yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • medya (1)

  16. Kullandığım, puan olarak hedefimi yakaladığım ama ödülümü alabilmek için fişe ihtiyacım olan uygulama. P&G ürünleri fişleriniz varsa yardımınızı bekliyorum süslüler (bkz: swh)

  31 mayıs 19:14

  15. ne ödülü ne hayali ya 5 tane anket çözdünüz diye kimse size instax mini vermeyecekti. bir gazla indirip birkaç anket çözüyorsunuz, zaten yeni üye olanın gözünü boyamak için tonla baks veriyor. nicelik olarak fazla ama nitelik olarak içi boş bakslarla bir halt edemiyorsunuz. bir de buna inanıp üç beş anket çözerek sadece p&g'ye hizmet etmiş oluyorsunuz. en basit bir indirim kodu kampanyasına bile p&g ürünleri almış olduğunuz fişi istiyor.

  8 mayıs 03:59

  14. Çeşitli anketlere ve sorulara cevap verip ayrıca p&g markalı ürünlerin alışveriş fişlerini yükleyerek puan toplayacağınız ve o puanlarla belli ödüller kazanabileceğiniz bir uygulama sözde. aylardır puan topladığım halde ancak 60 bin puana ulaşabildiğim ve doğru düzgün bir hediye almak için en az 10 fiş yüklemesi talep eden bu sistem bir yerden sonra tıkanıyor gibi. Ya durmadan p&g ürünü alacaksın ya da yüzlerce arkadaşın olacak ve hepsine uygulamayı indirtip yine onaylı fiş toplamayı bekleyeceksin. Bu kadar profesyonel ve kurumsal bir şirketin biraz daha öğrenci dostu bir sistem kurmasını beklerdim, basit bir şampuan seti almak için aylarca uğraşıp bir de üzerine onlarca liralık alışveriş fişi toplamak çok mantıksız.

  8 mayıs 03:16 8 mayıs 03:17


  13. Bir uygulama, ücretsiz indirip kullanarak hediye ödül kazanıyorsunuz. p&g'nin en çok kullandığımız markalarının bulunduğu uygulamada, temel mantık, baks kazanmak, biriktirdiğiniz bakslarla uygulamadaki ödüllerden seçip ücretsiz biçimde alabiliyorsunuz.

  ben uygulamayı dün kurdum, bu yüzden henüz ödül almadım ama şimdiden 25000 baksım birikti bile. duyduğuma göre instax mini bile veriyorlarmış, ki benim en büyük ödül hayalim de bu.

  baks kazanmak ise çok kolay, bilgilendirici kısa video ya da reklam izliyorsunuz, anket tarzı eğlenceli sorular cevaplıyorsunuz veyahut da p&g markalarına ait ürünlerin fişlerini çekip uygulamaya yüklüyorsunuz.

  uygulamayı yükledikten sonra menü alanından "arkadaşının davet kodunu gir" bölümüne sphgn kodunu girerseniz beni de çok mutlu edersiniz. bu şekilde arkadaşlarınızı davet ettiğinizde her bir arkadaşınız için de 1500baks kazanabilirsiniz. haftalık 5 kişi sınırı var ve her pazartesi yenileniyor.

  ödül almak için fiş yüklemeniz şart şu anki ödüllerde.

  referansımla üye olursanız çok sevinirim, üye olmak için (link: bnbk.in/cgr/SPHGN tık tık : ))

  pg türkiye markaları: ipana, gillette, venus, oralb, pantene, head&shoulders, herbal essences, orkid, ariel, fairy, febreze, alo, vicks, braun

  15 ocak 17:14 15 ocak 17:15

  12. Benim de 90 bin biriktirdiğim ama ödül isteyince yanlış puanlar yüklenmiş sistem hatası vs diye kıvırıp 25 bin puanımı iç eden uygulama. Puan kazanmak zaten zor bir de kendileri ödül vermemek için siliyor. P&g den profesyonel bir uygulama beklerdim. Hayatımda gördüğüm en ilgilenilmeyen uygulama. Zaten bunlar da inf tayfayı gezmeye götürüp başka tanıtım niyetine bir şey yapmayanlardan. 

  Tanım: şikayet var’da sayfa sayfa şikayetleri olan ama onlarla ilgilenmeyip influencerlara çalışan uygulama

  4 mart 2019 00:09

  11. P&g ürünleri alıp fişlerinizi yükleyerek puan kazandığınız (gizlinot: Baks), kazandığınız puanlarla da çeşitli ödüller alabildiğiniz bir app. Ben instax mini fotoğraf makinesi ödülü alabilmek için 90bin puan biriktirdim, talebimi de oluşturdum bekliyorum. Umarım hediyem gelir(gizlinot: Geldiğinde editlerim). Ama "banabak ekibine ulaş" kısmı çok sıkıntılı. Zira banabak ekibine ulaşana kadar, onlar size dönüş yapana kadar saç baş yoluyorsunuz.

  Edit: 4 Mart'ta onaylanan hediyemi 14 gün içinde kargoya vereceklerini söylediler. 14 gün geçince hayır o aslında 21 iş günüydü dediler. Kendilerine bir sürü mesaj attım "banabak ekibine ulaş" kısmından. Asla dönüş yapmıyorlar.

  Tanım: Küfür etmemek için zor durduğum bir uygulamadır.

  Şükür editi: sonunda gönderdiler instax mini'mi. Gerçekten gönderdiler ya valla 1 ayda da olsa, kavga dövüş de olsa gönderdiler. Kutudan salatalık da çıkmadı hem. Ama bir daha puan biriktirmeye veya banabak ekibine ulaşmaya uğraşmak mı, tövbe!

  ilgili medya:
  1
  3 mart 2019 23:39 8 nisan 2019 19:38

  10. ben bunu sıradan bir reklam zannediyordum, kanalmış meğer.

  1 mayıs 2016 18:44


  9. hayatımda hiçbir reklamdan bu kanalın reklamı kadar rahatsız olduğumu hatırlamıyorum. özge özpirinçci zaten çok bayıldığım biri değildir, bu reklamla ve o mimiklerle birlikte kendisine olan eser miktardaki sempatim de tükendi.

  1 mayıs 2016 18:34

  8. O kadar sağda solda reklamı yapıldı ki içeriğine zaman bulamamışlar. Zorlama videolar, yapmacık ürün yerleştirmeler. Kim düşünmüşse bravo valla.

  "Saçımı pantene ile yıkıyorum çok güzel oluyooo imyeh imyeh" tadinda resmen.

  22 nisan 2016 17:17

  7. Bu kanalda ne yapılıyor? çok manasız bir kanal olmuş.

  22 nisan 2016 13:45