girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (333)
  • medya (3)

333. Babama saat 10 da denemem var dedim. Evden çıkıyordum haber verdim ve dedi ki 10:30 da beni ara. Babaaa nasıl arayayımmm??

11 kasım 10:35

332. Saçma sapan insanların lafına inanarak, doğrusunu sormadan kızına küsmesi, hatta bu küslüğü aylardır sürdürmesi, bu süre içinde hayatında sadece bir kez görebileceği, kızı için çok önemli olan bir etkinliğe vakti olduğu halde kızını cezalandırmak için katılmaması, evde oturmayı tercih etmesi. 

11 kasım 10:13

331. benden para istemesi.

10 kasım 17:51


330. Örümcekleri sevmesi. Çocukken örümceklerden korkardım, odamda falan görsem hemen çığlık atar babamı çağırırdım, o da örümceği öldürmeden yakalar balkona koyardı. Bir gün işe giderken beni de yanında götürdü, baktım masasında küçük bir örümcek dolaşıyor babam da görüyor ama hiç tepki vermiyor. Örümcek bir süre dosyaların defterlerin üzerinde dolaştı, monitöre tırmandı, kalemlikteki kalemlerden birine ağıyla tutunup sallandı durdu, bir ara ortadan kayboldu sonra geri geldi. Babama hiç rahatsız olmuyor musun diye sorunca dedi ki "yoo niye olayım? Arada sinek falan yakalayıp veriyorum yiyor, masama yuva yaptı işte bakıyorum ben ona" :D O güne kadar türlü evcil hayvan bakan ben hiç birinin örümcek sahiplenebileceğini düşünmemiştim, kim bana örümceklerden korkmam gerektiğini öğretmişti onu bile hatırlamıyordum hatta. O günden sonra ben de sevmeye başladım örümcekleri, bir daha asla örümcek öldürmemeye çok dikkat ettim. Bu olaydan yıllar sonra babam tatil yaptığımız bir yerdeki takı tezgahlarında mavi taşlı gümüş bir örümcek kolyesi görmüş, alıp bana getirdi, hala en sevdiğim kolyelerden biri, bir babanın kızına isterse örümcekleri bile sevdirebileceğinin simgesidir benim için. :3

10 kasım 06:08

329. Alakalı alakasız her söylenene ne alaka ya da nasıl yani gibi sorularla cevap vermesi.

+Baba yarın konsere gidiyoruz arkadaşlarla biraz gecikeceğim

-Ne alaka

10 kasım 01:26

328. Asla baba olamayışı.

10 kasım 00:08

327. müzik duyduğu an garip bi şekilde aniden dansa başlaması. hayır hareketler de o kadar değişik ki ayrı bi dans akımı olur sosyal meydaya düşse...

9 kasım 17:32


326. televizyonun karşısındaki koltukta, yatağında olmadığı kadar derinden uyuması :) kalk yatağına yat denildiğinde asla kalkmaması, hatta bazen koltukta sabahlaması. eve gelir gelmez üstünü dahi çıkarmadan direkt o koltuğa oturması. artık aralarında nasıl bir bağ var biz çözemedik :)

9 kasım 17:28

325. Sana kahve yapayım mı deyip “olur içerim” dediğimde “tamam hadi bize bir kahve yap o zaman” demesi. 

Ay yok film açmayın izlemem ben tv açın deyip, film ne kadar uzun olursa olsun sonuna kadar gözünü ayırmadan izlemesi hatta 2dk ara verdiğimizde bile hadi çabuk devam demesi.

9 kasım 17:24

324. ben düşünce gülerdi. küçüklüğümden beri bu böyle. şuan yine düşsem eminim yine güler.

9 kasım 16:37