yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (29)
  • medya (0)

  29. Yazılan birkaç entry e katılıyorum 5 senedir birlikteyiz kesinlikle hanımcı. İkili ilişkiler konusunda kesinlikle karşısındakinin düşüncelerine önem veriyor. Kalbimi kırmaz hiç. Küçük sürprizler yapar sürekli. Mesela durduk yere sana çilek aldım der getirir yada şu t-shirt ü çok beğendim sana aldım der bir anda. Yükseleni de terazi bu arada. Ama dışarıya karşı göstermek istemez bu huyunu. Bide en sevdiğim yanı zor durumlarda hep yanınızda olması hele hasta olayım yani dört döner. Sinir olduğum özellikleri ise egoist, kendini beğenmiş ve çıkarcıdır, çıkarı olmadan bi iş yapmaz, inatçıdır dargınlıkta asla ilk adımı atmaz, takıntılıdır herşeye dikkat eder kadın gibi ince eler. Yinede bence + yönleri ağır basar.

  24 mayıs 20:06

  28. şeytan tüyü var bunlarda şeytan tüyü. ne yapıp edip bir şekilde kadınları kendilerine çekiyorlar ama nasıl veya neden çekildiklerini kadınlar anlayamıyor. tanıdığım hiçbir balık erkeği kültürlü ya da zeki değildi. geneli yakışıklıydı o ayrı. hislerinden kendileri de emin olamıyorlar. bir gün size çok aşıkken ertesi gün size gıcık oluyorlar. ilişkiniz vardı ve sizden ayrılıyor mu? ilişki düzelecek mi bana geri dönecek mi diye hiç düşünmeyin. balık erkeği her zaman açık kapı bırakır. “şimdi gidiyorum ama yarın geri dönebilirim belki de yarın geri dönmem haftaya ya da seneye dönerim. bir şekilde dönerim ya sen kafana takma bekle böyle.” diyerek gider adeta. bir de ben balık erkeği kadar kendini komik sanan ama komik olmayan erkek görmedim

  21 mart 00:31

  27. hiç duygusal gibi görünmeyenini ama içten içe aşırı alıngan olan bir tanesini tanıdım.gayet kıskançtırlar bunu belli etmeyi sevmezler ama hal hareketlerinden anlarsınız.içe kapanık,duygularını dışa vurmayan;bence çok çekici ama bir o kadar da zor erkeklerdir.gizliliğe bayılırlar ve egoları yüksektir.

  1 şubat 19:05 1 şubat 19:06

  26. soru-cevap'taki "hadi burçlara gömelim" sorusu altında bir süslü bu erkekler hakkında, dışarıdan mükemmel naif ve romantik gözükmesine rağmen, evde sizi yatağa bağlayıp üstünüze erimiş mum dökme kapasitesine sahip demişti. tamamen katılıyorum. tezatların erkeğidir balık burcu erkeği. yeri gelir insanı yıvış yıvış bir duygusallıkla bayar, yeri gelir maç izlemek için sizi eker. bazen gel dersin, önüne dünyaları serer, evinden alır, hesapları öder, lafını tartarak konuşur, hassas ve kibar yaklaşır, aynı günün akşamına da aniden dudaklarınıza yapışır, kalitesiz kalitesiz 'bizim ev boş' imaları yapar. insanı dumurlara sürükleyen erkeklerdir.

  ben balık burcu erkeğini mükemmel bir doğu-batı sentezi olarak görüyorum. dışarıdan bakarsan norveç, içeriden bakarsan kütahya aslında. (gizlinot: swh)

  gerçekten değişik adamlar bunlar. mesela bir tanesi snobların snobu beni bile bayacak kadar çok enteldi. ben biraz dan dun konuşan, lafını esirgemeyen birisiyim. bu yanımda her lafıma dikkat ediyor, önceden x demişken sonra neden y dediğimi soruyor, hafiften kendimle, onunla veya ortadaki durumla alay edecek olsam önce gülüp, sonra "gerçekten böyle hissediyor musun bir parça? kusura bakma eğer seni kötü hissettirdiysem" diyordu. ama 10dk sonra aniden elini kalçama atması veya arabaya biner binmez bacağımı ellemesi gibi şoke edici şeyler de yapıyordu (gizlinot: bu sırada ilişkimiz vardı, sıkıntı yok yani). ya ahahah 10 dk önce duygularımı soran adam, nasıl aniden bana hiç sormadan lönk diye elini atar? nasııııııl??!?!? 24 saatimiz de böyle geçiyor haa... sürekli kızgın kumlardan serin sulara, sonra serin sulardan kızgın kumlara, bir uçtan öteki uca değişip duruyorlar. bardak gibi çatlamama ramak kalmıştı. gerçi ben de ruh hali sürekli değişen bir başağım, o yüzden kendimdeki dengesizliği başkasında görmek rahatsız etmiş olabilir.

  25 aralık 2018 23:44

  25. Yavaş, duygusal ve küçük dağları ben yarattım bencilliğiyle ömür geçirmeye çalışırlar.

  Çalışma hayatları başarılarla doludur.

  Flört etmeti severler fakat kısıtlanmaktan hoşlanmazlar. Karamsarlıkta üstlerine yoktur. Gizemli kutu gibi olmayı severler. Pek konuşkan ya da girişken değildirler. Kibir en belirgin özelliklerindendir.

  İlişkide fuckbuddy olmayı ya da ilişkiye bu şekilde başlayıp akışında ne olacağını görmeye bayılırlar. 

  8 aydır bir ikizler burcu olarak bunları gözlemledim. Çok süper olduklarını söyleyemem ama bir albenileri oluyor bence

  25 kasım 2018 20:33

  24. hanımcılar. sevdikleri için yapamayacağı fedakarlık yok. sevgilerini de içlerinde yaşarlar. dünyanın en iyi abisidir balık burcu erkeği.

  4 temmuz 2018 10:19 4 temmuz 2018 12:13

  23. Ağlarlar

  4 temmuz 2018 10:11

  22. Bi hafta önce ayrıldık kendisiyle.Kızlar uzak durun mümkünse.3 yılımı yedi hayvanoğluhayvan

  4 temmuz 2018 09:59

  21. Bizimkisi bir balık-balık ilişkisi. Genelde karşılıklı kanser ediyoruz birbirimizi ama çok merhametli duygusal romantik ve kültürlüdür sevdiceğim. İlişkide kimine göre iç bayıcı olabiliyorlar ama içlerinde kötülük olduğunu düşünmüyorum sadece bazen lafın sonu nereye gider bilemiyorlar. Sanata edebiyata gerçekten çok ilgi gösterirler. Arkadaşlıkta iyidirler.

  Not: 1 yılı devirdik.

  Edit: 2. Yıla 2 ay kala ayrildik :/

  15 haziran 2018 00:26 22 mart 15:39

  20. Yengeç burcuyum, normalde su grubu iyi anlaşılır falan sanarken aman aman evlerden uzak durumuna geldim. Benimki mi öyle denk geldi bilmiyorum ama bir kompleks hali, kendini ağırdan satma tavrı, hayatıma alır mıyım almaz mıyım belli olmaz durumu, canı isteyince gelip canı isteyince gidebileceğini sanması, sorunluyum karanlık yanlarım var imaları vs. Altta bir yazarımız flörtü dünyamı yıktı yazmış, sonuna kadar katılıyorum

  13 haziran 2018 21:41