girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (97)
  • medya (0)

97. Dün bu markanın İstanbul Özdilekpark avm'de yaşadığım garip hatta rezalet olayı paylaşıcam. Buradan bu hafta pazartesi günü iki tane ayakkabı almıştım bir tanesinin depodan kargoyla geleceğini söylediler. Ne zaman gelir dediğimde en geç perşembe günü gelir büyük ihtimalle çarşamba alırsınız ama demişti. Tamam dedim, bir nsan bu kadar net konuşuyorsa olabilir vb. yerine kesin gelir diyorsa ben bu lafı söz kabul ederim. Daha sonra çarşamba, perşembe aradım yok gelmedi dediler. Bu arada o gün aldığım diğer ayakkabının numara değişimini yapmak için cuma günü gittim mağazaya.

Mağazaya girdim curcuna bir ortam. Birini bulup (zaten iki-üç kişilerdi) numara değişimi yapmak istediğimi söyledim ve kargomun durumunu öğrenmekistediğimi söyledim. Beyefendi bana bir hanımefendiyle ilgilendiğini benim oturmamı bana yardımcı olacağını söyledi tamam dedim. Aynı kişi hanımefendinin işi bitti başka bir müşteriye geçti oradan başka bir müşteriye. Çünkü ben zaten paramı ödemiştim onlar potansiyel +para demekti. (Birazdan bu beyefendi hakkında neden bunu dediğimi anlayacaksınız).

Ben saf saf oturmaya devam ederken, bi müşteri girdi içeri ve bir ayakkabı sordu. Adam ayakkabıyı gösterdi müşteri de denerken dediki bu ayakkabı internette daha ucuz neden??Adam müşteriye internete ki sitelere sadece isim hakkını verdiklerini ve asıl Bambi ile bir alakası olmadığını ve internette daha kalitesiz olduğu için ucuz olduğunu söyledi. Kadın da haklı olarak neden markanızın ismini kalitesiz yerlere satıyorsunuz dedi, adam da peşine ''napalım çok para verene satıyoruz abla hahaha'' diye kasiyer kızla beraber gülmeye başladılar.

Bakın bu durumda müşteri olan kadın gayet ciddiydi, ve laçka bir tavrı yoktu. Ben zaten sinirliydim çünkü öğle aramın tamamını gelmeyen bir kargoyu bulmak ve numara değiştirmek için harcadım. En sonunda kasaya kendim gidip 3 kere 38 numarasıyla değiştiricem diyerek değiştirebildim. Bu arada tabi ki kargom söz verdikleri gibi gelmemişti!! Başka görevli bir adama dedim ki müşteriye söz vermeyin ozaman bu şekilde ben bilsem almazdım başka mağazanızdan alırdım dedim. Bana dediği şey ''verelim paranızı geri iade edelim'' Hayır dedim istemiyorum, sadece insanlara bu şekilde yanlış bilgi vermeyin. Bana son olarak ben söz vermedim size dedi...

Parasını verdiğim ayakkabıyı alacağım ve bir daha bu mağazanın önünden dahi geçmeyeceğim. İsterlerse bedava ürün dağıtsınlar ben hayatımda bu kadar profesyonellikten uzak, müşteriler ile parayı alana kadar ilgilenen bir mağaza daha görmedim...

14 temmuz 17:37

96. Burdaki ayakkabıları ya moda sayfalarında çok pahalı markaların taklidi olarak ya da Ankarada metronun altında görüyorum. Kaliteli de değil. Ancak bir sezon giyiliyor. İndirim dönemlerinde de fiyatları baya düşüyor zaten. Belki f/p olarak düşünülürse indirim döneminde alınabilir 

4 temmuz 19:27

95. ofiste giymek için aldığım 2 ayakkabısı da inanılmaz derecede ayaklarımı kokutuyor. ayakkabıya suç atmamak için başka marka ayakkabılarla işe gittim sonuç sıfır koku. indirimde fiyatları ucuz olabilir ama fiyat performans yerlerde. 

4 temmuz 15:50


94. ürünleri çok kalitesiz her ne aldıysam 1 ayda deforme oldu. Alınmaz.

4 temmuz 15:35

93. bambiden çanta alicaksanız iki kere düşünün. annem için aldığım ,alırkende orda çalışan görevliye  aksesuarlarında bir sorun olur mu kopma falan diye sormama ve yok hiç bir şey olmaz dediği  çanta 2 hafta içinde  2-3 defa kullanımda haşat oldu, çantayı sanmayın ki ucuza aldım 150 lira gibi bir fiyatı vardı. şimdi bambiye verildi incelenecekmiş 1 aya sonuç çıkıcakmış -_-

4 temmuz 14:24

92. mağaza ürünleri ile online satış sitelerindeki ürünleri arasında fark olan marka.

mağaza müdürü ne kadar doğru dedi bilmiyorum ama bir şey duydum bu marka ile ilgili.

trendyol'da bambi butiği hep açıktır ve mağazaya göre arada ciddi fiyat farkı olur. bunu merak edip bambi'ye gittiğimde sordum, beğendiğim ayakkabı mağazada 150 lira gibiyken trendyol'da 70 civarıydı. Müdür ise şu açıklamayı yaptı: bizim modellerin tasarımını ve marka hakkını trendyol'a veriyoruz, bizim marka adımızı kullanıyor ancak kullanılan ürünlerde kalite farkı var, anlaşma bu şekilde dedi. inanmak lazım mı bilmiyorum ya da neden böyle bir şey yapıyor bambi anlamıyorum ama ben de gerçekten kalite farkı olduğunu düşünüyorum, deri kalitesi, taban rahatlığı ciddi oranda değişiyor. karşılaştırdık da aynı ayakkabıdan bir tane mağazadan bir tane trendyol'dan aldık gerçekten duruş, doku ve kalite farkı vardı.

21 haziran 15:53

91. botlarına bayıldığım marka. süslerin aksine, yaklaşık 1 senedir kullanıyorum çok memnunum.

21 mart 07:54


90. Demin girdim, krem rengi, içi yün gibi pofuduk güzel bir bot gördüm, ugg kadar kaba değil, gayet kibar ve hoş duruyordu. Fiyatı 300 bilmem kaç liraydı bambiye göre pahalı geldi ama dedim deneyeyim yahu ölmem ya.

Tam ayağıma giyecektim, adam dedi ki sıcacık tutar, içi koyun yünü dışı koyun derisi. Elimden bıraktım ayakkabıyı dedim beni cezbetmediniz kaybettiniz şuan, çıktım sonra. Yani hayvan derisi kullanıyorlarmış. Bilmiyordum, şaşırdım. Belki bilmeyen vardır diye yazayım dedim.

25 aralık 2017 18:49

89. birkaç yıl önce bot almışlığım var kendisinden. meşhur bir modeldi hemen hemen birçok markada benzeri vardı üstelik muadillerine göre de pahalıydı ama çabuk pörsüdü bot garip bir şey oldu rahat da değildi zaten ağrı yapıyordu bir daha tercih etmediğim bir marka oldu.

21 kasım 2017 23:13 6 aralık 2017 22:39

88. sadece ayakkabı yapıyorlar onu da tam yapamıyorlarr.giyim mağazalarından aldığım botlar, ayakkabılar vs. bile daha kaliteli daha dayanıklı çıktı yani.dandiksin bambi kibby

21 kasım 2017 11:04