yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • medya (3)

  20. Hayalini kurduğum koreli kadınların ve selena gomezin sahip olduğu saçtır bence.Kırıksız,sağlıklı,güçlü,parlak mümkünse kabarmayan o saç işte

  25 ocak 02:22

  19. Ezgi fındık ve eda kurt'un saçları benim için. Uzun, gür, sağlıklı ve aşırı parlak ikisinin de saçları, bayılıyorum. Eda kullandığı ürünleri paylaştığı için takip edip ben de deniyorum çoğunu da beğendim. ezgi eskiden sarışınmış. Boyadan kurtulup nasıl böyle uzattı saçlarını keşke açıklasa. Ben de yıllarca açıcı işlem görmüş mahvolmuş saçlarımı kendi rengine döndürdüm ama uzatmak yıllarımı alacak sanırım

  21 temmuz 2020 01:15

  18. Bakımlı olduğunu düşündüğüm saçlarımı medyaya ekledim süslüler saç bakım rutinimi de ekleyeceğim :))  (gizlinot: Saçımı bir türlü kendim çekemediğim için kuaförde çekilen bir videoyu ekliyorum burda sadece saçlarımda fön işlemi var onun dışında hiçbir işlem yok <3)  (link: https://www.instagram.com/p/ByKNClWhT4g/?igshid=1a28nrj6l0td3 Video)

  ilgili medya:
  1
  3 mayıs 2020 21:21 3 mayıs 2020 21:22


  17. Çoğu arkadaşım saçımı bakımlı buluyor açıkcası ben pek beğenmiyorum .onların lafına uyarak bakımlı bulacak süslüler için anlatmak istedim .genelde çevrem ne yaptığımı soruyor ,fotoğraf yüklemeye çalıştım bazı süslüler fotoğrafın gözükmediğini söyledi medyaya koyacağım . ne kadar belli olur bilmiyorum bazılarında kaymış çünkü videolardan ss aldım efekt olmadan kusura bakmayın .öncelikle süslüler

   1.Ben bitkisel şampuan kullanmaya özen gösteriyorum. sls içermeyen vb saç uçlarıma serum sürüyorum ,krem maske uygulamıyorum .saç diplerini tıkayıp saç dökülmesine neden oluyorlar .

  2.Daha önce saçlarımı sarı yapmıştım ,inanın süslüler koyu saçtan açılınca  yanmasa bile korkunç şekilde kuru çıtır çıtır duruyor istediğiniz bakımları yapın .ne toni guylar vb kullandım .Ezgi Fındık’ın saçları çok güzel dediğiniz gibi ama bilen bilir eski sarı saçlı haliyle o kadar bakımlı durmazdı .o yüzden renk daima bakımlı gösterir, özellikle bruslightlı saçlar.

   3.düz saç yerine maşalı saç kullanmak maşalı saç kırıkları yıpranıklıkları nedense belli etmiyor gibi geliyor .

  4.kırıklarınızı aldırmak kestirmek  

  (Çok mesaj geldi kullandığım ürünleri soran.ürünler değişiyor arkadaşlar indirimde ne varsa onu alıyorum. genellikle urban care,tresan,ogx vb. Serum da değişiyor genel olarak ogx ,urban care,elseve kullanıyorum.)

  ilgili medya:
  1
  17 nisan 2020 22:47 10 haziran 2020 02:47

  16. bakımlı saç dendiğinde benim aklıma rengiyle, duruşu ve hacmiyle bir bütün olarak geliyor. böyle parlaklığıyla gözlere bayram ettiren.

   belli başlı bakımlarla; kuaförde yapılan keratinler olsun botokslar olsun ya da doğal yağlarla olsun saçları bakımlı hale getirmek mümkünmüş, mümkünmüş diyorum çünkü benim saçlarıma yaptırdığım bütün bakımlar hiçbir işe yaramadan gözlerimin önünden bir yıldız gibi kayıp gitti. bunların yanında doğru bir kesimle ve şekillendirmeyle de bakımlı görünüşü sağlamak mümkün.

  özetle imrendiğim saçtır. (gizlinot: lanabanana burada ağlıyor)

  17 nisan 2020 21:13

  15. Doğru ürünleri düzenli kullanımda elde edilebilecek saçtır.

  Yataktan kalktığınız gibi parlak ve kıvırcıkları bozulmamış saçlar hayal değil. İki yıllık zorlu süreç sonunda kavuştuğum için rahatça söyleyebilirim. Kuru, kıvırcık, seyrek, aşırı dökülen ve düzenli boya yaptığınız saçlarınız bile sağlıkla ışıldaması mümkün. Elbette kötü günleri de oluyor ama o kadar ender olmaya başladı ki.

  17 nisan 2020 12:26

  14. dökülmeyen gür duran parlak ve yumuşak saçlar bana bakımlı gözükür. ezgi fındık isimli youtuberın saçlarını geçen arkadaşım gösterdi ve şok oldum. çok güzel parlıyorlar. merve özkaynağın saçları da çok bakımlı nazar değmesin

  16 nisan 2020 23:56


  13. insanın bir anda özgüvenini tazeleyen saçtır. sayesinde tüm gün güzel ve havalı geçer.

  8 ocak 2019 10:30

  12. saçlarım yapısından dolayı bakımlı olamıyor. şöyle; ince telli kıvırcık saçlarım var, en sevmediğim özelliği hacimsizliği. ancak ürün (maske, yağ vs.) kullanıp hacim vermeye çalıştığımda da saç fazla ürünü kaldırmıyor. bir nevi yoruluyor.

  ince telli olduğu için belli bir uzunluğa gelebiliyor anca. ne yapsam da uzatamadım çünkü saç telim kalitesiz.

  dolayısıyla saçın belli bir kapasitesi oluyor ve anca o kapasite içinde belli bir bakım seviyesine gelebiliyor. bunu anladığımdan beri pek para dökmüyorum saç bakımına.

  8 ocak 2019 10:06 ed.8 ocak 2019 11:10

  11. Kesinlikle kırık olmayandır. Eğer boya varsa dibi çıkmamış, rengi sarıysa yeşilleşmemiş, Solgun durmayan saçtır benim için. Gerçekten saçta boya varsa boyandıktan sonraki bakımın çok önemli olduğunu düşünüyorum. Sadece boyatmakla bitmiyor iş. Renk koruyucu şampuanlarla yıkanıp, bakım kremleriyle ve yağlarla saçın nemlendirilmesi gerekiyor. Boyanan saç daha zor taranıyor. Eğer saçımı nemlendirmezsem mat ve çirkin gözüküyor. Birkaç ay öncesine kadar saçımda boya yoktu. Radikal bir değişim istemiyordum ama bir renk gerektiğini düşünüyordum ve sunlight işlemi yaptırdım. Boyayı yapan kişinin tecrübesi, kullandığı boya, sonrasında yaptığı cila işlemi ve sizin evde yapacağınız bakımlar çok önemli. bilmiyorum bir daha boyatır mıyım? Şampuanı ayrı masraf, tekrar boyanması ayrı masraf, saçımı tararken eziyet çekmem ayrı dert.

  8 ocak 2019 05:30 8 ocak 2019 05:31