girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • medya (0)

28. çok şükür bu sene gözüm burnum akmıyor derken, bir kaç gündür kıpkırmızı bir suratla gezmemi sağlayan sevgili alerji. suratım hem kabardı, hem isilik gibi. hem de o kadar acıyor ki, dün dokunamadım. suratımda tüp patladı diye acile koşsam yadırgamazlar. aklıma dolaptaki salatalık jelini sürmek geldi de biraz rahatladım. mahvettin beni penceremin önündeki ağaç.

16 nisan 13:21

27. Size şöyle anlatayım; güzel bir bahar günü arkadaşlarınızla piknik yapmaya gidersiniz. Börtü böcek, yeşillik içerisinde herkes huzur dolarken siz, hapşırmaktan helak olmaya başlarsınız. Biraz açılayım, anın tadını çıkarayım, arkadaşlarla muhabbet edeyim derken burnunuz akmaya başlar ve peçeteler önünüzde dağ oluşturmuştur. Onu da bir şekilde atlatsanız da peçetelerin burnunuzda bıraktığı kırmızılıktan, konuşurken damağınızın kaşınması durumundan, gözlerinizin bazen yanması, kızarması, kaşınması halinden oldukça sıkılırsınız. Piknik bile eziyet haline gelir. Yaşam kalitesini düşüren bu şeye artık tahammülüm kalmadı. :(

7 nisan 13:55

26. (bkz: çörekotu yağı) hapına abanmamla etkisini daha az hissettiğim alerji. Gerçekten işe yarıyormuş.

7 nisan 13:38


25. (link: http://2.bp.blogspot.com/-5OWfjdTGF5s/UpozZUmG-DI/AAAAAAAAAEU/XwQsba2xqsg/s1600/yıkılmadım-ayaktayım.jpg bahar gelince ben)

7 nisan 12:47

24. bende daha çok burun alerjisi olarak baş gösteriyor. sabah tıkanmalar mı dersin kaşıntı mı dersin. saman nezlesi gibi bi haller geliyor ama sadece burnuma. doktor sprey, hap falan vermişti ama bitince tekrar başa dönüyor malesef:( bir de inanılmaz bir halsizlik, uyku hali alıyor ki beni bir hafta uyusam anca dinlenirim sanki.

6 nisan 13:50

23. (bkz: ventolin)(bkz: aerius)(bkz: nasonex)

(bkz: i demand a trial by combat)

6 nisan 10:30

22. insanı hayattan bezdirendir. geldi yine tipini... dediğimdir. Kızaran, kaşınan ve kanlı gözler, sürekli akan ve tıkanık bir burun, hapşırmaktan yorgun düşmüş bir ben. baharda açık havada ve yeşillik yerlerde geçirilen zamanı insana zindan eder. alerjimin fazla olduğu dönemde aerius falan da kesmiyor beni maalesef. kendimi bildim bileli bu alerji ile yaşıyorum nisan-mayıs aylarında gerçekten zorluyor. son olarak bunu sadece çeken bilir diyorum ve alerjisi olan süslülerime hazirana kadar başarılar diliyorum.

6 nisan 08:54


21. cirrus nerdesin? neden reçetelisinnn??

5 nisan 18:00

20. minik mavi hapları bana sevdiren alerji...aeriusu yani :>

yoksa bayılacak gibi oluyorum

5 nisan 17:53

19. Seni sana rağmen seviyorum dedirtir

5 nisan 15:50