girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (121)
  • medya (0)

121. Bence Tasarımcıları ürünleri tasarlarken kesinlikle düğün cdsi + nat geo wild izliyor zira okadar taş tuş, pul payet, gold silver + krokodil, yılan, leopar, zebra desenleri ve kürkü bir arada zavallı bir sandalete ya da terliğe yüklemenin başka mantıklı(!) Bir açıklaması olamaz...

10 eylül 18:18

120. Güzel ayakkabısını bulabilmenin şans işi olduğunu düşündüğüm marka. Daha önce hiç online alışveriş yapmadım markadan. Ama internete özel kalite ayrımı yaptıklarına gerçekten inanmıyor değilim. Mağazasına gittiğin zaman deneme şansın oluyor ve ayakkabıyı tanıyabiliyorsun. Ayrıca ilk giyimde mahvolacak ayakkabıyı denettiremezler ya da bozulduğu zaman gidip maruzatını bildirebileceğin, yüz yüze hesap sorabileceğin mağaza yetkilileri oluyor ama online alışverişinde tek yapabileceğin telefonda çıkan kişiyle tartışmak.

İndirimlerinde aldığım bir bot üç de babetim oldu. aldığım kahverengi deri botlar gayet kaliteliydi, altı yıl boyunca hasarsız rahatça giydim. hatta giydiğim zamanlar çok insan ayakkabı modelimi beğenip markasını sormuştur. Daha sonra buna güvenerek bir de babetini aldım. Giymeme çok fırsat tanımadan hemen deforme oluverdi. Yine de modelleri beni aşırı cezbettiğinden başka bir şans vermeye karar verdim ve yine bir indiriminde süet bordo babetlerini aldım(link: http://www.bambistore.com.tr/bordo-babet-d0120003372-15656 ), iki yıldır kullanıyorum. ayağımın arkasına vurma yapıyor bazen fakat çok değil. Ardından bir kez daha şans verip başka bir babetini aldım öteki markalarda kendimce güzel model bulamadığımdan ve o kadar güzel çıktılar ki anlatamam. Hayatımda kullandığım en şık taşlı babetler swh. aşırı rahat ve çok satan bir ürünüydü zaten. iki yıldır kullanıyorum, bozulma olmadı, yumuşak bir şey olduğundan vurma yapmıyor, ayak ağrıtmıyor. Keşke tekrar satsalar da stok yapsam diyorum üstelik.(gizlinot: ayakkabıyı buldum ama bu farklı desenlisi. benimkiler farklı renk ve daha işlemeliydi.yine de fikir olsun diye paylaşayım dedim)(link: http://www.bambistore.com.tr/bej-babet-d0182880089-15869 )

Alışveriş hikayemi bitirirsek söylemek istediğim, mağazasına gittiğinizde hiç bulamazsınız olayı yok ama çok riskli bir yatırım olur. belki de artık eskitme politikaları daha zalimdir bilemiyorum ama bir modelini çok beğenirseniz indirimlerini bekleyin, mağazasına gidip deneyin.

(edit: fikir versin diye link ekledim:) )

10 eylül 16:55 10 eylül 17:06

119. yakın zamanda babet aldım bu markadan, ayağım 39 numara ama babet resmen 40 oldu. bi kendini saldı, bi deforme oldu.. çok beğenerek aldım ve ayağımda görenler hala soruyo ama kalitesinden memnun kalmadım maalesef.

10 eylül 16:47


118. 6-7 sene önce trendyol’dan bir botlarını almıştım. iki,üç kez giydikten sonra kenarları açıldı. giyilemeyecek gibi olmadılar ama iki giymeyle oluşmayacak hasar tabii normal şartlarda. 

yazın başında düğünlerde giyebileyim diye siyah, hafif topuklu, bilekten bantlı bir ayakkabı aldım bu sefer mağazalarından. bu ayakkabıyı da 2 kere giydim. giymek dediğim arabaya bindim, salona gittim oturdum sonra yine eve döndüm bu. arka bant yeri yırtıldı. öyle çıkıp oynasam filan diyeceğim tamam bende sıkıntı var ama oturmaktan başka bir şey yapmadım. anlam da veremedim.  iki kez giymelik bir ayakkabı yapıp satmalarına. 

bir daha bambi’den ister internetten ibaret mağazadan bir şey almam. sağlam olmadıkları tecrübe ile sabit. 

10 eylül 15:18

117. Mağaza fiyatlarıyla trendyol fiyatları arasında ciddi fark olan marka. Mağaza fiyatlarını haketmediğini düşünüyorum ancak bambiyle ilgili aynı gibi görünse de trendyol ve mağazanın kalite farkı olduğunu duymuştum. Belki de sebebi budur

10 eylül 13:14

116. bambi den çok fazla ayakkabı almışlığım var ve en büyük sorunları ayakkabı tabanlarının sürekli ayrılıyor oluşu.

Hiç bir ayakkabısı bu konuda istisna değil.

10 eylül 12:32

115. trendyolda indirimli olan ürünün mağazada 2 katı olması. bütün güvenimi alt üst etmişti. Henüz bir tane ürün almış değilim ancak, alan arkadaşlarımdan biliyorum yolda terlikleri kopanlar mı yoksa ayakkabısı patlayanlar mı dersin.. bir çok ürününü de pasajlarda ki ayakkabıcılarda gördüğüm için benim için cokta bir farkı yok. Alt tarafı içinde bambi yazmıyor..

10 eylül 11:46


114. buradan aldığım terliğin iki giymede topuk kısmının aşınması ve yürüme esnasında aşınmış yerin topuğuma yapışıp durması... aslında modeller güzel fakat kalite sıfır.

10 eylül 09:11

113. 2. gün burnu açılınca aldığım bootie'nin,2014 yılından itibaren ilişiği kestim.404 uhu ile yapıştırmayın ayakkabıları. bi de internette 20 tl ye satarken mağazada 100 liraya da satmayın. iyice salak sanıyorsunuz insanları ya.

10 eylül 08:24 10 eylül 08:24

112. Ürün çeşitliliği ile isim yapmayı başarmış, kalitesiz ayakkabılar içeren bir marka.

Bedava verilmedikçe almam.

10 eylül 08:13