sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (33)
 • medya (10)

33. Sevimli, güzel bir macar kızıdır kendisi, birçok makyaj markasının yüzü olmakla beraber birçok prestijli defilede de boy gösteriyor.

kıyafet, makyaj, müzik, edebiyat, ekonomi vs. de olduğu gibi insan vücudu için de akımlar var ve genel akıma uymayanlar maalesef çemberin dışına itiliyordu, barbara palvin'in çemberin dışında kaldığını ya da podyumda ayrımcılığa uğradığını düşünmüyorum, şimdinin akımı zayıfı, toplusu, kilolusu, orantısızını kapsıyor ve özellikle moda dünyası başta olmak üzere bir çok alanda kısıtlamalar ve ötekileştirilmeler kısmen kalktı.

Model denildiğinde akla bir zamanlar ölümle yaşam arasında bedenlere sahip twiggyler geliyordu, sonra koca memeli ve etine dolgunumsu cindyler, sonrasında atletik ve yağsız giseller oldu.

o yüzden geniş kalcası ve orantısız bacaklarıyla ve uzun gövdesiyle bella hadid podyumun en aranılan yüzü olabiliyorsa barbara palvin için de pek bir sorun yok demektir.

dün 16:45 dün 16:46

32. Yeteri kadar zayıf olmadığı için “podyumda yürümemeli” denilen model. Bence yürümeli, dünya böyle istemiyor ama keşke yürüyebilse. Yürüse de podyumda yürümek için açlık sınırında gezmek gerekmediği, doyarak da çok güzel olunabildiği ispatlansa. 

dün 10:01 dün 10:02

31. Üstteki girdiye katılıyorum. Çok güzel bir kadın ama podyumda yürümemeli. Body shaming kesinlikle değil fakat eğer modelsen senden beklenen bazı kriterleri yerine getiriyor olman lazım. Bu sektörün içinde fiziği Barbara Palvin’i 5’e katlamasına rağmen bağlantıları yeterli olmadığı için podyuma çıkamayan yüzlerce binlerce model var. Görüşümü destekleyen görseli de medyaya ekledim. Yorum sizin......

Edit: eksileyenlerin görüşlerine saygı duyuyorum kesinlikle ama bu konudaki fikrim sabit. bizler de çalışıp para kazanıyoruz ve para kazanmak için yapmakla zorunlu olduğumuz ya da sahip olmamız kereken kalifiye eleman şartları da başkaları tarafından bize dayatılan şeyler. Ben çok iyi ingilizce biliyorken ingilizce bilmeyen biri torpille benden daha iyi bir pozisyonda çalışırsa ben bunu hoş karşılamam. dilan deniz victoria's secret seçmelerinden red cevabı alıp barbara palvin orda yürürse bunu da hoş karşılamam. yoksa güzellik normları ya da kadın vücuduyla ilgili tabi ki hiç bir sıkıntım yok.

dün 09:45 dün 11:43


30. çok güzel bir yüze sahip olan macar model. linç is coming biliyorum fakat kendisinin runway modeli olmaması gerektiğini düşünüyorum. bir kere bu kızın boyu 1.75 değil 1.72, cara gibi victoria's secret tarafından boyu şişirililenlerden. bacak boyu -fotoşopsuz çekimlerde, çekim arkası fotoğraflarda görülebileceği üzere- oldukça kısa.

birkaç sene önce çok kilo aldığı için vs kendisi ile olan anlaşmasını yenilemedi ve birkaç yıl victoria's secret defilesine çıkmadı. hala çıkabilecek kadar iyi bir fiziği olduğunu düşünmüyorum. bodyshaming yapmaya çalışmıyorum, sadece bir insan victoria's secret meleğiyse kendisinden çok daha iyi bir fiziğe sahip olmasını beklerim. diğer türlüsü zaten victoria's secret a da runway ruhuna da ters, o kızlar tamamen arzu nesnesi olarak giydirilip hazırlanıyor sonuçta.

ha bu arada kendisini fotomodel olarak oldukça başarılı buluyorum, çünkü yüzü gerçekten çok güzel. fotoğraf çekimlerinde modellerin parmakları bile rütuşlanıp shoplandığı için boyun, kilonun çok bir önemi olmuyor ve bunlar yerine daha çok yüz güzelliğine bakılıyor. yüzü tam bir babydoll, böyle çocuksu bir havayla şekillenmiş bir güzelliği var.

10 aralık 18:18

29. Evet oldukça kendini beğenmişlik var ama o yüz bende olsa tüm evi aynalarla kaplatırdım sanırım :d kilo vermesi ve spor şart mesleği için fizik yapısı güzel kıvrımlı, yüze zaten laf yok fakat çevresinde de muhteşem insanlar olduğu için kendini beğenmişlikten çıkıp kendini daha fazla geliştirmeye gitmeli. Dipnot: hayvan gibi güzelsin barbara

10 aralık 16:54

28. Sevgilisi dylan barbaranin son fotografina “bu ates harika cikti” yazdi.. artik kadinin fotograflarini nasil trollediysek..

13 kasım 09:58

27. bu seneki victoria's secret defilesinde yürüyecek macar model.

çok güzel olmasına rağmen instagramda fotoshopsuz foto paylaşmamaktadır.

17 eylül 22:41


26. Keşfetime düşünce yazayım dedim çok çok güzel bir kadın. Ama detaylı bakılırsa fizik olarak çok çok iyi bir model olmadığı söyleniyor. bana kalırsa her türlü muhteşem sbdnshdnd 

17 eylül 12:40

25. bu kadını hiç beğenmiyorum ben ya.victoria's secret defilesinde nasil yurudu 4-5 sene once onu da anlamadim hiç özür dilerim ama bana torpilli gibi geliyor tek olayı gozleri bence o da tum avrupa'da var :D

13 ağustos 16:49 14 ağustos 09:49

24. çocuksu bir güzelliği var evet çok çok hoş bir kadın ama pek seksi bir havası yok bana göre

12 ağustos 21:27