girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • medya (1)

25. lise 3 de fondötenini kullandığım marka. küçük bir kozmetik mağazasından almıştım. hatırladığım kadarıyla alnımda beyaz noktalar yapmıştı ama tekrar şans vereceğimi düşündüm italyan markası olduğu için.

13 haziran 18:11

24. Elimde fondoteni bulunan marka renginin biraz koyulugundan ötürü sadece yazın bronzlastiktan sonra kullanabiliyorum ama gerek örtücülugu gerek duruşu henüz keşfedilmemiş hazine gibidir daha önce göz altı kapaticisi ve eyelinerini da kullanmıştım beni mutsuz etmemisti

13 haziran 17:49

23. italyan kozmetik markası.t shoplarda hep karsıma çıkmıştır ve merak etmişimdir.bugun heves edip araştırmaya koyuldum.türkiye'de pek popüler değil bu marka.pek ilginçtir ki içeriğinden ötürü cilt bakım ürünleri bana dermokozmetik havası verdi.yurt dışı fiyatları da 35$ dan başlıyor.çok reklamı yapılmayan ve pek bilinmeyen ürünlerden çok güzel sonuclar aldığım için pek bir dikkatimi çekti bu marka.zira hangi ürünü beğensem türkiye'den çekildi.(priori,skincode,id cosmetic vs)en kısa zamanda ihtiyacıma göre ürünlerini denemek istiyorum.

21 nisan 12:47


22. Rimeline aşık olduğum, bulunması zor marka. Deneyin asla pişman olmazsınız. Kötü bir ürününe henüz rastlamadım.

28 ekim 2017 00:45

21. bildiğim kadarıyla t-hop mağazalarında satılan, çemberlitaş'taki t-shop'ta neredeyse tüm ürünleri bulunan ve sık aralıklarla indirime giren marka.

kendisiyle daha önceden bir ilişkim ya da hakkında bir bilgim yoktu. birgün nemlendirici ararken ve elimdeki dermokozmetiklerden bıkmışken girdim ve Sebum Re-Balancing Gel - Sebum Dengeleyici Jel Nemlendirici adlı ürününe gözüm kaydı. Güzel kokulu, aloe vera jeline benzeyen, yeşilimsi bir jel. Neyse ben bunu satın aldım, kullanmaya başladım. öncelikle nemlendirmesi güzel, sürüldüğünde ilk etapta emilmiyor, yapış yapış kalıyor ama en fazla 5-10 dk içinde emiliyor ve kadifemsi bir bitiş kalıyor. makyaj altı için çok uygun, fakat sebum dengelenmesi felan bana biraz show gibi geldi.

son zamanlarda minik sivilcelere yol açtığını düşünmekteyim, ama olmayabilir de, emin değilim. yağlı ciltler için güzel bir deneyim olabilir.

27 ekim 2017 23:15

20. ilk başta manken sandım.

makyaj markasıymış (gizlinot: sjhsjks)

27 ekim 2017 19:35

19. Eyelineri çok bereketli bi marka. 1 sene önce aldım hala dolu dolu. İzmir şirinyer de eski tansaş yeni migros un karşısındaki cosmoshe de vardı barbara bort. İlk defa orada tanıştım ve satıcı bayağı övmüştü. Ama şu an satılıyor mu bilmiyorum.

27 ekim 2017 13:14


18. Maskarası efsane olan markadir. Yıllardır hiç bir yerde denk gelemiyordum. Hala bazı yerlerde satışta olmasına sevindim. Terracota bronz allığını da kullanıp sevmiştim. Mutlaka şans verilmesi gereken bir marka. 

26 ekim 2017 12:36

17. Zeytinburnunda küçük bir dükkan satıyor sadece rimelini. Ben kaçtane bitirdim bilmiyorum artık.Simsiyah, dökülmeyen, hacim verip uzatan böyle bir rimel daha görmedim. Aşığım rimeline. Arkadaslarımı da alıştırdım hepimiz topluca kullanıyoruz.

26 ekim 2017 10:39

16. Eskiden şirinevler metrobüs'ün orada koskocaman bir süvari kozmetik vardı.orada satış danışmanının övmesiyle stick fondöteni almıştım.en açık rengi tenime bir tık koyu gelmişti.ama kapatıcılığı,kalıcılığı başarılıydı.ayrıca bazı fondötenler gibi günün ilerleyen saatlerinde oksitlenme sorunu da yaşamamıştım.tabi ki gün ortası hafif pudralıyordum ama fiyat/performans açısından ve karma ciltli olarak memnun kaldığım bir fondöten kendisi...

26 ekim 2017 10:24