir. kalın elbisesinden tutarak, ya da vücuduna bakıp düşünerek şehvet duymak, bu tür bir haramlık oluşturmaz. ayrıca kızın, 9 yaşından büyük olması gerekir. şehvet duymanın işareti, erkeğin organında bir uyanma, uyanıksa uyanışının artması, kadının da kalbinin heyecanla çarpmasıdır.

  (link: http://i.hizliresim.com/lv183X.png burda da linki )

  Çok tepki aldığı için siteden silmişler bunu. Aklım almıyor ya, gerçekten aklım almıyor. Gerçekten bu iğrenç durumu kılıfına uydurmuşlar, tabii diyememişler sapık yaratıklar diye, bir de açıklama yapmışlar yok kalın elbise olursa vücudunun şekli olursa bilmem ne. Yazarken elim titriyor gerçekten ben mi izole bir çevrede yaşıyorum yoksa gerçekten oluyor mu bunlar?

  Hintliler diyanetle aynı bütçeye sahipken adamlar uzaya uydu gönderip araştırma yapıyor. Biz ne yapıyoruz, bir baba kendi kızına "şehvetlenip" (diyanet bunun da açıklamasını yapmış sağ olsun erkekler için ereksiyon kadınlar için kalp hızlanması

  ) nikahı düşer mi bunu tartışıyoruz. O aldıkları vergiler haram olsun diyorum.

  Edit : diyanet olayı yalanlamış, ama sosyal medya gerçek olduğunu söylüyor, ben de onların yalancısıyım.

  http://www.diyanet.gov.tr/tr/icerik/basin-aciklamasi/29441

  8 ocak 2016 19:15 8 ocak 2016 19:19

  2. Sözde müslümansınız. Sizin gibi pislikler yüzünden din kirlendi gitti utanç duyuyorum böyle şeylerin konuşulduğu insanlarla aynı dinde olmaktan.

  8 ocak 2016 19:38

  3. inşallah bunu söyleyen ve böyle düşünen herkesin çükü kopar. inşallah acılı ve yavaş ölümleriniz olur. cehennemde ateşiniz bol olsun.

  8 ocak 2016 20:15


  4. hastalıklı beyinler, hastalıklı düşünceler üretir, en iyi örneği.

  8 ocak 2016 20:43

  5. (bkz: diyanet işlerini trollemek)

  8 ocak 2016 21:15

  6. bunun yalan olduğunu sanmıyorum çünkü diyanetin sayfasını şöyle bir tararsanız fetvaların kaynaklarının çoğunda ölen karılarınızla bilmem kaç saat içinde ilişkiye girebilirsiniz diye fetva çıkaran mısırlı hocaların olduğunu görürsünüz. yok buhariler yok imamı bilmem kimler mürşid aldıkları kaynaklara bak verdikleri fetvaya bak diyanet değil de islamdan soğutma merkezi (hoş ben tüm ortadoğuyu gördükçe soğuyorum günahlarını almayayım şimdi diyanet tek başına değil bu konuda). bir de gerçek islam bu değilciler var ama ben şu yaşıma geldim hala daha gerçek islam hangisi çözemedim. en çok bütçe ayrılan kurumlardan biri ve ben vergilerimin böyle çarçur edilmesinden rahatsızım biz vergisini veren vatandaşlar olarak belli haklara sahip olmalıyız diye düşünüyorum ama hukukçu olmadığım için bu haklarımı bilmiyorum keşke bu kurumun adam gibi çalışmasını sağlayacak yaptırımları bilseydim. geleceğim adına çok umutsuzum.. nasıl bir zamana denk geldi hayatımın en güzel olması gereken dönemleri, 13 senedir buhranlarla geçiyor (gizlinot: :()

  8 ocak 2016 21:26

  7. bu dinde bunu normal kabul ettirebilecek ayetler var elbet ki bu düşünceler üreyebiliyor,kaynaklandırılabiliyor. ama eşcinsellik kesinlikle haram. oldu canım.

  gerçek islam bu değilciler doluşur şimdi aman.

  8 ocak 2016 22:40


  8. midem bulandı, yorum bile yapamıyorum.

  8 ocak 2016 22:47

  9. hiç şaşırmadığım fetva. 'alo fetva' denilen müthiş(!) hizmet vatandaşların arayıp "şu caiz mi?" diye sorup cevap aldıkları birşey değil mi? soruyu birisi sormuş demek ki.. hırsızlık, yalan, hak yeme gibi her türlü günahı işleyip, tırnak keserken sünnet diye sağ işaret parmağından başlayan insanlarla dolu bu ülke. kızına hallenen baba da vardır, şaşırmadım.

  ayrıca; (bkz: dinden nasıl tiksindim)

  8 ocak 2016 23:22

  10. yeryüzünde başka kadın mı kalmamış dediğim. hoş yeryüzünde başka kadın kalmamış olsa ne olacak. adamların yapmaları gereken tek bir marifet var, o da şeylerini tutmak. onu bile yapamıyorlar ya.

  hayır bu fetva verilmemiş olsa da ne olacak ki. sanki din iman çok umrunda bir de soruyor utanmadan. ne kadınlar var babalarından, abilerinden hamile kalan. düşündükçe çıldırıyor insan.

  8 ocak 2016 23:31

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar