babe

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • medya (1)

18. bepanthene'im bittiği için bebek nemlendiricisini yüzüme kullanıyorum. fena ürün değil gibi ama parfümlü olması hiç hoşuma gitmedi.

6 aralık 2017 21:47

17. Stop akn serisini kullanmıştım -yüz yıkama jeli ve sebum dengeleyici kremiyle birlikte ancak yüzyıkama jeli fazla kuruttu cildimi temizliyor evet ama ciltteki sebumu tümüyle öldürdüğü için daha fazla yağlanmaya sebep oluyor la roche posay effeclara gecıs yaptım sonrasında cok menmunum ancak yukarıda baska bır suslude effecların yüzünü kuruttuğunu babenin cildine daha iyi geldiğini yazmış bilemedim belki kullandığı nemlendirici yanıltmıştır kendisini

10 şubat 2017 15:35

16. Pazartesi günü gittiğim cildiye doktorunun bana önerdiği marka. iki ürün önerdi, birisi yüz yıkama jeli (link: https://www.google.com.tr/search?q=babe+stop-akn+ar%C4%B1nd%C4%B1r%C4%B1c%C4%B1+y%C3%BCz+temizleme+jeli+200+ml&espv=2&biw=1366&bih=638&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjOi4GcgYPSAhUHcRQKHcrrAS8Q_AUIBigB#imgrc=DY8j8fKzZXO4vM: şu şekilde) diğeri ise peeling şeklinde bir krem o da (link: https://www.google.com.tr/search?q=babe+stop+akn+exfoliating+cream&espv=2&biw=1366&bih=638&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwigiJaggYPSAhWCwBQKHfH7DS8Q_AUIBigB#imgrc=a5UY6uNuHnyPbM: şu şekilde.)

İlk izlenim olarak memnunum. yüz yıkama jelinin kokusu beni rahatsız etmedi, aksine temizlik kokuyor. Peelingin kokusu ise daha güzel bence yüzümde bıraktığı hissi de sevdim, alnımdaki o pütürcükleri düzleştirdi sanki hoşuma gitti. daha önce yüz yıkama jeli olarak (link: https://www.google.com.tr/search?q=effacler+jel&espv=2&biw=1366&bih=638&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjY6IKhhIPSAhXMExoKHSuzD3QQ_AUIBigB#imgrc=_VIWHU4Mk1Q3FM: şunu) kullanıyordum fakat yüzümü çok kurutuyordu. Yağlıya dönük karma bir cilde sahibim. Fakat bu markanın yüz yıkama jeli yüzümü kurutmadı biraz gerdi sadece. Tek sıkıntısı pek köpürmüyor gibi, kıvamı çok koyu değil fazla sıvı. Eczanelerdeki fiyatları bence yüksek bu markanın, eğer almak isteyen süslüler varsa ben (bkz: dermoeczanem )i öneririm. Bu siteyle ilgili görüşlerim için (link: http://www.suslusozluk.net/n/556168/ tık.)

9 şubat 2017 15:43 9 şubat 2017 15:46


15. dermokozmetik bir marka. nemlendiricisini kullanmıştım çok memnun kaldım. sonra biodermayı alınca ara verdim ama biter bitmez gidip yine babe alıcam. tek dezavantajı gramajı diğer nemlendiricilere göre biraz az ama değer evet.

6 şubat 2017 14:00

14. Markanın 50+ güneş kremini kullanıyorum.Eczanede tavsiye etmişlerdi. Açıkçası bir güneş kreminin iyi olduğunu nasıl anlarım bilmiyorum. Sürünce yüzde beyazlık bırakmıyo bende mesela, cildim yağlı ve suan tedavi görüyorum bunu kullandığımda sivilce de yapmadı. İlaçlar çok kuruttuğunda yüzümü, bunu sürünce nemlendiriyor aynı zamanda. arkasında bütün cilt tipleri içindir ve pH 7.5 yazıyor. Kokusu da çok güzel bence ben çok seviyorum arko kremler var ya hani ona benziyor kokusu. Ama ne kadar iyidir ne kadar koruyodur pek bilemiyorum

6 şubat 2017 13:51

13. yaklaşık 2 3 aydır babe akn stop serisini kullanıyorum. temizleme jeli+tonik+nemlendirici.

ama fakat lakin hala ne bir yararını ne de bir zararını görmedim. Son derece nötr bir seri.

15 eylül 2016 21:46

12. yüzüm karma ve hangi ürünü kullandıysam hiç faydası olmadı gün ortasında yüzüm yağlanıyordu. babe yüz temizleme jelini kullanıyorum.(link: http://http://www.dermokozmetik.com/babe-soothing-micellar-gel-temizleme-jeli.html bu) fazlasıyla memnunum öneriyorum kızlar. Şimdi duş jeli ve vücut sütünü kullanıyorum tek sorun duş jelinin kokusunu pek sevmedim

15 eylül 2016 21:38


11. sadece bu markanın yağlı ciltler için olan güneş kremini kullandım. onu da sevdim mi sevmedim mi anlayamadım açıkçası. evet tekrar almalıyım dedirtmedi ki başka bir ürününü denemeyi de düşünmüyorum bu sebeple.

11 eylül 2016 00:52

10. Cildiyeye son gidişimde alnımda sadece yazın beliren pütürcüklerden şikayet etmiştim. Yani böyle sivilce değil ama elimi alnıma sürünce pütür pütür elime geliyorlardı. Ayrıca açık ve kapalı komedonlardan ve siyah noktalarımdan da şikayetçiydim. Doktor Cildimin hava alamadığını ve doğru cilt bakım ürünleri ile hafifleyeceğini söyledi. Babe'nin stop akn serisinden yüz temizleme jeli, nem dengeleyici krem ve sebum dengeleyici maske önerdi. Yaklaşık 1 aydır temizleme jeli ve kremi hergün, maskeyi haftada bir kullanıyorum ve gayet memnunum. Alnımdaki pütürcükler söndü, sivilce izlerim hafifledi, aktif sivilcem de kalmadı. Şuan sadece göz altıma kapatıcı sürüp dışarı çıkabiliyorum. Tabi her ürün herkeste aynı etkiyi göstermeyecektir ama benim cildimin ihtiyacı olan şey tam olarak buymuş diyebilirim.

Ben zaten yağlı olan cildime nemlendirici kremin çok gereksiz olduğunu düşünmüştüm ama yanılmışım. temizleme Jelini kullandıktan sonra yüzüm geriliyor, kremi sürüyorum asla yağlı bir his bırakmadan nemlendiriyor,karma cildimin görünümünü dengelediğine de inanıyorum.

Fiyatları çok uçuk değil ama ucuz da sayılmazlar. Ben eczaneden bu üç ürünü 190 liraya aldım ama internette set halinde daha ucuza satılıyor sanırım. Güvenilir site bulursanız göz atabilirsiniz.

11 eylül 2016 00:38

9. dermotolog tavsiyesiyle 10 faktörlü nemlendiricisini aldım. kokusu çok güzel temiz temiz kokuyor. akneye meyilli cildimde sivilce vs de yapmadı. gel gelelim eczaneci bir dostumuz babe markasının pek iyi olmadığını reklamının çok yapıldığını ve kullanmayı bırakmamı söyledi. adını nette bile zor bulduğum salyangozlu bir nemlendirici önerdi bana.

(önerdiği nemlendiriciden çok memnun olduğum için babe'ye dönmeyi düşünmüyorum.)

10 eylül 2016 23:25