sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (48)
  • medya (4)

  48. tam emin olmamakla birlikte sanırım mad men'deki joan'ın da sahip olduğu eğer kararında ise kadını daha da kadın gösteren bölge. kadınlar genelde eritmek istiyor (eski sevgilim) ama aslında türk kadınının da imzası gibi ailemdeki tüm kadınlar da var sanırım. dediğim gibi bence kadını daha da kadınsı ve seksi gösteriyor.

  (bkz: christina hendricks)

  eğer basen böyle bir şey değilse bilgilendirin beni de. yanlış yere orada burada bu örneği vermeyeyim. :)

  1 şubat 00:52 1 şubat 00:53

  47. Türk kadının laneti.zayıf olsan da olur olmasan zaten kabusundur.ilk ordan kilo alırsın.bacak boyunu kısa gösterir.burayla çok güzel pantolon fermuarı patlatılır.ergenlikle beraber gelir hayatına çöker öyle de bişey işte.

  31 ocak 17:46

  46. Kararında oldu mu inanılmaz seksi duran beli daha ince vucüdu nispeten daha kıvrımlı ve seksi gösteren ama büyüdükçe kıvrımdan çok yan bacak kıvamını alan vücut bölümü. 

  Şu anki halimden 10 kilo zayıfken daha büyük görünüyordu sebebi de hanım hanımcık -kısa kısa- adım atıyor olmamdı, adım aralıklarımı büyüttüm ve o yan bacak görüntüsü yerini kıvrıma bıraktı.

  Bu müthiş idea da aklıma Kardashian fotoğraflarına bakarken geldi hep kocaman adımlar atıyorlardı. Adım aralıklarını büyüterek ekstra bir egzersiz olmadan 4-5 ayda yan bacaklarından kurtulan süslülerin bir hayır duasını alırım. 

  31 ocak 14:17

  45. Basenim yok, erkek bacağı gibi de değil bacaklarım, gayet kıvrımlı(gizlinot: Kendini kandırmak için basensiz bacaklara hakaret eden süslülere ithafen).

  Baseniniz yağdan mı yoksa geniş kalça kemiğinizden mi dolayı var önce sebebini anlamaya çalışın. 45 kilo olduğu halde basenli arkadaşım da var, 70 kilo basenli olan da. 45 kilo olan arkadışımın basen sandığı şey aslında kalça kemiğinin geniş çıkıntıları. Sporla vs düzelmeyecek cinsten. Ama fazla kilolarınız varsa baseninizin sebebi muhtemelen kilolarınız. O yüzden bu başlıkta ağlamak yerine spor, diyet combosu yapmayı deneyebilirsiniz. Nasıl fikir?

  5 aralık 2018 09:04

  44. girdilerin hiçbirini okumadım ama şunu demek isterim ki sitede sanırım yaşı büyük hatunlardan biriyim ( 40 ) yani bu illeti hepinizden çok daha fazla zamandır hatta yıllardır yaşayan bir kadın olarak tek tavsiyem var LÜTFEN TAKMAYIN .ben tüm lise üniversite ve iş hayatımda hatta 30 larımda bile öyle büyük öyle çok taktım ki inanamazsınız ve şimdi o yıllarım için pişmanım. sürekli çok güzelsin ama basenin var ay yüzün bebek gibi ama işte basenden kaybediyorsun ay boyun uzun yüzün güzel bu basen ne allah aşkına diyen hadsizler yüzünden ömrünüzü tüketmeyin. giyin çıkın gezin. baseninize kafayı takarken güzel yanlarınızı öyle hızlı unutup kaybediyorsunuz ki yaşınız 40 olunca ben niye bu kadar taktım ki diyorsunuz. dememek için takmayın

  4 aralık 2018 23:16

  43. benim de basenim var ancak kastan çok maalesef yağ dokusu olduğu için bacaklarımla popomun birleşim noktası çok dolgun değil. yani popo kaslarım çok kuvvetli olmadığından düz durunca basenlerimin yanında hafif içeri doğru bir kıvrım var, bunun da nedeni kalça kaslarımın kuvvetli olmaması, her ne kadar kıvrımlı gibi gözükse de belirgin bir squad egzersizine ihtiyacım var. benimkisi daha çok hormonal kıvrım ve biraz da dengesiz beslenmeye bağlı yağlanma maalesef. daha dik ve diri görünmesi için spor yapmam şart. inşallah şu tembelliğimi ve vakitsizliğimi yenebilirim sözlük.

  12 kasım 2018 16:47

  42. Benim çoğu kadına yakıştırdığım şeydir basen. Vücut hatlarını daha da ortaya çıkardığını düşünüyorum özellikle elbise giyildiği zaman. Pantolonların daha çok oturmasını sağlıyor bence vücuda.

  12 kasım 2018 16:38

  41. linci yicem ama bende olmayan şeydir basen, genetik bir geçişliliği vardır, özellikle kız halaya diyerek halaların basenlerine dikkat kesilmek gerekir, ne kadar spor yapılsa da yapı olarak vucut tipiniz armut şeklindeyse yapacak pek bir şey yoktur.

  12 kasım 2018 14:32

  40. basen konusu yıllardır yumuşak karnımdır. ama artık yaşım da ilerledikçe bedenimle barışmaya çalışıyorum. bi kere düzenli spor yapmıyorum. sonra basenim var diye üzülüyorum. kendi içimde çelişiyorum. madem oturup yatıp yuvarlanıyorum o zaman seveceğim kendisini. yada kalkıp spor yapacağım. bu kadar basit. ayrıca basensiz bacaklarda erkek bacağı gibi. öyle de olsun istemezdim. selülitsiz, tadında basen lokum gibi bence. herkes kendisini sevsin. sporu ve kendimizi sevelim.

  12 kasım 2018 10:39

  39. düzenli pilates ve koşu yaptığım zamanlar yok olan ancak dönem dönem sporu bırakma durumum olduğu zaman koşarak bana geri dönendir. şu ara eve aldığım kondisyon bisikleti ile tekrar kendilerine savaş açmış bulunmaktayım. 

  11 kasım 2018 16:57