3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • oylar ()
  • medya (2)

18. Fena değil.altına üstüne çok bişeler sürerseniz pütür pütür dökülüyor. Benim için bi avene cleanance spf 50 değil.

14 ağustos 23:12

17. Evet ciltte beyaz bir tabaka bırakmıyor ama kesinlikle berbat bir ürün. Bir kere makyaj altına asla kullanamazsınız. Sürdükten yarım saat sonra soyulmaya başlıyor çünkü. Bıraktığı o pul pul doku sinir ediyor beni. Bunun yerine avene güneş ürünlerine bakabilirsiniz, o daha iyi bence. 

23 temmuz 10:34

16. medyadaki fotoğrafı gördükten sonra ambalajının değiştiğini düşündüğüm üründür. çünkü ben eklediğim görseldeki versiyonunu kullanıyorum ve farklı ürünler olduğunu sanmıyorum.

bir tüpü bitirmek üzereyim. bitirmek demişken önce o konuya değineyim, çok çabuk bitiyor. yapısı akışkan ve haliyle korumasından çalmamak için bol sürüyorum. tüpün içinde ne kadar kaldığı görünüyor.

beyaz bir tabaka bırakmıyor. zaten ürünün kendisi de bembeyaz değil. kırık beyaz, ekru gibi bir rengi var.

ciltte ağırlık yapmıyor. kolay emiliyor. üstüne makyaj yapmaya uygun.

en geç 1 saat sonra parlama yapmaya başlıyor. peçeteyi t bölgeme bastır-çek yaparak fazla yağı alıyorum.

akneye meyilli karma cildimde sivilce yapmadı. ama kullandığım 5 farklı marka güneş kremi içinde en iyisi değil. bereketsizliğinden dolayı bir daha bunu almayacağım.

ilgili medya:
1
13 haziran 01:32


15. Yağsız olmasına ragmen cok parlatıyor ve üstüne makyaj yapmaya çalışınca -emilmesini ne kadar beklersem bekleyeyim- yuzumden soyuluyor. Ciddi anlamda beğenmedim yarısına geldiğimde sinirlenip doa'nın gunes kremini aldim. Hem daha uygun fiyatli hem de daha memnun kaldim doadan. Şu an babe nin kizariklik karşıtı yüz temizleyicisini denemek istiyorum ama güneş kreminden ilallah ettikten sonra korkutuyor beni

18 mayıs 23:53

14. dry touch versiyonunu kullanıyorum, iflah olmaz bir yağlı cildim var, keşke tarif edebilsem.

bu ürünle o cildimin yağlanması geçti, sürdüğüm zaman yağlanmıyor asla.

sivilceye meğilli bir cildim var ama sivilce de çıkarmadı.

cildi çok güzel duru da gösteriyor.

daha ne isteyeyim ^^

19 nisan 2017 16:49

13. içinde yağ yoksa bu yüzümdeki neyy diye sordurtan krem. benim kupkuru çorak yüzümü yapyağlı yapmaktadır. vıcık vıcık. bitsin daha almam. hayvan deneyi yapmıyo görece temiz içerikli diye almıştım oysaki.

1 ağustos 2016 19:28

12. yazın yüksek spf içeren fondötenler yerine kullanılması daha doğru olan güneş kremi. tıpkı fondöten gibi üzerine pudra uygulayarak parlaklığı azaltabilirsiniz. yok ben asla parlaklık istemiyorum diyorsanız (bkz: dermatologic cosmetic laboratories) 'in güneş kremlerine bakabilirsiniz

27 mayıs 2016 16:59 30 mayıs 2016 13:45


11. çilli ve akneli cildimi çok iyi koruyan, sivilce yapmayan yaklaşık 1 yıldır kullandığım güneş kremim. göz çevreme de sürüyorum, bu bölgede de herhangi bir sorun yaşamadım. yüzde beyaz bir tabaka oluşturmuyor. ama, cildimin kuru bölgelerinde bile inanılmaz yağlı duruyor. sürünce hemen emiliyor ama o yağlı his kremin koruma etkisi geçene kadar geçmiyor. cidden yağlı gibi parlıyorsunuz, hafif bir parlamadan bahsetmiyorum. bu ürünün şehirde, makyaj altına vs. değil yazın sahilde, bu yağlı histen rahatsız olmayacağınız bir yerde kullanmaya daha uygun olduğunu düşünüyorum. indirimle 50 lira civarı bir fiyata almıştım.

5 mayıs 2016 16:29

10. karma cildime iyi gelen nemlendirici. Bugün elime geçtiği gibi kullandım.

Kıvamı çok iyi geldi. Sürerken zorlanmadım. vıcık vıcık değil normal bir nemlendirici kıvamındaydı, hatta daha ince. Bu yüzden kolayca yayılıyor. Yüzümde terlemeye neden olmadı ki çoğu kremde bunu yaşarım maalesef.

kokusu salatalığı andırıyor, salatalık kokulu ürünleri severim :)

Parlama yapıp yapmadığı konusuna bir şey diyemeyeceğim. Cildin doğal parlaklığını seviyorum ve parlama konusuna bu yüzden dikkat etmedim :>

5 mayıs 2016 16:07

9. oil-free olmayaşına kesinlikle katılıyorum. bundan 4 sene önce falan eczane bana testerını vermişti, o zaman çok güzel gelmişti, yağsız falan ama şu an roacutannelı cildime bile yağlı geldi.

Bir de benim kremim 2 fazlı gibi sanki yağı ayrıca da var böyle krem ve yağ tam homojen değil, acaba bu sorun sadece bende mi var?

28 temmuz 2015 21:09