yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • medya (0)

  1. koyun dedi, ateş dedi oradan bir baktık kot pantolon ve kaşa geldi hatta 5000 lira maaş alacak falan da dedi. sahi senin derdin ne amca? kotu motu bırak da bir açık açık söyle ağzında gevelemeden. etrafta okumuş, kendi ayakları üzerinde duran, araba kullanan, bir erkeğe muhtaç olmadan yaşamını sürdüren kadın görmeye tahammülün yok değil mi senin? mesele bu senin için babayı, dedeyi, koyunu falan karıştırma da söyle, yorma kendini hiç. kaldı ki biz koyun da değiliz, merak etme çobana da ihtiyacımız yok yani.

  yalnız öyle bir anlattı ki; ağaç nerde?

  balta kesti. balta nerde? suya düştü. su nerde? inek içti. inek nerde? dağa kaçtı. dağ nerde? yandı bitti kül oldu diyecek sandım bir an(gizlinot: gülüyoruz ağlanacak halimize ya neyse ).

  bu arada ödtü ne ya :d sesini de titretme öyle amca içim acıyor yani yapma nolur bol acılı emrah filmlerinden fırlama gibisin zaten (gizlinot: swh).

  23 eylül 2017 03:00

  2. "4 sene boyunca kot pantolonumla okula gittim fakat peşime herhangi bir erkek takılmadı, eşimle üniversitedeyken görücü usulü tanışıp evlendim ha bir de kaşlarımı da aldırmadım bu durumda benim annem ve babamın hükmü nedir?" diye sormak istediğim hoca.

  İşinize gelince kullanın Kuran'ı tabi. Madem Allah evlatlarının hesabını soracak ana babaya evlatlarına eziyet edenlere, sahip çıkmayanlara, evlat ayrımı yapanlara, küçücük çocuğuna babamın ayranı çok acıydı dedirtene, kendi kanı canı olan kızını hamile bırakana, cinayet zaten çok büyük bir günahken öz kızını namus diye öldürene ve bu cinayeti öz oğluna işletene de sormayacak mı? Bi vaazında bundan bahsetsene. Kadının kendini eğitmesi, kendi ayakları üstünde durması dolayısıyla artık bilinçli şekilde, kendine güvenerek daha akılcı bir şekilde çocuklar yetiştirmesine, aklını kullanmasına Kuran hangi ayetinde karşı çıkıyor. Onun karşı çıktığı şey kadın olsun erkek olsun insan dediğin varlığın aklını kullanmaması değil mi?

  İçinizdeki bu kadın düşmanlığı nerden geliyor Allah aşkına? Zor değil mi tüm ömrünüzü böyle bi nefretle geçirmek? Nefret dediğin öyle bi duygu ki zaman geçtikçe kalbin dolar taşar da artık fiziksel bi ağırlığa dönüşür. Bi ömür bu ağırlığı taşımak niye?

  Açık açık kızlarınızı üniversiteye göndermeyin deniyor vaazda. Ve bu adama uyup kızının hayatını karartacak potansiyelde bir sürü insan var. Olur da öyle bişey olursa o kızların vebali, günahı yeter zaten sana hoca kılıklı. O zaman debelen dur işte.

  23 eylül 2017 09:24 23 eylül 2017 09:27

  3. “Kutsal kitaplarda çokça adı geçen 'şeytan', gerçek dünyada size ahlak dersi veren bir yobazdan başka bir şey değildir."

  23 eylül 2017 09:43


  4. Ben böyle şeylerden çok sıkıldım, gerçekten. Şu girdiye vakit ayırdığımıza yazık. Yanlış anlamasın kimse eleştirilere katılıyorum tabi ki ama reklamın iyisi kötüsü olmaz hesabı bunlara yarıyor bu durum sanki. Her geçen gün yenisi çıkıyor. Ağzı olan internette. ben artık kaale almamaktan yanayım. Cidden sinirlerim bozuluyor.

  23 eylül 2017 11:22

  5. öfffff hem de yüzlerce erkeğin ortasına atıyor. (gizlinot: mühendislik fakültesi)

  23 eylül 2017 13:04

  6. iğrenç iğrenç iğrenç. daha nasıl ifade edebilirim bilmiyorum iğrenç mide bulandırıcı bir yaklaşım.

  bu tür konularda karşılaştırma yapmayı yanlış bulurum. yani falanca filan olayında sesinizi çıkarmadınız şimdi ne boş yapıyosunuz denmesini yanlış bulurum. ama bu tam da öyle bi olay kimse kusura bakmasın. ensar vakfı yurtlarında erkek çocuklar tecavüze tacize uğrarken içi bile titremeyen, bunu dile getiremeyen 46 kromozomlu birinin, çocuğunu okutan babalara kızınızı kot pantolonla okula nasıl gönderiyorsunuz nasıl onları ateşe atıyorsunuz derken sesi titriyor. o inandığınız dinin(gizlinot: onların inandığıyla benim kendi içimde yaşadığım huzur bulduğum şey aynı olamaz) ilk emri "oku"dur. erkekler okusun değildir. oku'dur sadece. kızlar da okuyacak sizlere inat odtüye boğaziçine gidip okuyacak siz geri kalmışlığınızla kalacaksınız öyle.

  ödleri kopuyor kadınlar erkekleri ekonomik olarak geçecek de erkeklere "muhtaç" kalmayacak diye. allah hiçbir kadını sizin gibi tek hücrelilere(gizlinot: tüm amiplerden özür diliyorum) muhtaç etmez inşallah.

  bu konuda konuşulacak dağlarca şey var ama kimsenin konuşmaya anlatmaya mecali kalmadı ben şahsen yoruldum bunlara açıklama yapmaktan. ne desen anlamıyorlar ya da anlamamış gibi yapıyorlar.

  bazı şeylerin sırf insanların tepkisini ölçmek için yapıldığını düşünüyorum. aynı 15 yıllık malum parti gibi zaman içinde ufak ufak değişiklikler yaptılar insanların tepkisini ölçtüler baktılar ki onları korkutacak tepkiler olmadı çığ gibi büyüttüler çağdışılıklarını. bu da aynen öyle. biz sesimizi çıkartıyoruz kendi çapımızda ama orada bulunan insanlardan biri bile çıkıp diyemedi mi be adam sen ne konusuyorsun diye? ben kızımı ne zorluklarla okuttum ne imkansızlıklarla dersanelere özel derslere gönderdim sırf kendi hayatını kursun kimseye muhtaç olmasın diye diyen çıkmadı mı? bunları düşünemeyen insanlar mı vaaz dinliyorlar güya aydınlanmak için?

  çok karman çorman oldu ama umarım anlatabilmişimdir ne demek istediğimi. kendi adıma zor şartlarda okudum, üniversiteyi kazandım, her gün de pantolon giyiyorum babam bir gün olsun kızım bu ne kıyafetin demedi, allah zihin açıklığı versin diye uğurladı beni. ben anlamıyorum bu konuşan adamlar ne anlatmaya çalışıyorlar ne olsun istiyorlar.

  23 eylül 2017 15:13

  7. Kot giydiğimde peşime takılacak çomarın gerekirse suratına yumruğu geçirip yoluma devam ederim.ne babam ne abim ne kocam hiçbirinin himayesine, namus bekçiliğine ihtiyacım yok.onların en büyük karın ağrısı bu zaten.kızlar okuyacak kocasına muhtaç olmayacak sevindin mi diyor.tabiki sevinecek ne bekliyodun acaba allahın cezası! Allah gerçekten bunları kahretsin.rabbim akıl vermiş kullan diye eğer bunun gibilere uyup karısına kızına buna göre davranan baba da varsa allah ıslah etsin.

  Tanım: parazit

  23 eylül 2017 16:05 23 eylül 2017 16:06


  8. Sanırım (link: https://youtu.be/3XW1F-UjncI Yarı atletli amcanın) akrabası.

  24 eylül 2017 01:39

  9. (link: https://pbs.twimg.com/profile_images/451837574173040640/KTmOOvot.png Bkz)

  24 eylül 2017 13:08

  10. çocuklarını güüdülcek koyun olarak gören. uzuun uzun gereksiz ayrıntılarla dolu saçma benzetmeler yapan. bir kızın 18(!) yaşında kaş alıyor olmasının cehennemlik olduğunu kızların kot pantalon giyip podyumda yüürür gibi erkeklere baktırdığını iddia eden işi gücü camide toplanıp karı kız konuşmak olan bunu da dinin arkasına sığınarak yapan aciz bir insan evladı. ayrıca merak ettiğim şu abimiz üniversiteleri brazzers seti falan zannediyor galiba. işte ne demişler zikri neyse fikri o insanın diye. abimize daha az porno izleyip asosyallikten çıkıp reel hayata girmesini öğütlüyorum. yoksa bu asosyallikle anca izleyenlere malzeme olur.

  24 eylül 2017 15:51

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar