girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • medya (2)

21. Spf 50+ yağsız güneş kremini kullandığım marka.

Yaklaşık iki aydır bu ürünü kullanıyorum ve almak isteyenler ya da düşünenler için deneyimlerimi yazmak istedim.

ürün beyaz renkli ancak çok koyu kıvamlı değil. Uygulaması kolay. Hemen dağılıyor yüzde. Ama maalesef parlama yapıyor. Benim cildim karma ve t bölgesi yağlı. Bu kremi sürdüğümde tüm yüzüm parlıyor.

İkincisi, ürün yüzde emilmiyor. Kremi sürdükten bir saat sonra elinizi yüzünüzde gezdirdiğinizde böyle pütür pütür elinize geliyor krem.

Korumasına gelince, iki aydır her sabah, hiç aksatmadan kremi uyguladım. iki ay öncesi fotoğraflarıma bakıyorum ve yüzüm maalesef güneşten koyulaşmış. Kaz ayağı kırışıklıklarım da derinleşti maalesef.

Kısacası hiç memnun kalmadım. Tek artısı, makyaj altına güzel bir baz olması ve sivilce yapmaması oldu. Ama bir daha almam. Bitince roc markasının kırışıklık önleyici güneş kremini alıp deneyeceğim.

ilgili medya:
1
19 temmuz 12:10 19 temmuz 12:15

20. Yaklaşık 10 yıldır göz çevresi kremi, nemlendirici ve güneş koruyucusunu kullanıyorum. Benim karma ve hassas cildime çok iyi geldiğini, yatıştırdığını düşünüyorum. Seni seviyorum Babe!

30 mart 11:01

19. Yağlı ciltler için 50 koruma faktörlü matlaştırıcı güneş kremini aldım(yüz için olanı) Ancak yüzümde soyuluyor ve soyulan yeri aldıkça daha da beter oluyor. Bunun neyden kaynaklandığını bilen biri varsa aydınlatabilir mi lütfen :(

28 mart 15:08


18. fiyatına göre performansını çok düşük buluyorum. uzun yıllar boyunca ısrarla doktor önerdiği için duş jeli ve vücut kremini kullandım ama komedanlara çare olmadı. la roche, seaderm ve hatta bioderma dahi bundan iyi ki bioderma'yı bu açıdan pek sevmem aslında.

stop akn serisinden ise yıllar önce 100,00-tl'ye yüz nemlendiricisi alıp kullanmış ve verdiğim paraya acımıştım. yine la roche'un 50,00-tl'lik kremleri çok daha iyi aynı işe yarayan.

7 aralık 2017 16:16

17. bepanthene'im bittiği için bebek nemlendiricisini yüzüme kullanıyorum. fena ürün değil gibi ama parfümlü olması hiç hoşuma gitmedi.

6 aralık 2017 21:47

16. Stop akn serisini kullanmıştım -yüz yıkama jeli ve sebum dengeleyici kremiyle birlikte ancak yüzyıkama jeli fazla kuruttu cildimi temizliyor evet ama ciltteki sebumu tümüyle öldürdüğü için daha fazla yağlanmaya sebep oluyor la roche posay effeclara gecıs yaptım sonrasında cok menmunum ancak yukarıda baska bır suslude effecların yüzünü kuruttuğunu babenin cildine daha iyi geldiğini yazmış bilemedim belki kullandığı nemlendirici yanıltmıştır kendisini

10 şubat 2017 15:35

15. Pazartesi günü gittiğim cildiye doktorunun bana önerdiği marka. iki ürün önerdi, birisi yüz yıkama jeli (link: https://www.google.com.tr/search?q=babe+stop-akn+ar%C4%B1nd%C4%B1r%C4%B1c%C4%B1+y%C3%BCz+temizleme+jeli+200+ml&espv=2&biw=1366&bih=638&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjOi4GcgYPSAhUHcRQKHcrrAS8Q_AUIBigB#imgrc=DY8j8fKzZXO4vM: şu şekilde) diğeri ise peeling şeklinde bir krem o da (link: https://www.google.com.tr/search?q=babe+stop+akn+exfoliating+cream&espv=2&biw=1366&bih=638&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwigiJaggYPSAhWCwBQKHfH7DS8Q_AUIBigB#imgrc=a5UY6uNuHnyPbM: şu şekilde.)

İlk izlenim olarak memnunum. yüz yıkama jelinin kokusu beni rahatsız etmedi, aksine temizlik kokuyor. Peelingin kokusu ise daha güzel bence yüzümde bıraktığı hissi de sevdim, alnımdaki o pütürcükleri düzleştirdi sanki hoşuma gitti. daha önce yüz yıkama jeli olarak (link: https://www.google.com.tr/search?q=effacler+jel&espv=2&biw=1366&bih=638&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjY6IKhhIPSAhXMExoKHSuzD3QQ_AUIBigB#imgrc=_VIWHU4Mk1Q3FM: şunu) kullanıyordum fakat yüzümü çok kurutuyordu. Yağlıya dönük karma bir cilde sahibim. Fakat bu markanın yüz yıkama jeli yüzümü kurutmadı biraz gerdi sadece. Tek sıkıntısı pek köpürmüyor gibi, kıvamı çok koyu değil fazla sıvı. Eczanelerdeki fiyatları bence yüksek bu markanın, eğer almak isteyen süslüler varsa ben (bkz: dermoeczanem )i öneririm. Bu siteyle ilgili görüşlerim için (link: http://www.suslusozluk.net/n/556168/ tık.)

9 şubat 2017 15:43 9 şubat 2017 15:46


14. dermokozmetik bir marka. nemlendiricisini kullanmıştım çok memnun kaldım. sonra biodermayı alınca ara verdim ama biter bitmez gidip yine babe alıcam. tek dezavantajı gramajı diğer nemlendiricilere göre biraz az ama değer evet.

6 şubat 2017 14:00

13. Markanın 50+ güneş kremini kullanıyorum.Eczanede tavsiye etmişlerdi. Açıkçası bir güneş kreminin iyi olduğunu nasıl anlarım bilmiyorum. Sürünce yüzde beyazlık bırakmıyo bende mesela, cildim yağlı ve suan tedavi görüyorum bunu kullandığımda sivilce de yapmadı. İlaçlar çok kuruttuğunda yüzümü, bunu sürünce nemlendiriyor aynı zamanda. arkasında bütün cilt tipleri içindir ve pH 7.5 yazıyor. Kokusu da çok güzel bence ben çok seviyorum arko kremler var ya hani ona benziyor kokusu. Ama ne kadar iyidir ne kadar koruyodur pek bilemiyorum

6 şubat 2017 13:51

12. yaklaşık 2 3 aydır babe akn stop serisini kullanıyorum. temizleme jeli+tonik+nemlendirici.

ama fakat lakin hala ne bir yararını ne de bir zararını görmedim. Son derece nötr bir seri.

15 eylül 2016 21:46