sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (27)
 • medya (0)

27. soru-cevap'taki "hadi burçlara gömelim" sorusu altında bir süslü bu erkekler hakkında, dışarıdan mükemmel naif ve romantik gözükmesine rağmen, evde sizi yatağa bağlayıp üstünüze erimiş mum dökme kapasitesine sahip demişti. tamamen katılıyorum. tezatların erkeğidir balık burcu erkeği. yeri gelir insanı yıvış yıvış bir duygusallıkla bayar, yeri gelir maç izlemek için sizi eker. bazen gel dersin, önüne dünyaları serer, evinden alır, hesapları öder, lafını tartarak konuşur, hassas ve kibar yaklaşır, aynı günün akşamına da aniden dudaklarınıza yapışır, kalitesiz kalitesiz 'bizim ev boş' imaları yapar. insanı dumurlara sürükleyen erkeklerdir.

ben balık burcu erkeğini mükemmel bir doğu-batı sentezi olarak görüyorum. dışarıdan bakarsan norveç, içeriden bakarsan kütahya aslında. (gizlinot: swh)

gerçekten değişik adamlar bunlar. mesela bir tanesi snobların snobu beni bile bayacak kadar çok enteldi. ben biraz dan dun konuşan, lafını esirgemeyen birisiyim. bu yanımda her lafıma dikkat ediyor, önceden x demişken sonra neden y dediğimi soruyor, hafiften kendimle, onunla veya ortadaki durumla alay edecek olsam önce gülüp, sonra "gerçekten böyle hissediyor musun bir parça? kusura bakma eğer seni kötü hissettirdiysem" diyordu. ama 10dk sonra aniden elini kalçama atması veya arabaya biner binmez bacağımı ellemesi gibi şoke edici şeyler de yapıyordu (gizlinot: bu sırada ilişkimiz vardı, sıkıntı yok yani). ya ahahah 10 dk önce duygularımı soran adam, nasıl aniden bana hiç sormadan lönk diye elini atar? nasııııııl??!?!? 24 saatimiz de böyle geçiyor haa... sürekli kızgın kumlardan serin sulara, sonra serin sulardan kızgın kumlara, bir uçtan öteki uca değişip duruyorlar. bardak gibi çatlamama ramak kalmıştı. gerçi ben de ruh hali sürekli değişen bir başağım, o yüzden kendimdeki dengesizliği başkasında görmek rahatsız etmiş olabilir.

25 aralık 2018 23:44

26. Yavaş, duygusal ve küçük dağları ben yarattım bencilliğiyle ömür geçirmeye çalışırlar.

Çalışma hayatları başarılarla doludur.

Flört etmeti severler fakat kısıtlanmaktan hoşlanmazlar. Karamsarlıkta üstlerine yoktur. Gizemli kutu gibi olmayı severler. Pek konuşkan ya da girişken değildirler. Kibir en belirgin özelliklerindendir.

İlişkide fuckbuddy olmayı ya da ilişkiye bu şekilde başlayıp akışında ne olacağını görmeye bayılırlar. 

8 aydır bir ikizler burcu olarak bunları gözlemledim. Çok süper olduklarını söyleyemem ama bir albenileri oluyor bence

25 kasım 2018 20:33

25. hanımcılar. sevdikleri için yapamayacağı fedakarlık yok. sevgilerini de içlerinde yaşarlar. dünyanın en iyi abisidir balık burcu erkeği.

4 temmuz 2018 10:19 4 temmuz 2018 12:13

24. Ağlarlar

4 temmuz 2018 10:11

23. Bi hafta önce ayrıldık kendisiyle.Kızlar uzak durun mümkünse.3 yılımı yedi hayvanoğluhayvan

4 temmuz 2018 09:59

22. Bizimkisi bir balık-balık ilişkisi. Genelde karşılıklı kanser ediyoruz birbirimizi ama çok merhametli duygusal romantik ve kültürlüdür sevdiceğim. İlişkide kimine göre iç bayıcı olabiliyorlar ama içlerinde kötülük olduğunu düşünmüyorum sadece bazen lafın sonu nereye gider bilemiyorlar. Sanata edebiyata gerçekten çok ilgi gösterirler. Arkadaşlıkta iyidirler.

Not: 1 yılı devirdik.

Edit: 2. Yıla 2 ay kala ayrildik :/

15 haziran 2018 00:26 22 mart 15:39

21. Yengeç burcuyum, normalde su grubu iyi anlaşılır falan sanarken aman aman evlerden uzak durumuna geldim. Benimki mi öyle denk geldi bilmiyorum ama bir kompleks hali, kendini ağırdan satma tavrı, hayatıma alır mıyım almaz mıyım belli olmaz durumu, canı isteyince gelip canı isteyince gidebileceğini sanması, sorunluyum karanlık yanlarım var imaları vs. Altta bir yazarımız flörtü dünyamı yıktı yazmış, sonuna kadar katılıyorum

13 haziran 2018 21:41

20. koç burcu erkeği ile beraber en aşık olunası ama en nefret edilesi erkeklerde şampiyonluk için yarışmaktadırlar...

16 nisan 2018 19:06

19. Hayatımda beni en çok kıran ve üzen iki erkek de balıktı. İkisi de birbirlerine o kadar çok benziyorlardır ki...

Genelde soğuk oluyorlar. Ben hiç duygusal oldukları anları görmedim. Biraz sığ düşünceliydi benim tanıdıklarım. Ha bir de böyle çok samimi olunmuyor bu erkeklerle. Her zaman bir mesafe oluyor. 

16 nisan 2018 11:31

18. Ben ikizler o balık. Sebebi neydi ki?

Kopamıyoruz da, ne seninle ne sensiz modundayız..

19 mart 2018 03:16