yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • oylar (9)
  • medya (2)
  4

  28. roc'un güneş kremi yüzümde hiç abartısız 10 tane sivilce çıkarınca 50 tlye düşmüş olan bu güneş kremini söyledim. ilk kez babe'in ürününü kullanıyorum ve çok memnun kaldım. karma cildime çok iyi geldi, sadece evden çıkmadan sür çık yapamıyorum çünkü çok parlama yapıyor. onu çözebilirsem çok uzun süre dost olabiliriz.

  10 ağustos 15:06

  2

  27. Karma-kuru cildime yeterli gelmeyen güneş kremi. Oil-free güneş kremlerinin sürümü zaten zor oluyor ve altına da muhakkak ek bir nemlendirici istiyor. Gün içinde yenilemek lazım ancak yenilerken de kolay sürüm için ek nemlendirici gerekiyor. Değilse beyaz izler kalıyor. Bitince bir daha almayı düşünmüyorum.

  8 ağustos 09:05

  1

  26. Bugüne kadar kullandığım en kötü güneş koruyucu.

  Bir tek bende mi oldu bilmiyorum ama yüzüme sürdükten bı sure sonra kir gibi soyulmaya başlıyor. Ayrıca üzerine de asla makyaj kabul etmiyor, fondöten pul pul oluyor,inanılmaz rahatsız edici bı yapısı var.

  Koruması gayet iyi onun dışında. Yenileyen lekem olmadı kullandığım süre boyunca fakat, eksisi artısından fazla olduğundan tekrar almayı düşünmüyorum.

  18 nisan 13:27

  25. Birkaç haftadır kullanıyorum ve inanılmaz memnun kaldım. Öncelikle cildimin genel olarak bir sıkıntısı yok ama bünyem alerjik olduğu için cildim çoğu ürüne tepki verir ve yanaklarım pütür pütür olur. Güneş kremlerinde bu daha da fazla oluyor ve bıraktıkları o yağlı hissi sevmiyorum. Bu kremde bu tip sorunlar yaşamadım ve verdiğim paraya değdi. Ben bayağı beğendim. Bittikçe almayı düşünüyorum. Fakat en büyük eksisi yüzünüze elleyememeniz, yoksa pul pul dökülüyor. Makyaj üstü ya da altı ise kesinlikle kullanışlı değil.

  28 mart 14:26 10 temmuz 09:59

  24. Kalın yapısı olan bir güneş kremi. Yağlı olduğu için sivilcelenme yapıyor. Cilt üstünde beyaz bir şekilde kalıyor. Cilt kremi emmiyor.

  22 mart 15:30 24 mart 15:27

  23. maalesef sevemediğim bir ürün oldu. bundan önce darphinin güneş kremini kullandım ve çok yoğun geldiği için bu sefer yağsız daha hafif bir şey alayım dedim ama ne yazık kı bu ürün de oldukça ağır geldi. yağsız diyor ama sürdüğünüz an baya parıl parıl parlıyorsunuz. kuruya dönük karma bir cildim var ama bu parlaklık beni bile rahatsız etti. Ve nedenini bilmediğim bir şekilde bu ürünü temizlenmiş cildime sürmeme rağmen silgi gibi yüzümden ufalanarak dökülüyor sürekli, elimi her değdirdiğimde krem soyulmaya başlıyor. ne yaptıysam bu konuda çözüm bulamadım benim için bu kremden vazgeçmemi etkileyen neden bu oldu aslında. ne yazık kı bir daha tercih etmeyeceğim. Alacak olan süslülere tester olarak denemeden almamalarını tavsiye ediyorum.

  21 mart 23:30

  1

  22. Yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum, kullandıkça editleyeceğim. Eczanede %50 indirimli ürünlerin olduğu rafta görünce ihtiyacım varken almak istedim. Şimdiye kadar yüzümde sivilce ve parlama yapmadı bu açıdan memnunum ama nedense kuruyunca soyuluyor neden oluyor anlayamadım.

  Uzun zamandır kullanıyorum daha doğrusu kullanmaya çalışıyorum, yüzümden hala soyuluyor anlamadığım bir şekilde alıp paranıza yazık etmeyin.

  20 mart 12:39 8 nisan 17:14

  21. çok yağlı ve yoğun bir yapısı var, cildim yağlı olmamasına rağmen çok parlama yaptı. yazın kullanmaya hiç uygun bir ürün değil bence, pek beğenmedim ne yazık ki. 

  4 mart 15:49 11 nisan 11:20

  20. karma ciltli şahsımda sivilce yapan güneş kremidir.

  3 mart 21:46

  4

  19. Bir aydır kullanıyorum. Süt formunda ürünleri (mesela lrp anthelios xl güneş koruyucu) Sevmediğimden, biraz koyu kıvamlı olan bu ürünü aldım. Ürün beyaz renkli fakat yüze transfer olmuyor. gerçekten de oil free, sürerken yağlı gibi fakat kuruyunca çıplak ten gibi duruyor. Yağlıya dönük cildim var parlama yapmıyor. Koruması da çok iyi, kullanılan filtreler iyi.

  Gelelim eksi yönlerine, kuruduktan sonra soyulma yapıyor bazen. pütür pütür dökülüyor dokununca. Soyulacak güneş kreminden ne anladım ben. üzerine ten ürünü sürecekseniz önermem bu nedenle. Bir de sanırım bende komedonlara sebep oldu, içeriği de iyiydi oysa ki :/ 

  Bol güneşli günlerde henüz test etmedim, yaz gelince editlerim. Şimdilik puanım 8/10

  Yaz editi: şimdi severek kullanıyorum sivilcelenme yaptığını düşünmüyorum, gün içinde yağlanmıyor hiç bu bir artı. Soyulma özelliği devam ediyor ama elimi yüzüme götürmeyerek bu sorunu aştım artık.

  3 mart 21:39 26 mayıs 23:00