girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (120)
  • medya (0)

120. Bence Tasarımcıları ürünleri tasarlarken kesinlikle düğün cdsi + nat geo wild izliyor zira okadar taş tuş, pul payet, gold silver + krokodil, yılan, leopar, zebra desenleri ve kürkü bir arada zavallı bir sandalete ya da terliğe yüklemenin başka mantıklı(!) Bir açıklaması olamaz...

10 eylül 18:18

119. yakın zamanda babet aldım bu markadan, ayağım 39 numara ama babet resmen 40 oldu. bi kendini saldı, bi deforme oldu.. çok beğenerek aldım ve ayağımda görenler hala soruyo ama kalitesinden memnun kalmadım maalesef.

10 eylül 16:47

118. 6-7 sene önce trendyol’dan bir botlarını almıştım. iki,üç kez giydikten sonra kenarları açıldı. giyilemeyecek gibi olmadılar ama iki giymeyle oluşmayacak hasar tabii normal şartlarda. 

yazın başında düğünlerde giyebileyim diye siyah, hafif topuklu, bilekten bantlı bir ayakkabı aldım bu sefer mağazalarından. bu ayakkabıyı da 2 kere giydim. giymek dediğim arabaya bindim, salona gittim oturdum sonra yine eve döndüm bu. arka bant yeri yırtıldı. öyle çıkıp oynasam filan diyeceğim tamam bende sıkıntı var ama oturmaktan başka bir şey yapmadım. anlam da veremedim.  iki kez giymelik bir ayakkabı yapıp satmalarına. 

bir daha bambi’den ister internetten ibaret mağazadan bir şey almam. sağlam olmadıkları tecrübe ile sabit. 

10 eylül 15:18


117. Mağaza fiyatlarıyla trendyol fiyatları arasında ciddi fark olan marka. Mağaza fiyatlarını haketmediğini düşünüyorum ancak bambiyle ilgili aynı gibi görünse de trendyol ve mağazanın kalite farkı olduğunu duymuştum. Belki de sebebi budur

10 eylül 13:14

116. bambi den çok fazla ayakkabı almışlığım var ve en büyük sorunları ayakkabı tabanlarının sürekli ayrılıyor oluşu.

Hiç bir ayakkabısı bu konuda istisna değil.

10 eylül 12:32

115. trendyolda indirimli olan ürünün mağazada 2 katı olması. bütün güvenimi alt üst etmişti. Henüz bir tane ürün almış değilim ancak, alan arkadaşlarımdan biliyorum yolda terlikleri kopanlar mı yoksa ayakkabısı patlayanlar mı dersin.. bir çok ürününü de pasajlarda ki ayakkabıcılarda gördüğüm için benim için cokta bir farkı yok. Alt tarafı içinde bambi yazmıyor..

10 eylül 11:46

114. buradan aldığım terliğin iki giymede topuk kısmının aşınması ve yürüme esnasında aşınmış yerin topuğuma yapışıp durması... aslında modeller güzel fakat kalite sıfır.

10 eylül 09:11


113. 2. gün burnu açılınca aldığım bootie'nin,2014 yılından itibaren ilişiği kestim.404 uhu ile yapıştırmayın ayakkabıları. bi de internette 20 tl ye satarken mağazada 100 liraya da satmayın. iyice salak sanıyorsunuz insanları ya.

10 eylül 08:24 10 eylül 08:24

112. Ürün çeşitliliği ile isim yapmayı başarmış, kalitesiz ayakkabılar içeren bir marka.

Bedava verilmedikçe almam.

10 eylül 08:13

111. siyah bir topuklu ayakkabı almıştım. herhalde bu zamana kadar giydiğim en rahatsız ayakkabıydı. taban attırdığım için mi acaba bilemedim ama ondan beri bir şey almadım. kuzenimin düğünüydü ve ayakta duramamıştım çok fenaydı. internetteki indirimli fiyatıyla alın alacaksanız o normal pahalı fiyatlarını bence de haketmiyorlar.

10 eylül 00:11